صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
Like Tree16تشکر

موضوع: تکنیکها وترفندها -جلو های ویژه

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: تکنیکها وترفندها -جلو های ویژه

شايد خيلي از ما در قضيه ويديو بيش از حد ناشي هستيم، اتفاقاً دلباز عزيز مطلبي آموزشي را گفته بودند كه خيلي به دردم ميخورد، اما اي كاش شما نيز كمي در اندازه entry level و مبتدي شروع كنيد، e-book معرفي كنيد و ريسورس ها را بگوئيد، تا به اندازه اي برسيم كه از مطالب شما بتوانيم استفاده كنيم.

مثلاً پاي يك دوربين ويديو - با وجود غر غر من، كه زياد دوست ندارم! - به خانه ما باز شده و الان بعد از كپچر ويديو ها مدتهاست در هارد من خاك ميخورند اما با Ulead و پريمير بلد نيستم كار كنم و اديت او صدا گذاري نجام دهم . . . شايد الان مشكل خيلي از عكاسان حاضر در فورم هم باشد. البته بعضي ها را خبر دارم كه به صورت حرفه اي كار ميكنند.
    اما به هر حال، اين بخش به ياري دوستاني چون شما و دلباز نياز دارد. بد نيست از اول شروع كنيد. (تنها به عنوان يك پيشنهاد)
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    شايد خيلي از ما در قضيه ويديو بيش از حد ناشي هستيم، اتفاقاً دلباز عزيز مطلبي آموزشي را گفته بودند كه خيلي به دردم ميخورد، اما اي كاش شما نيز كمي در اندازه entry level و مبتدي شروع كنيد، e-book معرفي كنيد و ريسورس ها را بگوئيد، تا به اندازه اي برسيم كه از مطالب شما بتوانيم استفاده كنيم.

مثلاً پاي يك دوربين ويديو - با وجود غر غر من، كه زياد دوست ندارم! - به خانه ما باز شده و الان بعد از كپچر ويديو ها مدتهاست در هارد من خاك ميخورند اما با Ulead و پريمير بلد نيستم كار كنم و اديت او صدا گذاري نجام دهم . . . شايد الان مشكل خيلي از عكاسان حاضر در فورم هم باشد. البته بعضي ها را خبر دارم كه به صورت حرفه اي كار ميكنند.
    اما به هر حال، اين بخش به ياري دوستاني چون شما و دلباز نياز دارد. بد نيست از اول شروع كنيد. (تنها به عنوان يك پيشنهاد)
    سلام
    با تشکر از امیر وسایر دوستان به خاطر اظهار لطفشان. در چند روز اخیر با وارد شدن دوست آگاه و مسلطی با نام مستعارEDITOR IRروح تازه ای به قسمت ویدیوی دیجیتال دمیده شده که امیدوارم حضور پر خیر ایشان ادامه یابد و همه از اطلاعات ایشان بهره مند بشویم.پیشنهاد میکنم پست های ایشان را با دقت بخوانید.

اما در خصوص مطلب قبلی:
    1- کلیپ اصلی خود را در ویدیو 1 قرار دهید(بسته به نرمافزار نام این قسمت ممکن است متفاوت باشد)
    2- در قسمت ویدیو 2 یک تصویر با هر انشعابی که برای نرم افزار تان قابل درک است قرار دهید.این تصویر میبایست فقط یک صفحه سفید باشد.اگر نرم افزار شما گزینه قرار دادن چنین تصویری را ندارد این تصویر را با Paintیا هر نرم افزار گرافیکی دیگر ایجاد کنید.
    3- این تصویر را روی کل سطح کلیپ اصلی Overlayکنید و میزان Transparency را حدود 40% معین نمائید.
    4- مدت زمان نمایش تصویر را تا حدود 10 فریم پائین بیاورید(این مدت بستگی به حالتی که میخواهید ایجاد شود و Tempoموزیک دارد)برای این منظور باید نرم افزار شما Timecodeتصویر را بشناسد(مثلاًدرمووی میکر اینگونه نیست)
    5- برای ابتدا و انتهای نمایش تصویر سفید Fade تعریف کنید.
    حال محل این افکت فلاش را با توجه به موزیک تنظیم کنید. با کپی کردن از این تصویر به تعدادلازم می توانید این حالت را داشته باشید.
    6-حالشو ببرید
    در پایان توصیه میکنم در کارهای حرفه ای از این تاثیر استفاده نکنید که دیگه خیلی نخ نما شده است!
    فرزام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

سلام
    یکی از تیزر های جدید و جذابی که از تلوزیونهای دنیا جدیداًپخش میشود .تبلیغ مدل 2007 اپل آسترا است.اگر این تیزر راندیده اید حتماًببینید چون نمونه ناب یک اثر حرفه ای و ایجاد جلوه های ویژه در خدمت اثر است.
    در این تیزر شما اتوموبیل فوق را میبینید که در جاده خلوت و کوهستانی در حال حرکت است. تیزر طوری ساخته شده است که در بالا و پائین تصویر دوباند سیاه رنگ میبینید(مشابه حالتی که تصویر با نسبت 16:9 را در تلویزیون معمولی میبینید.البته حتماً میدانید که چطور این حالت را به صورت مجازی میتوان تولید نمود).راننده اتوموبیل را نگه میدارد پیاده میشود و با زحمت باند بالائی تصویر را به بالا میفرستد(مثل یک پرده)(یعنی باند سیاه بالائی حذف میشود) بعد سوار اتموبیل میشود و سان روف را کنار میزند(که اشاره به تاثیر سان روف دارد). هرچند که برای ایجادفضائی فانتزی از After Effectsدر ایجاد نسبت رنگهای خاص استفاده شده است. ولی نکته اصلی چگونگی حرکت باند بالائی تصویر با فشار دست راننده داخل فیلم است.
    نظر بدهبد و راه حل بیان کنید.این تیزر نمونه کاری است که از اصل غافلگیری تماشاگر برای جذاب کردن اثر و با اجتناب از هرگونه جوات بازی ایرانی یا فرنگی ساخته شده است!
    لینک مشاهده فیلم مربوطه به صورت فایل فلش(با تشکر از Kakock)
    http://youtube.com/watch?v=o4_MMdb0uvI
    ویرایش توسط Farzam53 : Monday 26 February 2007 در ساعت 20:51 دلیل: اضافه کردن لینک
    Babak Borhani و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    فرزام

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

خیلی ممنونم
    تاپیک جالبی است فقط اگر ممکن است برای مثال هایتان اگر لینکی در اینترنت سراغ داشتید لطفا ارائه دهید.
    مثلا همین تبلیغ بالایی
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    تاپیک جالبی است فقط اگر ممکن است برای مثال هایتان اگر لینکی در اینترنت سراغ داشتید لطفا ارائه دهید.
    مثلا همین تبلیغ بالایی
    سلام
    ممنون متاسفانه من کارت ریسیور ندارم که بتونم ضبط کنم .در مورد لینک هم احتمالاًتوی سایت تولید کننده باشه. ضمناًچون تازه به بازار اومده توی اکثر شبکه ها به صورت مداوم پخش میشه(البته به جز شبکه ای لس آنجلسی!)
    Babak Borhani تشکر می‌کند.
    فرزام

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    یکی از تیزر های جدید و جذابی که از تلوزیونهای دنیا جدیداًپخش میشود .تبلیغ مدل 2007 اپل آسترا است.اگر این تیزر راندیده اید حتماًببینید چون نمونه ناب یک اثر حرفه ای و ایجاد جلوه های ویژه در خدمت اثر است...
    خیلی نامرتبط با این بحث هم عرض کنم که همین چند ساعت پیش تبلیغ هیوندای 4WD رو از شبکه*های تلویزیون استرالیا جمع کردن. این تبلیغ یک بچه دو سه ساله رو نشون می*ده که دستشو از پنجره بیرون اوورده و خیلی شاد داره رانندگی می*کنه بعد یه دختر بچه همسن خودشو گوشه خیابون می*بینه، می*زنه بغل و دختره رو سوار می*کنه و با هم می*رن لب ساحل :) خیلی جذاب و مهربون و آرووم! اما خب پدر و مادرها شکایت کردن که نگرانن که بچه*هاشون از روی این تبلیغ بخوان کپی کنن و این تبلیغ خطرناکه!

این خود تبلیغ: http://youtube.com/watch?v=g37Z8Scbj8E
    این درباره تبلیغ: http://www.duncans.tv/2007/hyundai-restless
    اینم ماجرای شکایت: http://www.news.com.au/story/0,23599,21270460-2,00.html

ممنونم!
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    ... اکثر شبکه ها به صورت مداوم پخش میشه...
    ایناهاش: http://youtube.com/watch?v=o4_MMdb0uvI
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط kakooch نمایش پست ها
    بسیارممنون!
    حالا که همه دوستان میتوانند فیلم را ببینند.لطفاً راه حل بیان کنید چطور میتوانیم این کار را انجام دهیم.(حداقل دوراه برای انجام این کار وجود دارد)
    فرزام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

سلام
    با توجه به مسجل شدن عدم جذابیت موضوعات مطرح شده در این قسمت کلیه پستهای قبلی اینجانب حذف گردید. مستدعی است مدیران انجمن نسبت به حذف ویا بستن موضوع اقدام نمایند.ضمناً موضوع جدیدی را شروع کردم باشد که مقبول افتد!
    با تشکر

عکاسباشی
    ویرایش توسط Farzam53 : Monday 12 March 2007 در ساعت 22:19
    فرزام

كاربر آشنا saeedpezeshki آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام اولین پست رو تو سایت عکاسی میزارم،،من هم چند وقت از فیلم کتج ساکتن خوشم اومده دارم یه کم یاد میگیرام ،،..این لینک هم هوا سخت تبلیغ نیسان هست

http://www.youtube.com/watch?v=Yz7rB...ayer_embedded#!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین