صفحه 233 از 284 نخستنخست ... 133 183 223 229 230 231 232 233 234 235 236 237 243 283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

[QUOTE=amir_2013;382612]سلام،چند تا سوال داشتم:

1-بین G1x و G16 و یا EOS m از کانن کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟
    نظر خود من روی G16 ب خاطر سرعت 60 فریم تو فیلم برداریش..
    با سلام
    دوست عزیز شما مشخص کنید که هدفتون عکاسی هست یا فیلمبرداری یا این که کدومش تو اولویت هست.
    از نظر کیفبت عکسبرداری اونی که سایز سنسورش از همه بزرگتر کیفیت بهتری بهتون میده از نظر عمق میداون و ...
    بین دوربینایی که گفتید eos m دوربین بدون آینه با قابلیت تعوض لنز هست و مسلما کیفیت او به خاطر سنسور بزرگتر بهتر از دو مورد دیگر است همچنین لنزهای متنوع.در مورد g1 x یک دوربین کامپکت high end با کیفیتی نزدیک به dslr ها بدون قابلیت تعوض لنز هست و درآخر g16 یکی از بهترین کامپکتهای کانن هستش ولی مسلما کیفیت عکسبرداری اون از دو مورد دیگر پایینترست.
    amir_2013 تشکر می‌کند.
    سید سجاد میری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

g1xبه دلیل مگاپیکسل کمتر (15به جای18)جبران بیست درصد کوچکتر بودن سنسور را میکند در نتیجه کیفیت عکس نباید تفاوت کند
    این دوربین بادی کوچکتر درنتیجه دردسر کمتر درحمل ونقل داردالبته بادی با کیفیتی دارد
    اماeos mقابلیت تعویض لنز دارد که میتوانید در اینده با تهیه لنز با گستره بیشتر وکیفیت بیشتر از عکاسی لذت ببرید
    لنز های همراه این دوربین از سریstmهستند که بی صدا کار می کنند
    amir_2013 تشکر می‌کند.
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    فكر نمي كنم خروجي اين دوربين ها تفاوت قابل ملاحظه و كاملا محسوسي با هم داشته باشه و اين طور نيست كه اگه به هر دليلي مثلا نتونستيد SX700 رو تهيه كنيد، انگشت حسرت به دهان بگيريد. اما تفاوت هايي هم وجود داره كه بايستي عنوان بشه ودر نهايت خودتون تصميم بگيريد. S110 دو ويژگي برتر داره كه اتفاقا اين وي‍ژگي ها در رقابت ها درصد وزني بالايي رو به خودش اختصاص مي ده. سايز سنسور بزرگتر و امكان عكسبرداري در فرمت RAW.
    SX280 و SX700 هم از محدوده فاصله كانوني بلندتر و به ترتيب زوم 20 و 30 برابري برخوردارند.

Side by Side Comparison: Digital Photography Review

تصميم نهايي با شماست...
    به نظر من s110لنز بهتری دارد با توجه به دیافراگم 2که دارد( اما زومش زیاد نیست) که میتونه تصاویر با کیفیت وشارپتری ثبت کنه
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام
    ضمن تشکر از همه دوستانی ک راهنمایی کردند،

1-اولویت من داشتن دوربینی است ک هر دو فاکتور عکس و فیلم داشته باشه،البته با کیفیت..چون نمیشه واسه رفتن ب جایی 2 دوربین عکاسی و فیلم برداری رو حمل کرد.لذا واسم مهمه که دوربین 60 فریم فیلم بگیره..
    اگه عکس هر سه دوربین تا حدودی یکی بگیریم،
    G16 ، با کیفیت 1080 فیلم 60فریم میگیره ، G1 x که کلا 30 فریم میگیره و Eos m ، تو حالت 480 و 720 فیلم 60 فریم میگیره و 1080 و 30 فریم می گیره..از بین این دوتایی که 60 فریم میگیرن ، نظر خود من G16 بود قبلا ، اما الان با وجود Eos m و قابلیت تعویض لنز و عکس بهتر گیج شدم.. ولی Eos زشته..ب جاش G16 تو شرایط نوری کم عالی عمل میکنه و جدیدتر با Digic 6 هستش، مثل اینکه مودهاشم تو عکس از Eos بیشتره..G1x هم ک تازه قیمتش با اومدن مدل جدیدش پایین اومده و وسوسه کنندس.
    راجب کاور ضد آبم ک آقا سامان اشاره داشت، منظورم کاوری هست که بشه دوربین زیر آب برد..مثلا Water Proof
    حالا
    1- موندم چی کار کنم با این 3 مدل؟؟؟واسه همین احتیاج دارم تا دوستان حرفه ای دقیق راهنمایی کنن تا تصمیم قطعی بگیرم.البته مدل دیگه ای ب جز اینا اگه چیزایی رو ک بالا گفتم رو داره و از قلم افتاده بهم بگید.

2-راستی دوستان نگفتن با باتری اون سه مدل (خصوصا g16 و Eos m ک 60 فریم هستن) ، چن دقیقه میشه در کل فیلم گرفت؟؟میشه باتری دیگه و قوی تر تهیه کرد یا ن؟؟؟راجب عمر باتری ها و قیمتشونم راهنمایی کنید دم همتون گرم..

3-واسه کاورم ، ی سری ها همراه دوربین میدن و ی سری ها هم میگن نداره..یکی میگه روی پکیجشه ، یکی میگه ن..اونو چیکارش کنم؟؟

شرمنده ک زیاد شد، ولی اینا تموم چیزایی بود ک تو ذهنم بود..گفتم بگم تا تو راهنمایی موثر باش.مرسی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    سلام

1-اولویت من داشتن دوربینی است ک هر دو فاکتور عکس و فیلم داشته باشه،البته با کیفیت..چون نمیشه واسه رفتن ب جایی 2 دوربین عکاسی و فیلم برداری رو حمل کرد.لذا واسم مهمه که دوربین 60 فریم فیلم بگیره..
    G16 ، با کیفیت 1080 فیلم 60فریم میگیره ، G1 x که کلا 30 فریم میگیره و Eos m ، تو حالت 480 و 720 فیلم 60 فریم میگیره و 1080 و 30 فریم می گیره..از بین این دوتایی که 60 فریم میگیرن ، نظر خود من G16 بود قبلا ، اما الان با وجود Eos m و قابلیت تعویض لنز و عکس بهتر گیج شدم.. ولی Eos زشته..ب جاش G16 تو شرایط نوری کم عالی عمل میکنه و جدیدتر با Digic 6 هستش، مثل اینکه مودهاشم تو عکس از Eos بیشتره..G1x هم ک تازه قیمتش با اومدن مدل جدیدش پایین اومده و وسوسه کنندس.
    راجب کاور ضد آبم ک آقا سامان اشاره داشت، منظورم کاوری هست که بشه دوربین زیر آب برد..مثلا Water Proof
    حالا
    1- موندم چی کار کنم با این 3 مدل؟؟؟واسه همین احتیاج دارم تا دوستان حرفه ای دقیق راهنمایی کنن تا تصمیم قطعی بگیرم.البته مدل دیگه ای ب جز اینا اگه چیزایی رو ک بالا گفتم رو داره و از قلم افتاده بهم بگید.

2-راستی دوستان نگفتن با باتری اون سه مدل (خصوصا g16 و Eos m ک 60 فریم هستن) ، چن دقیقه میشه در کل فیلم گرفت؟؟میشه باتری دیگه و قوی تر تهیه کرد یا ن؟؟؟راجب عمر باتری ها و قیمتشونم راهنمایی کنید دم همتون گرم..

3-واسه کاورم ، ی سری ها همراه دوربین میدن و ی سری ها هم میگن نداره..یکی میگه روی پکیجشه ، یکی میگه ن..اونو چیکارش کنم؟؟

شرمنده ک زیاد شد، ولی اینا تموم چیزایی بود ک تو ذهنم بود..گفتم بگم تا تو راهنمایی موثر باش.مرسی
    لینک های زیر رو ببینید با اعداد و ارقام بهتر تصمیم گرفته می شه
    eos m
    g1x
    g16
    درباره باطری وضعیت eos m ضعیفتر از اون دوتا هست. eosm چشمی اپتیکال نداره و تا 220 شات دووم می یاره. اما اون دو دوربین با استفاده از چشمی می تونن تا 770 شات (g16) و 700 شات (g1x) دووم بیارن.
    eos m قابلیت تعویض لنز رو به شما می ده و من با علم به این موضوع g1x رو پیشنهاد می دم. (به خصوص با اشاره شما به سفر رفتن)
    amir_2013 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

دوستان کسی پیام من رو ندید؟
    ماشالا انقدر پیام زیاده که پیام ها گم میشن

این پیامم بود:
    با عرص سلام دوباره خدمت دوستان

از دوستان با تجربه ای که با دوربین های کوچک کامپگت کار کردن خواهش میکنم تا 500 هزار تومن اگر دوربین خوبی هست به بنده معرفی کنن.
    هر جایی نمیشه و ارزش نداره دوربین حرفه ای رو همراه برد. کامپکت مخصوص این جور جاهاست.
    مثلا توی یک مراسم خانوادکی یا تولد یا در جمع دوستان احتمال اینکه جمع کشش عکس برداری با دوربین های حرفه ای رو داشته باشه نداره. و علاوه بر این همه کسی درست با این دوربین ها کار نمیکنه.
    این دوربین کامپکت رو در حقیقت برای خواهر کوچکترم میخوام خریداری کنم به عنوان اولین دوربینش برای ورود به دنیای عکاسی. دوربین پیشرفته ای نمیخوام. تنها برای عکاسی روزمره با کیفیت مناسب.

اونچه برای من اولویت داره
    پیش از هر چیز کیفیت تصویره.
    دوم جنس مرغوب دوربین
    3 شارژ دهی بالا
    4: حجم کم
    بیشتر اجناس از دوربین گرفته تا کیف و .... سنگین ترشون همیشه بهتره. معمولا جنس های بنجل و درجه چندم بسیار سبک هستند در حالی که جنس های مرغوف همیشه وزن بالاتری نسبت به جنس های دست چند دارند.
    پس با اینکه حجم کم مد نظره اما درباره وزن هرچقدر باشه مشکلی نداریم.

از دوستان خواهش میکنم بهترین دوربینی که به این ویژگی ها نزدیکه و تاییدش میکنند رو معرفی کنند

با سپاس پیشین

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-r نمایش پست ها

این پیامم بود:

از دوستان با تجربه ای که با دوربین های کوچک کامپگت کار کردن خواهش میکنم تا 500 هزار تومن اگر دوربین خوبی هست به بنده معرفی کنن.
    هر جایی نمیشه و ارزش نداره دوربین حرفه ای رو همراه برد. کامپکت مخصوص این جور جاهاست.
    مثلا توی یک مراسم خانوادکی یا تولد یا در جمع دوستان احتمال اینکه جمع کشش عکس برداری با دوربین های حرفه ای رو داشته باشه نداره. و علاوه بر این همه کسی درست با این دوربین ها کار نمیکنه.
    این دوربین کامپکت رو در حقیقت برای خواهر کوچکترم میخوام خریداری کنم به عنوان اولین دوربینش برای ورود به دنیای عکاسی. دوربین پیشرفته ای نمیخوام. تنها برای عکاسی روزمره با کیفیت مناسب.

دوم جنس مرغوب دوربین
    3 شارژ دهی بالا
    بیشتر اجناس از دوربین گرفته تا کیف و .... سنگین ترشون همیشه بهتره. معمولا جنس های بنجل و درجه چندم بسیار سبک هستند در حالی که جنس های مرغوف همیشه وزن بالاتری نسبت به جنس های دست چند دارند.

از دوستان خواهش میکنم بهترین دوربینی که به این ویژگی ها نزدیکه و تاییدش میکنند رو معرفی کنند

با سپاس پیشین
    سلام
    براي قيمت كمتر از 500 هزار تومان، Canon Power shot SX170IS كه قيمتش 480000 تومان است و قابليت فيلمبرداري اچ دي دارد را پيشنهاد مي كنم. اگر ابعاد كوچكتر دوربين مورد نظرتان است و مقداري بيشتر هم مي توانيد هزينه كنيد Canon Power Shot 270 HS كه البته از بودجه شما بيشتر است و قيمت آن 620000 تومان است، دوربين بهتري است، سنسور و پردازنده بهتري دارد و قابليت فيلمبرداري فول اچ دي هم دارد.
    msh2200، Ali M.Rezaei و saman-r تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-r نمایش پست ها

این پیامم بود:

دوم جنس مرغوب دوربین
    3 شارژ دهی بالا

با سپاس پیشین
    ایا تصمیم به استفاده از تنظیمات دستی نظیر فوکوس دستی دیافراگم وشاتر را دارید یا نها به صورت اتوماتیک دارید؟
    به چه میزان زوم نیاز دارید؟
    کوچک یا بزرگ بودن ان برای شما مهم است؟
    ضداب یا ضربه بودن برای شما مهم است در صورتیکه کیفیت تصاور کمی ضعیف تر باشد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    لینک های زیر رو ببینید با اعداد و ارقام بهتر تصمیم گرفته می شه
    eos m
    g1x
    g16
    درباره باطری وضعیت eos m ضعیفتر از اون دوتا هست. eosm چشمی اپتیکال نداره و تا 220 شات دووم می یاره. اما اون دو دوربین با استفاده از چشمی می تونن تا 770 شات (g16) و 700 شات (g1x) دووم بیارن.
    eos m قابلیت تعویض لنز رو به شما می ده و من با علم به این موضوع g1x رو پیشنهاد می دم. (به خصوص با اشاره شما به سفر رفتن)
    چشمی g16وg1xثابت هست وبا تغییر فاصله کانونی تغییر نمی کند زمانیکه زوم میکنید لنز را از داخل چشمی معلوم است(بخصوص در g1x) تنها در زمان زوم 0قابل استفاده است برای کادر بندی. فوکوس یا عدم فوکوس را از طریق ان متوجه نمی شوید تنها یک لا مپ وجود دارد که زمانیکه فوکوس اتوماتیک انجام شود روشن میشود
    در حقیقت مثل چشمی دوربین های انالوگ ارزان قیمت است
    ویرایش توسط Mh.Shahnazar : Sunday 24 August 2014 در ساعت 14:30
    BRAD و amir_2013 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    سلام

حالا

سنسورg16خیلی کوچکتر از دو رقیبشه در کفیت تصاویر نقش زیادی دارد
    از نظر زیبایی eos mضعیف تره
    در مقایسه سایتdxo شارپنس لنزeos mبیشتره ازg1x
    در کل به نظر من اگر زیاد عکاسی میکنید به باتری زاپاس نیاز دارید
    amir_2013 تشکر می‌کند.