صفحه 4 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: خريد دوربين غير حرفه اي

دوست عزيز آقاي سيد زمان و ساير دوستان با سلام :

1- از راهنمايي هاي شما متشكرم . ميشه لطفا" بگين كيفيت فيلمبرداري دوربيني كه دارين چطوره ،؟ ضمن اينكه قيمت نهايي اون(a710is) بهمراه باطري ها و شارژرش چند شد ؟
    2- من با توجه به وسواس خاصي كه براي خريد دوربين پيدا كردم . پس از مدتها تحقيق به مدلهاي زير رسيدم كه هركدووم يه مزيت و يه سري معايب داره و حالا ميخوام از بين اوونا يكي رو انتخاب كنم پيشنهاد شما و ساير دورستان چيه ؟:
    1- panasonic lx2 بهمراه يه كيف و مموري 256 يكسال گارانتي تعويض 405 هزار تومان
    2- canon sd800 حدوا" 385 هزارتومان متعلقات و گارانتي رو هم نميدونم چطوره
    3- canon A710is بازهم متعلقات و گارنتيش رو هم نميدونم 300 هزار تومان كه يه شارژر و باطري هم ميخواد.
    4- panasonic LZ5 يكسال گارانتي تعويض بهمراه كيف و مموري 256 220هزارتومان كه اوونم شارژر با باطري اضافه ميخواد .

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

1- قیمت دوربین با گارانتی پارس ارمس 305000 تومان.(گارانتی متفرقه هم داشت 295000)
    2- شارژر سونی BCG-34HRE4 که چهار باطری همراهش داره 39000 تومان (شارژر 8000 تومانی هم داشت ولی تاکید میکنم فقط اینو بگیری)
    3- حافظه توشیبا 1 گیگ 28000 تومان
    4- کیف دوربین با مارک Canon هشت هزار تومان
    5- کارت ریدر 8000 تومان
    مجموع 388000 تومان
    ----------------------------------
    اگر SD800 بگیری فقط بند 2 حذف میشه چون شارژر داره . منم بیشتر بین این دو مدل گیر کرده بودم اما وقتی هر دو دوربین رو تو دستم گرفتم متوجه شدم 710 واقعا خوشدستره و به راحتی با یک دست میتونی عکس بگیری اما سری ایکسوس (SD) را حتما باید دو دستی بگیری.از نظر اندازه تقریبا یکی بودند و 710 فقط کمی ضخیمتر بود. کیفیت فیلمبرداریش هم دیشب تست کرده و روی تلویزیون تماشا کردم خیلی خوب بود ولی با 30 فریم در ثانیه حدود 8 دقیقه و با 15 ثانیه حدود 17 دقیقه بیشتر نمی گیره ضمنا هرگز کیفیت عکس دوربین فیلمبرداری و کیفیت فیلم دوربین عکاسی را به عنوان اولویت قرار ندهید.
    ویرایش توسط Zaman : Sunday 14 January 2007 در ساعت 08:07
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

اما اینکه از دوربینهای بالا که فرموده بودید کدوم بهتره
    از یک بنده خدایی (اسمش یادم نیست) می پرسند صدای ویولون بهتره یا پیانو؟ میگه بستگی داره کی بزنه!
    من فکر میکنم کیفیت اتوماتیک ردیفهای 1و2 و3 تقریبا در یک حد باشه (کیفیت Lz5 رو دیدم اصلا با این سه تا قابل قیاس نیست)
    اصولا دوربینهای پاناسونیک کمی نویزشان بیشتره ولی در Lx2 با سایز سنسور بزرگی که داره و رنج ایزو تا 3200 مطمئنا تا حد زیادی کیفیتش بهتر شده.
    اما ردیفهای 1و2 هنوز افت قیمتشون کامل نشده و با گذشت زمان این افت حاصل میشه.
    در انتها میمونه سلیقه و خواسته شما از دوربین.
    بازم سوالی باشه در حد بضاعت در خدمتم
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    8245

دوستان سلام

كي ميتونه راجب مزايا و يا عيب و ايرادهاي كانن G7 برام بگه. البته بجز اونهايي كه توي dpreview گفته شده . اصلا" كسي تا حالا از اوون استفاده كرده ؟
    ویرایش توسط shabab : Sunday 28 January 2007 در ساعت 16:01

تشکر کرده
    8245

پس چي شد يعني كسي تا حالا از G7 استفاده نكرده ؟

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

معمولا" هرکی دوربین بالاتری میگیره ضعف دوربین قبلی بیشتر براش رو میشه.

كاربر جديد آسا کاویانی آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

دوستان سلام – من بتازگی این سایت رو پیدا کردم و عضو شدم کسی میتونه راجع به دوربین Canon IXUS 850 نظر بده یکی از دوستانم 360 تومن خریده خیلی تعریف میکنه ولی فکر میکنم خیلی سر از دوربین در نمیاره. با حدود 350 تا 400 چی بخرم بهتره؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

شما اگر حدا اکثر هزینه و نوع کاربرد و تصمیم خود را در عکاسی برای دوستان بفرمائید، خیلی دقیق تر می توان شما را راهنمایی کرد.

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

سلام
    به قول داريوش عزيز معين كنيد كه چه جور عكسي مي خواهيد . يه سري عكس خانوادگي يا عكس هاي هنري يا مثلا عكاسي خبري و.... اين معلوم ميكنه كه چه دوربيني نياز داريد.
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

كاربر جديد آسا کاویانی آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: مقايسه ديجيتال با نگاتيو

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    سلام دوست جدید،
    اول از همه ورود شما را خوش آمد می گویم. مورد دوم اینکه اگر مطالب این تاپیک را بده دقت خوانده باشید، به سهولت دیده می شود (تکه کلام استاد ریاضی مهندسی که هیچ وقت هم اصلا به سهولت نبود) که دیجیتال و آنالوگ را نمی توان تانها با یک سوال پاسخ داد!! هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند. اما این را بدانید مه بیشتر از 70 درصد عکاسان جرفه ای در آمریکا از دیجیتال استفاده می کنند.

راستی من چند ماهی هست که خیلی سخت فیلم گیرم میاد. برای شروع و یاد گیری عکاسی هم دیجیتال خیلی بیشتر توصیه می شود.
    راستش من بیشتر از اینکه بخوام بگم عکاس آماتورم یا نیستم باید بگم علاقمند به عکاسی هستم بودجه ام حدود 350 الی 400 تومن برای یک دوربین دیجیتالیه. بیشتر زمان مجردی عکس منظره میگرفتم ولی الان برای عکس خانوادگی و چهره میخوام عکس بگیرم خصوصا" از دخترم. حالا میترسم با گرفتن دوربین عکاسی دیجیتال ارزون از اون غیر حرفه ایها بعدا" پشیمون بشم چون الان بیست ساله با دوربین فیلمی تقریبا"همه نوع زنیط و یاشیکا108 و پرکتیکای Bx20 داشتم و کار میکردم ولی هیچوقت از کار دوربینهای فیلمی غیر حرفه ای خوشم نیامد . حالا نمیدونم با این بودجه چکارکنم که پشیمان نشم

صفحه 4 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین