صفحه 231 از 284 نخستنخست ... 131 181 221 227 228 229 230 231 232 233 234 235 241 281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    برای یکی از دوستان میخوام. یعنی ارزش 60 تومن افزایش قیمت رو داره ؟ در این رده 60 تومن میتونه پول کیف باشه...
    مسلما برای دوربینی که می تونه سالهای سال همراه شما باشه، به نظر من 60 تومن زیادتر پرداختن ارزشش رو داره. البته باز هم تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید.
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

دوستان بین G16 و G1X کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید ؟
    حداکثر بودجه 1.500
    G16 لنز بهتری دارد، G1X سنسور بزرگتر. انتخاب بین این دوتا سخت است.
    چرا EOS M را پیشنهاد نمی کنید؟ با دو لنز، تبدیل EF-M به EF و فلاش.
    msh2200، usef، KHAKSAR و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

بعد از کلی مشورت دست آخر یه Canon S110 گرفتم که خوشبختانه همه چیش راضی کننده است فقط تعجب می کنم که کنون چطور اینهمه قابلیت رو تو یه بدنه به این کوچیکی جا کرده!!!

ولی حس می کنم که فوکوس این دوربین یه کم کند به نظر میرسه و با کوچکترین حرکتی سوژه از فوکوس خارج میشه و با زحمت میشه عکس های واضح گرفت. چون تا به حال با هیچ دوربین دیگه ای به اون صوررت کار نکردم نمیدونم که کلآ همه دوربین ها کم و بیش همینطور هستند یا مشکل از این دوربینه؟

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط pckho0r نمایش پست ها
    بعد از کلی مشورت دست آخر یه Canon S110 گرفتم که خوشبختانه همه چیش راضی کننده است فقط تعجب می کنم که کنون چطور اینهمه قابلیت رو تو یه بدنه به این کوچیکی جا کرده!!!

ولی حس می کنم که فوکوس این دوربین یه کم کند به نظر میرسه و با کوچکترین حرکتی سوژه از فوکوس خارج میشه و با زحمت میشه عکس های واضح گرفت. چون تا به حال با هیچ دوربین دیگه ای به اون صوررت کار نکردم نمیدونم که کلآ همه دوربین ها کم و بیش همینطور هستند یا مشکل از این دوربینه؟
    مبارک باشه این دوربین نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره ، هم به عنوان دوربین دوم در جاهایی که DSLR نمیشه برد و هم به عنوان یک دوربین برای آشنایی با امکانات مختلف و ورود به دنیای حرفه ای ......

چند مدت قبل یکی از اقوام دنبال یک دوربین با کیفیت با تنظیمات دستی میگشت همین دوربین رو معرفی کردم و خرید که از راضی هست .....
    msh2200، ata_m3 و pckho0r تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوست عزیز فرمایشتون صحیح هست. علی رغم لنز خوب و همچنین سنسور خوبی که این دوربین داره متاسفانه در فوکوس اتوماتیک چنگی به دل نمی زنه. سیستم اتو فوکوس این دوربین دارای گیجی هست و با کمترین حرکت دوربین، سوژه مورد نظر از فوکوس خارج میشه و این مشکل در تمام S110 ها وجود داره و مختص شما نیست.
    msh2200 و pckho0r تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوستان بین G16 و G1X کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید ؟
    حداکثر بودجه 1.500
    اول باید تصمیم بگیرید جیبی می خواهید یا نه چون g1x جیبی نیست(واقعا بزرگه)
    با توجه به عدم تغییر لنز g16 چرا؟
    در مدل g1x شما قدرت لنز 16 رو ندارید قدرت منظورم توانایی است درسته سنسور کوچکتری داره ولی همچنین اندازه کوچکتری هم دارد و با لنز بهتر خود در جاهای کم نور خیلی کمک کننده خواهد بود اگر سایز سنسور مهمه d3200بردارید 1450 که عملا بعدا دستتون بازتر خواهد بود ضمن اینکه اندازه اون زیاد با g1x فرقی نداره
    پیشنهاد آقای چگینی هم بسیار منطقیه و EOS m واقعا عالیه البته اگر واقعا DSLR نخواهید
    msh2200، Dariush Chegini و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

عزیزم تمام دوربین ها جیبی همین مشکل رو دارن حتی بدون آینه ها هم همینطور هستند و برای همینه که تاحالا جای DSLR رو نگرفتن(اسمشون روشونه جیبی) برای فکوس نقطه ای فکوس کنید
    pckho0r تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    اول باید تصمیم بگیرید جیبی می خواهید یا نه چون g1x جیبی نیست(واقعا بزرگه)
    با توجه به عدم تغییر لنز g16 چرا؟
    در مدل g1x شما قدرت لنز 16 رو ندارید قدرت منظورم توانایی است درسته سنسور کوچکتری داره ولی همچنین اندازه کوچکتری هم دارد و با لنز بهتر خود در جاهای کم نور خیلی کمک کننده خواهد بود اگر سایز سنسور مهمه d3200بردارید 1450 که عملا بعدا دستتون بازتر خواهد بود ضمن اینکه اندازه اون زیاد با g1x فرقی نداره
    پیشنهاد آقای چگینی هم بسیار منطقیه و EOS m واقعا عالیه البته اگر واقعا DSLR نخواهید
    راستش من خودم که 70D دارم !
    این انتخاب رو برای یکی از دوستان میخوام که صرفا دوربین عکاسی خوبی میخوان و البته چیز زیادی هم از عکاسی و دوربین نمیدونن و فکر نمیکنم که بخوان دنبالش برن.
    زوم دوربین براشون مهمه. برای همین من گفتم G16 .و الا نظر خودم روی EOS M بود.منتها EOS M با لنز 18-55 هست و زوم کمی داره.
    خلاصه اینکه مابین G1X و G16
    فکر کنم 16 خوب باشه.
    البته کنون در این رده واقعا دوربینهای خوبی زده که انتخاب هر کدوم از اینها پشیمانی نداره. من خودم زمانی G7 داشتم و چقدر کارامد بود !
    Dariush Chegini و siosha تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

یه سری اطلاعات رو راحت میشه کسب کرد مثلا وای فای داره یا نه صفحه اش چرخانه لمسیه چیه سایزش بزرگه و یا کوچیک
    ولی کیفیت عکس و خروجیش رو باید اساتید و با تجربه هابگن
    میشه در این ضمینه منو بین g16 وg1x روشن کنید .یکی سنسورش بهتره یکی لنزش
    بالاخره خروجی کدوم بهتره
    اگه تایپیکی هم در این ضمینه هست معرفی کنید لطفا

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

اینجا وقتی سوال اینطوری پاسخ داده میشود یعنی همه از خروجی اطلاع دارن و دیگر موارد مد نظر است
    شما که قصد خرید دارید باید عرض کنم g1x خروجی بهتری دارد ولی g16 بدلایلی همچون کوچکی و لنز بهتر در کل بهتر است چون در نور کم بهتر جواب میدهد و برای کسی که عکس خانوادگی می اندازد کارآیی بیشتری دارد
    بله درست خواندید با اینکه یکی خروجی بهتری دارد دلیل نمیشود بهتر از دیگری باشد ملاک های زیاد وجود دارد که تا شما بخواهید روشن شوید کیبورد بنده خاموش میشود البته دوستان دیگر هم هستند که پاسخ خواهند داد
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.