صفحه 229 از 284 نخستنخست ... 129 179 219 225 226 227 228 229 230 231 232 233 239 279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان عزيز ممنون ميشم اگه يه توضيح كامل از قابليت هايي كه دوربين 600D با لنز 18-55 معمولي و يا 100D با لنز 18-55 stm در مقايسه با g16 ندارند(جدا از كيفيت بهتر slr) و براي رسيدن به انها نياز به خريد لنز است؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي نمایش پست ها
    دوستان عزيز ممنون ميشم اگه يه توضيح كامل از قابليت هايي كه دوربين 600D با لنز 18-55 معمولي و يا 100D با لنز 18-55 stm در مقايسه با g16 ندارند(جدا از كيفيت بهتر slr) و براي رسيدن به انها نياز به خريد لنز است؟
    آقا مهدی این قضیه آف تاپیک رو جدی بگیر!
    راهنمایی برای خرید دوربین DSLR
    Canon EOS 600D
    M.Mobin تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

درود
    یک دوربین کامپک برای استفاده های خانواده میخوام بگیرم از اونجا که نمیخوام هرینه زیادی کنم و در حد استفاده خانواده هست در حدود 200 تومن میخوام یک جستجو کردم و این مدل به نظرم جالب اومد nikon Coolpix L28 قیمت مناسب و امکانات خوبی داره به نظرم خواستم یک راهنمایی کنید اگر مدل بهتری هست معرفی کنید
    ممنون/
    http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Pro...OLPIX-L28.html
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    درود
    یک دوربین کامپک برای استفاده های خانواده میخوام بگیرم از اونجا که نمیخوام هرینه زیادی کنم و در حد استفاده خانواده هست در حدود 200 تومن میخوام یک جستجو کردم و این مدل به نظرم جالب اومد nikon Coolpix L28 قیمت مناسب و امکانات خوبی داره به نظرم خواستم یک راهنمایی کنید اگر مدل بهتری هست معرفی کنید
    ممنون/
    Nikon COOLPIX L28 digital camera | compact digital camera from Nikon
    مستحضرید در این رنج قیمت تفاوت های شگرفی بین دوربین ها نیست. با این حال تجربه محدود بنده با چندین دوربین کامپکت کنون و نیکون، کنون رو قدری بهتر از نیکون می دم ( تجربه شخصی است). البته قصد وارد شدن به بحث های برند رو ندارم و به شخصه به هر دو برند هم علاقه دارم.
    سری A کنون رو هم ببینید.نمی دونم قیمت A1400 چقدره گمانم در همین رده باشه. مقایسه کنید.
    ولی در کل در این رده قیمتی چندان حساس نباشید.
    msh2200، siavash_f و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه BRAD آواتار ها
    تشکر کرده
    645

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخهاي سريع و مفيدتون.
    دوستان به نظرتون يه دوربين slr با لنز خودش تو اين رنج قيمت (بدون خريد لنز اضافي) براي عكاسي خانوادگي و طبيعت بهتر نيست؟ (مشكل اندازه برام مهم نيست)
    يعني بدون نياز به خريد لنز كيفيت بسيار بهتري نسبت به دوربين هاي كامپكت براي عكاسي خانوادگي و طبيعت داره؟(حتي بدون تنظيمات پيشرفته و فقط استفاده از حالت اتوماتيك)
    به نظرم با این بودجه ای که دارید خرید SLR مناسب نیست و پیشنهاد میکنم G1X رو بگیرید.
    اگر در آینده میتونید لنز خوب تهیه کنید SLR بخرید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

بنده قصد خرید دوربین دارم امیدوارم دوستان باتجربه راهنمایی کنند:

1- هدفم عکاسی خانوادگی، منظره و طبیعت و کم و بیش عکاسی پرتره از اقوام نزدیک و دوستان هست. شغلم عکاسی نیست و قرار هم نیست که عکاسی رو به صورت حرفه ای انجام بدم، برای دل خودم عکس میگیرم و بیشتر هدفم ثبت خاطرات با بهترین کیفیت ممکن هست.

2- اولویت اول و مهم ترین فاکتور در انتخاب دوربین کیفیت و وضوح بالای عکس هاست. یعنی حاضرم قابلیت هایی مثل زوم بالا، عکاسی پیاپی با نرخ بالا، فوکوس سریع و ... فدای کیفیت کنم. البته میدونم که عامل مهم تر در کیفیت عکس ها هنر و علم خود عکاس هست که چطور از دوربینش استفاده کنه ولی خوب گاهی اوقات ضعف خود ابزار جلوی پیشرفت استعدادها رو میگیره و هرچقدرم که بخوای تکنیک هارو رعایت کنی باز نتیجه نهایی چیز خوبی از آب درنمیاد!

3- عمر باتری دوربین پاشنه آشیل نباشه! حداقل اینکه از باتری های قلمی استاندارد استفاده کنه.

4- اگه قابلیت فیلم برداری مناسبی هم داشته باشه که چه بهتر ولی گفتم الویت اول و مهم تر عکاسی هست.

5- بودجه ای هم که براش در نظر گرفتم حداکثر یک میلیون تومان هست. گرچه بیشتر نظرم رو 700-800 هست ولی اگه لازم باشه حاظرم تا 1 تومن هم هزینه کنم.

با این اوصاف مناسب ترین دوربینی که بهترین کیفیت عکاسی رو در روز و شب داشته باشه چیه؟ (اکثر دوربین ها کیفیتشون تو نور کافی نزدیک به همه ولی در فضای تاریک تفاوت ها آشکار میشه!)

ممنون
    ویرایش توسط pckho0r : Tuesday 29 July 2014 در ساعت 16:06

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط pckho0r نمایش پست ها
    بنده قصد خرید دوربین دارم امیدوارم دوستان باتجربه راهنمایی کنند:

1- هدفم عکاسی خانوادگی، منظره و طبیعت و کم و بیش عکاسی پرتره از اقوام نزدیک و دوستان هست. شغلم عکاسی نیست و قرار هم نیست که عکاسی رو به صورت حرفه ای انجام بدم، برای دل خودم عکس میگیرم و بیشتر هدفم ثبت خاطرات با بهترین کیفیت ممکن هست.

2- اولویت اول و مهم ترین فاکتور در انتخاب دوربین کیفیت و وضوح بالای عکس هاست. یعنی حاضرم این فاکتور رو فدای قابلیت هایی مثل زوم بالا، عکاسی پیاپی با نرخ بالا، فوکوس سریع و ... کنم. البته میدونم که عامل مهم تر در کیفیت عکس ها هنر و علم خود عکاس هست که چطور از دوربینش استفاده کنه ولی خوب گاهی اوقات ضعف خود ابزار جلوی پیشرفت استعدادها رو میگیره و هرچقدرم که بخوای تکنیک هارو رعایت کنی باز نتیجه نهایی چیز خوبی از آب درنمیاد!

3- عمر باتری دوربین پاشنه آشیل نباشه! حداقل اینکه از باتری های قلمی استاندارد استفاده کنه.

4- اگه قابلیت فیلم برداری مناسبی هم داشته باشه که چه بهتر ولی گفتم اولیت اول و مهم تر عکاسی هست.

5- بودجه ای هم که براش در نظر گرفتم حداکثر یک میلیون تومان هست. گرچه بیشتر نظرم رو 700-800 هست ولی اگه لازم باشه حاظرم تا 1 تومن هم هزینه کنم.

با این اوصاف مناسب ترین دوربینی که بهترین کیفیت عکاسی رو در روز و شب داشته باشه چیه؟ (اکثر دوربین ها کیفیتشون تو نور کافی نزدیک به همه ولی در فضای تاریک تفاوت ها آشکار میشه!)

ممنون
    مهمترین اولویت شما به سنسور بستگی داره و در بین دوربین های کامپکت که اکثرا در این قیمت ابعاد سنسور 1/2.3 هست خواسته شما پیدا نمی شه! خروجی همه دوربین های کامپکت در قیمت شما با تفاوت های جزئی ولی قابل مقایسه با دوربین های حرفه ای نیست.البته باید دید منظور شما از کیفیت و وضوح بالای عکس هاست در این قیمت چه میزان کیفیتی است.
    ابعاد بعدی سنسور میشه 1/1.7 که در دوربینی مانند g15 پیدا می کنید که همون حول و حوش 1 میلیون هست شاید کمی بیشتر.
    و اما برای اولویت مطرح شده شما باید بری سراغ dslr که اتفاقا نزدیک به 1 میلیون دوربین canon 1100D رو دارید. ابعاد سنسور این دوربین با همین قیمت که 8 برابر سنسور g15 و هست کاملا برتر. البته اندازه آن بزرگتر خواهد بود.
    ata_m3، Ali M.Rezaei و pckho0r تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    مهمترین اولویت شما به سنسور بستگی داره و در بین دوربین های کامپکت که اکثرا در این قیمت ابعاد سنسور 1/2.3 هست خواسته شما پیدا نمی شه! خروجی همه دوربین های کامپکت در قیمت شما با تفاوت های جزئی ولی قابل مقایسه با دوربین های حرفه ای نیست.البته باید دید منظور شما از کیفیت و وضوح بالای عکس هاست در این قیمت چه میزان کیفیتی است.
    ابعاد بعدی سنسور میشه 1/1.7 که در دوربینی مانند g15 پیدا می کنید که همون حول و حوش 1 میلیون هست شاید کمی بیشتر.
    و اما برای اولویت مطرح شده شما باید بری سراغ dslr که اتفاقا نزدیک به 1 میلیون دوربین canon 1100D رو دارید. ابعاد سنسور این دوربین با همین قیمت که 8 برابر سنسور g15 و هست کاملا برتر. البته اندازه آن بزرگتر خواهد بود.
    ممنون از توضیحاتتون ولی فکر می کنم dslr گزینه مناسبی برای من نیست. حجم و وزن این نوع دوربین ها به درد مسافرت یا گردش نمیخوره و آزاردهنده است.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

ممنون از توضیحاتتون ولی فکر می کنم dslr گزینه مناسبی برای من نیست. حجم و وزن این نوع دوربین ها به درد مسافرت یا گردش نمیخوره و آزاردهنده است.
    G15 پيشنهاد خوبي بود از علي آقاي عزيز، اگه بودجه نرسه بنظرم به ناچار بايد سراغ سري SX بريد. توصيه مي كنم با اين انتظارات به كمتر از G15 فكر نكنيد.
    ali k و pckho0r تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

با توجه به تاکید شما بر این کیفیت خروجی اشاره شد به dslr. اگر قصد خرید کامپکت با سنسور 1/1.7 دارید در کنون g15 مناسبه. در نیکون حدود 1 میلیون حضور ذهن ندارم (p7700 هست که بالاتر از این رقم هاست). canon g12 هم هست که ارزونتره ولی گمان می کنم ارزش داره برید همون g15 رو دارید( f/1.8-2.8 وسوسه کننده است! نتیجه می شه در نور ضعبف خیلی بهتر + عمق میدان کم که قابل توجه کاربران خانگی می شه!)
    از سونی هم چیزی به ذهنم نمی رسه.
    دوستمون به سری sx هم اشاره کرد البته با سنسور معمول 1/2.3 که sx270 - sx280 -sx510 رو می تونید ببینید(با ویژگی زوم بالا) ولی در نور ضعیف خیلی امیدوار نباشید.
    msh2200، Ali M.Rezaei، BRAD و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار