صفحه 5 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد آسا کاویانی آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی خرید دوربین میخواهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir33000 نمایش پست ها
    سلام
    به قول داريوش عزيز معين كنيد كه چه جور عكسي مي خواهيد . يه سري عكس خانوادگي يا عكس هاي هنري يا مثلا عكاسي خبري و.... اين معلوم ميكنه كه چه دوربيني نياز داريد.
    البته مطلب زیر رو تو تاپیک دیگه ای برای آقا داریوش گفتم: راستش من بیشتر از اینکه بخوام بگم عکاس آماتورم یا نیستم باید بگم علاقمند به عکاسی هستم بودجه ام حدود 350 الی 400 تومن برای یک دوربین دیجیتالیه. بیشتر زمان مجردی عکس منظره میگرفتم ولی الان برای عکس خانوادگی و چهره میخوام عکس بگیرم خصوصا" از دخترم. حالا میترسم با گرفتن دوربین عکاسی دیجیتال ارزون از اون غیر حرفه ایها بعدا" پشیمون بشم چون الان بیست ساله با دوربین فیلمی تقریبا"همه نوع زنیط و یاشیکا108 زوم 27-70و پرکتیکای Bx20 با لنز تله 135 و واید 28 داشتم و کار میکردم ولی هیچوقت از کار دوربینهای فیلمی غیر حرفه ای خوشم نیامد . حالا نمیدونم با این بودجه چکارکنم که پشیمان نشم

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

پیش فرض پاسخ: مقايسه ديجيتال با نگاتيو

با این بودجه می توانید یک دورین دیجیتال خیلی خوب بخرید.
    فکر کنم اگر سقف بودجه خود را کمی افزایش دهید بتوانید یک DSLR مانند Nikon D40 بخرید (البته هنوز گران است).
    البته امروزه SLR-Like ها هم خیلی پیشرفت کرده اند.
    Canon S3IS گزینه بسیار مناسبی است که با بودجه شما هم کاملا سازگار است. همه تنظیمات دستی را هم دارد.
    به جرات می توان گفت یک دوربین Canon A630 هم می تواند پاسخ گویی بسیاری از تجربه های عکاسی باشد.
    فکر کنم آقای مظهری (امیدوارم درست باشد) در همین فورم یک دوربین ارزان قیمت دارند. اما من عکس هایی از ایشان دیدم که واقعا تحسین بر انگیز بودند.

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    خوب يه خورده كار سخت شد. از طرفي شما هميشه دوربين slr داشته ايد از طرف ديكه بودجه شما كافي نيست .
    اگر بتوانيد بودجه بيشتري صرف كنيد . قطعا D40 نيكون يا 350D كانون انتخابهاي عالي و بدون پشيماني خواهد بود ولي اكر بخواهيد با همين بودجه بسازيد . S3 is و يا A710 را در نظر داشته باشيد همينطور H5 سوني . كه البته اگر عاشق slr هستيد نتيجه خيلي اميدوار كننده نيست و قابليت ارتقا چنداني نخواهيد داشت .در اين حال هزينه هاي بعدي چنداني هم نداريد.
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام
    با کسب اجازه از دوستان عزیز، می خواستم یادآوری کنم که علاوه بر دوربین باید هزینه وسایل جانبی اون رو هم در نظر بگیرید: شارژر، کیف، باتری اضافه و مموری کارت حداقل 1GB که اگه جنس خوب بخواهید حدود 80000 تومان میشه. در مورد دوربین با رنج قیمت شما پیشنهاد من هم S3IS هستش و FUJI S6500fd البته این دومی قیمت مموریش بیش از دو برابر اولیه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من خودم بین چند نوع دوربین گیر کردم :confused:
    میخواستم بدونم کدام یکی از نظر دوستان برتری دارد و به چه دلیل :)
    1- Canon S3IS
    2-Fujifilm Finepix S6500f
    3- Sony H-2
    ممنون میشوم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh65 نمایش پست ها
    من خودم بین چند نوع دوربین گیر کردم :confused:
    میخواستم بدونم کدام یکی از نظر دوستان برتری دارد و به چه دلیل :)
    1- Canon S3IS
    2-Fujifilm Finepix S6500f
    3- Sony H-2
    ممنون میشوم
    سلام
    پیشنهاد می کنم اول مشخصات کامل دوربینها و review آنها رو در سایتهای معتبر بخونید. معمولا هر کدام از این دوربینها دارای یک سری مزایا و کاستی ها هستند که بر مبنای اونها و بر اساس سلیقه هر کس یکی رو انتخاب می کنه و من ندیدم کسی از خرید این سه دوربین پشیمون شده باشه. بعنوان مثال کنون امکانات دستی بسیار عالی و کیفیت عکس خوبی داره (ولی نه عالی)، فوجی با تکنولوژی face detection یا همون fd و سنسور بسیار عالیش برای عکاسی تو شب ولی کیفیت معمولی در روشنایی روز خودنمایی می کنه و h2 با عکسهایی با رنگهای بسیار اغراق آمیز که کمی متمایل به قرمز هستش و مورد پسند زیاد کاربرهای آماتوره شناخته می شه با حساسیت نه چندان جالب و مموری گرانش که فقط بدرد همین دوربین می خوره (و البته فقط خانواده محصولات سونی). در مورد مموری فوجی هم همین مساله صدق می کنه.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام
    من همیشه برام سوال بوده و هست که این IXUS ها مگه چی دارند که به غیر از قیمتشون بقیش جالب توجهه؟!!
    قیافه چندان دلچسبی که ندارند, خوشدست هم نیستند, کاملا اتوماتیک اند و از همه مهمتر گران!!
    یعنی واقعا کیفیت عکسشون و بدنه شون !! اونقدر خوبه که آدم پاورشات و سایبرشات و لومیکس و فاینپیکس و اینهمه اسامی قشنگ !! رو بذاره و بره ایکسوسک بگیره ؟!! :biggrin:
    تلفظش همینه؟! ایکسوس یا ایکسس ؟!! :confused:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساشا نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد می کنم اول مشخصات کامل دوربینها و review آنها رو در سایتهای معتبر بخونید.
    من اول این کار را کرده ام ولی نتوانستم خودم را برای این دو دوربین رده 1و2 متقاعد به یکی کنم
    هرکدام ویژگی های خود رادارند و از شما برای انتخاب کمک میخواهم جون خودم با هیچکدام کار نکرده ام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام
    متاسفانه شما نیازهاتون رو دقیقا مشخص نکردین ولی اگه درست حدس زده شده باشم دنبال دوربینی هستین که کار کردن باهاش راحت باشه و از عکاسی با اون لذت ببرین و در تنظیمات اتومات هم عکسهای خوبی بگیره. اگه نظر من رو بخواهید کنون رو پیشنهاد می کنم چون در این رده علاوه بر این که پرفروشترین هستش حتی در حالت اتومات هم عکسهای خوبی می گیره ولی در مورد فوجی اینطور نیست و همه منوها و تنظیمات کمی سخت اون رو نمی پسندند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

آقا من همين حالا عضو شدم. نوجوني آگرانديسماني و تاريكخونه*اي داشتم كه با دوربيناي 20 تومني (دويست ريالي!!!!) و بعدها ياشيكا براي خودم عكس مي*گرفتم و چاپ مي*كردم. دانشگاه كه رفتم كنار گذاشتم و حالا با يه اسباب بازي ديجيتال به نام كرونوس 3110 از گل تو مد ماكرو و نيز پرتره براي دلم عكس مي*گيرم. اخيراً علاقمنر شدم يه دوربين نيمه حرفه*اي بگيرم كه:
    1- ماكرو داشته باشه
    2- آي اس او بالا داشته باشه
    3- عكساش رو بشه تاقطع 50 در 70 چاپ كرد.
    4- لرزش گير داشته باشه
    5- تا حدود پونصد تومن و شايد كانن باشه!!!
    سپاس

صفحه 5 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین