صفحه 282 از 284 نخستنخست ... 182 232 272 278 279 280 281 282 283 284 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه davood آواتار ها
    تشکر کرده
    2943

نقل قول نوشته اصلی توسط moonnight نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    راستش دنبال یک دوربین میگردم برا کار خونگی، واقعیتش خیلی نمیخام هزینه کنم(یک تا یک و نیم میلیون) چون خیلی از عکاسی و استفاده از دوربین پیشرفته سر در نمیارم خودمونی بگم اماتورم:D بنظر شما اساتید محترم کامپکت گرون قیمت رو پینشهاد میکنین یا دی اس ال ار ارزون قیمت؟ اگه هر کدومو پیشنهاد میکنین لطفا اسمشو با قیمتش بگین.ممنون دوستان

سلام
    به نظر من شما اگه Nikon D3300 + 18-55 Afp رو تهیه کنید خیلی بهتره تا یه کامپکت هم قیمت اون.
    قیمتش حدود یک میلیون و چهارص هزار تومن.
    از لحاظ پیچیده بودن تنظیمات در ابتدای کار تفاوت زیادی بین این دو نیست و برای عکاسی با همون کامپکت پیشرفته هم باید اطلاعات اولیه عکاسی رو داشته باشید.
    از شروع با Dslr نترسید.
    Nima Sadigh و amir.komeily تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

سلام بر دوستان عزیز
    راستش دنبال یک دوربین میگردم برا کار خونگی، واقعیتش خیلی نمیخام هزینه کنم(یک تا یک و نیم میلیون) چون خیلی از عکاسی و استفاده از دوربین پیشرفته سر در نمیارم خودمونی بگم اماتورم:D بنظر شما اساتید محترم کامپکت گرون قیمت رو پینشهاد میکنین یا دی اس ال ار ارزون قیمت؟ اگه هر کدومو پیشنهاد میکنین لطفا اسمشو با قیمتش بگین.ممنون دوستان
    کامپکت‌های پیشرفته‌ی بسیار ارزشمندی همچون پاناسونیک LX100 و سونی سری RX هستند که کیفیت و ارزش خرید بسیار بالایی دارند اما همگی از مبلغی که تعیین کرده‌اید بسیار بالاترند. بیشتر از دو برابر. پایین‌تر از آنها کامپکت‌های رده متوسط هستند که توصیه نمی‌شوند و همان خرید DSLR مانند آنچه جناب داوود برشمردند به مراتب ارزش خرید بیشتری دارند.
    Nima Sadigh، amir.komeily، davood و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام بر دوستان عزیز
    اگه اساتید به جان این حقیر رحم کنن توصیه میکنم از همون موبایل با کیفیت استفاده کنید و خودتون رو به دردسر نندازید .
    شما اگر الان هم 1/5 رو خرج کنید در آینده تصمیم میگیرن با 4 میلیون 1 دوربین مناسب بخرید.فرقی نمیکنه ما کمپکت باکیفیت پیشنهاد بدیم ، میرور لس پیشنهاد بدیم یا DSLR.پس پولتون رو خراب نکنید و همون 4 تا رو خرج کنید یا از همون موبایل استفاده کنید
    بخدا آدم عکسهایی میبینه با موبایل گرفته شده که آرزو میکنه کاش میتونست اونجوری عکس بگیره

كاربر جديد m343 آواتار ها
    تشکر کرده
    278

با سلام
    لطفا یک کامپکت برای عکاسی از اجسام معرفی کنید بین بازه قیمتی 300-500 دلار چون از خارج کشور تهیه میشه
    جهت عکسبرداری از کالاهای فروشگاهی و ثبت آن در سایت میباشد
    ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

من قصد داشتم G1X Mark II را بگیرم ولی از هر کی مشورت و راهنمایی میگیرم ، میگند که این مدل قدیمی شده و ارزش خرید نداره، آیا این گفته از نظر دوستان متخصص درست هست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان امروز قصد خرید یک دوربین رو داشتم و به فروشگاه رفتم که فروشنده مدل SX60 کنن رو بهم معرفی کزدن
    می خواستم نظر اساتید رو در مورد این دوربین بدونم
    ممنون میشم اساتید نظر کارشناسیشون رو بهم بدن....

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط mizhbod نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز قصد خرید یک دوربین رو داشتم و به فروشگاه رفتم که فروشنده مدل SX60 کنن رو بهم معرفی کزدن
    می خواستم نظر اساتید رو در مورد این دوربین بدونم
    ممنون میشم اساتید نظر کارشناسیشون رو بهم بدن....
    اگه از لحاظ کیفیت تصویر و نویز بخواید بدونید کلا این نوع دوربینها بخاطر سنسور کوچیکشون فرق چندانی با دوربینهای موبایل ندارن. تنها نکته این نوع دوربینها زوم زیاد اونهاست.
    mizhbod تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

ممنون دوست عزیز
    در مورد 200D چطور؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان میخوام یه دوربین سوپر زوم بگیرم تو دو مدل کانن موندم sx60وsx540دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    من قصد داشتم G1X Mark II را بگیرم ولی از هر کی مشورت و راهنمایی میگیرم ، میگند که این مدل قدیمی شده و ارزش خرید نداره، آیا این گفته از نظر دوستان متخصص درست هست
    سلام.البته بنده متخصص نیستم. ولی .....

وقتی در مورد ارزش خرید گفتند، احتمالا در مقایسه با دوربین های جدیدی میگن که تو یک رنج قیمتی از همون رده دوربین هاست. از این نظر، میشه گفت که بله،اگر دوربین های کامپکت با سنسورهای پیشرفته جدید رو انتخاب کنید از جهاتی به نفعتونه.

اما یک مطلب دیگه هم هست که بعضی دوربینها بعد از مدتی از ورود به بازار، افت قیمت پیدا میکنند و اونوقت به دلیل کیفیتی که دارند تازه ارزش خریدشون بالا میره.

بسیاری از عکاسان حرفه ای حتی منتظر میشن تا یک دوربین که با معیارهاشون همخوانی داره رو بعد از حدود یکسال یا بیشتر که افت قیمت پیدا کرده بخرند.

شما درواقع باید در مورد توانایی این دوربین و دوربینهای مشابه جدید تحقیق بیشتری کنید. بعد با انتظارات خودتون بسنجید.اگر این دوربین علیرغم اینکه حدود دو سال قبل تو بورس بوده،اما توانایی های خاصی داره که به درد شما بخوره و در دوربینهای جدید به دلایلی وجود نداره، پس همچنان ارزش خرید داره.
    ASHENA2 تشکر می‌کند.