صفحه 52 از 284 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_vb نمایش پست ها
    حق با شماست. ریویوی LX3 خوندم
    دوربین خوبیه اما دوتا مشکل هست اول اینکه به نظر من قیمتش برای یک دوربین SLR LIKE یکم زیاده(470 تومن)
    مشکل دوم برای من که قراره فعلا همینو داشته باشم زوم اوپتیکالش خیلی پایینه:(
    نميدونم اين قيمتو از كجا ميگي. ولي 3 هفته پيش تو تمام فروشگاهها و نمايندگيهاي جمهوري 405000 تومان بود. مگه اينكه گرون شده باشه :confused:
    saeed_vb تشکر می‌کند.

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

حق با شماست. ریویوی LX3 خوندم
    دوربین خوبیه اما دوتا مشکل هست اول اینکه به نظر من قیمتش برای یک دوربین SLR LIKE یکم زیاده(470 تومن)
    مشکل دوم برای من که قراره فعلا همینو داشته باشم زوم اوپتیکالش خیلی پایینه:(

خوب پس بهتره تا اینجا برای خرید SLR LIKE به SX10 فکر کنم و برای خرید DSLR به ESO1000D
    اما مشکل اصلی پا برجاست. DSLR یا DSLR LIKE ?????????

فعلا دارم اطلاعاتم را در مورد عکاسی زیاد میکنم ببین عکس گرفت با یک دوربین DSLR کار من هست یا نه
    سلام دوست عزيز
    اصولا بحث در مورد دوربينهاي DSLR با DSLR LIKE با هم متفاوت است و نمي توان به سادگي در مورد انتخاب هر يك نظر داد.اگرشما مطالب اين سايت را پيگيري مي كنيد حتما بارها به اين جمله اساتيد محترم برخورد كرديد كه صرف DSLR بودن يك دوربين و ارزان بودن آن در برخي از مدلها , نمي توان آن را به راحتي به شخصي كه تازه قصد ورود به دنياي عكاسي را دارد پيشنهاد داد.چون طبق گفته اين عزيزان دوربين هاي DSLR در كنار محاسن فراوان خود معايب خواص خود را دارد(مانند وزن زياد , نياز به لنز هاي مختلف جهت كاربرد هاي گوناگون وقيمت بالاي لنزها...) كه بنا به كاربرد يا شغل و حرفه شخص ,شايداين معايب كمرنگتر باشد.
    اما دوربين هاي SLRLIKE در كنار يكسري از محدوديت هاي خواص خود محاسني چون سبكي , زوم بالا, تنظيم هاي گسترده,مود فيلم برداري ,ارزان بودن و... دارا هستند , انتخاب خوب و مقروم به صرفه براي افرادي كه قصد ورود به دنياي عكاسي را دارند ,مي باشد.شما بنا به نيازمندي ها و و كاربرد و توقع خود از يك دوربين و همچنين بامطالعه بيشتر مطالب اين سايت پاسخ تمامي پرسشهاي خود را را بدست مي آوريد.

و در رابطه با گفته اين دوست عزيز:

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام سعيد جان
    2- ميمونه 3 تا از اين 3 تا FZ28 كفشك فلاش نداره، RAW داره ولي sx10 كفشك فلاش داره RAW نداره ....با توجه به اينكه احتمالا SX10 با ترفند هايي RAW دار ميشه ( چون قبلا canon s5 ميشد ) بنابراين fz28 با نداشتن كفشك فلاش (كه بسيار اهميت داره ) از گردونه انتخابات شما خارج ميشه :::big grin:::
    .......
    در اينكه SX10 دوربين خوبي است شكي نيست اما فكر نكنم صرف نداشتن كفشك فلاش , به اين راحتي بتوان در مورد يك دوربين نظر داد.
    اگر من اشتباه مي كنم دوستان گوشزد كنند.

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

سلام بر دوستان عزیز
    دوست عزیز سعید جان در بازار دوربین امروزه قیمت یک دوربین اس ال ار تفاوت کمی با یک لایک دارد و از طرفی انطور که از نوشته های شما معلومه شما به طور جدی تری به عکاسی مشغول هستید و فقط دنبال عکسهای خانوادگی و ....نیستید .بنده پیشنهاد میکنم یک اس ال ار بگیرید چون لایکها هم چیز زیادی نسبت به دوربینهای جیبی به شما نمدهند جز زوم زیادتر .در مورد هزینه ها هم بگم که اگر روزی شما توانستید هزینه کنید خوب دوربینتان را ارتقا می دهید ولی با خرید لایک در صورت داشتن پول هم نمی توانید ارتقائی داشته باشید

كاربر جديد saeed_vb آواتار ها
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط raffi نمایش پست ها
    .در مورد هزینه ها هم بگم که اگر روزی شما توانستید هزینه کنید خوب دوربینتان را ارتقا می دهید ولی با خرید لایک در صورت داشتن پول هم نمی توانید ارتقائی داشته باشید
    من با این حرف شما کاملا موافق هستم به جای اینکه امسال با هزینهای حدود 400 تومن یک دوربین لایک بخرم و و سال آینده بخوام حدود 600 تومن هزینه کنم و یک SLR بخرم همین امسال 600 تومن میدم یک DSLR و تا سال آینده باهاش کشتی میگیرم (کشتی فرنگی درسنگین وزن ) و سال آینده 400 تومن میدم براش لنز میخرم ( چند بار گفتم هدف نهایی من خرید یک دوربین DSLR امسال یا سال آینده)

ویرایش توسط saeed_vb : Friday 30 January 2009 در ساعت 17:27

تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    نميدونم اين قيمتو از كجا ميگي. ولي 3 هفته پيش تو تمام فروشگاهها و نمايندگيهاي جمهوري 405000 تومان بود. مگه اينكه گرون شده باشه :confused:
    متشکر
    توی یکی از این سایت های فروش دوربین پیدا کردم الان اسمش به خاطرم نیست

تشکر کرده
    21

3.قیمت یک لنز کار راه بنداز برای دوربین ESO 1000d الان چقدره؟
    کسی نظری نمیده؟

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

دوستان سلام
    من منظور شما رو از لنز کار راه بنداز رو نمی دونم چیست ولی برای شروع لنز کیت و یک 55-250 وی ار که قیمتش حدود 250-260 هست برای مدتی جوابگوی شما مطمئنا خواهد بود .البته در همین جا دوستانی هستند که با این لنزها عکسهای بسیار خوبی گرفته اند که این با شناخت هر چه بیشتر از ابزار و نقاط قوت و ضعف انها بدست می اید
    البته به نظر بنده بهتر است شما یک مدتی با همان لنز کیت عکاسی کرده و بعدا برای خرید تصمیم گیری نمایید بسیار بهتر خواهد بود
    saeed_vb تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    21

سلام بازم یک سوال دیگه
    کیفیت فکوس اتوماتیک در دوربین های DSLR چطوره؟ میشه روش حساب کرد؟
    نسبت به DSLR LIKE چطوره؟

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

سلام بازم یک سوال دیگه
    کیفیت فکوس اتوماتیک در دوربین های DSLR چطوره؟ میشه روش حساب کرد؟
    نسبت به DSLR LIKE چطوره؟
    قویترین و سریعترین فکوس را همیشه در دوربینهای SLR جستجو کنید. و البته این نکته رو در نظر داشته باشید که در SLR سرعت فکوس بسته به نوع لنز متفاوت خواهد بود.

من فکر میکنم که پاناسونیک G1 رو زیر نظر داشته باشید. و در مورد لنز 55-18 کیت کانون مراقب باشید که کیفیت اپتیکی بسیار پایینی دارد.
    saeed_vb تشکر می‌کند.
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    من فکر میکنم که پاناسونیک G1 رو زیر نظر داشته باشید. و در مورد لنز 55-18 کیت کانون مراقب باشید که کیفیت اپتیکی بسیار پایینی دارد.
    با سلام و تشکر
    قبلا در موردش مطلب خوندم شباهت خیلی زیادی به DSLR داره از حدود قیمت G1 اطلاع دارید؟
    شما برای شروع کار چه لنزی را پیشنهاد میکنید؟

صفحه 52 از 284 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 152 ... آخرینآخرین