صفحه 3 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: خريد دوربين غير حرفه اي

سلام...

راستی کاوه جان مالی جزوش نیست
    احتمالا این MALAY همان مالزی است و مخفف آن است .

اکثر پردازنده های Celeron & Pentium 4 m رو در مالی می سازند.اتفاقا اینتل کارخانه ی عظیمی در مالی دارد . سابق بر این تمامی پنتیوم 3 ها ساخت مالزی بود ، حتی خدا بیامرز پنتیوم 133 بنده که هنوز هم مثل ساعت کار میکنه ساخت مالی است.

فکرنکنم دوربین های کنون به اندازه ی پردازنده های اینتل فروش داشته باشند.

پس گول ساخت کجا بودن و بازار های کاذبی که بسیاری از فروشندگان به علت عدم اگاهی خریدار ایجاد میکنند را نخورید.

بنده یک تلویزیون سونی 1435 دارم ( از مدل های معروف سونی است ) در زمان خودش ژاپن را 160 هزار تومان میفروختند و به قول معروف مشترک را 120 من مشترک را خریدم و الان 9 سال است بدرستی کار میکند و حتی یک بار به مدت 27 روز تمام روشن مانده بود.اما هنوز هم خدمت میکند.
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Sunday 7 January 2007 در ساعت 00:17
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

كيفيت فيلمبرداري a710is چطوره ؟ و فيلمها با چه فرمتي ذخيره ميشن ؟ درسته كه ميگن كيفيت فيلمبرداري دوربينهاي كاسيو بالاست . ضمن اينكه كيفيت عكس در تظضيمات پيش فرض كاسيو بهتر از بقيه دوربينهاست .

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

دوست عزیز زیاد روی فیلمبرداری این دوربین ها حساب نکنید ، اغلب همه در یک رنج و با یک رزلوشن 640*480 و با 30 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنند و زیاد هم با کیفیت نیستند.اما به نظرم اگر اشتباه نکنم (اصلا نمیدانم ) با پسوند Avi فیلمبرداری میکنند.

اما درباره ی ستینگ های دیفالت کاسیو و کنون ...

به نظرم قطعا کنون بهتر خواهد بود( اگر هم بهتر نباشد کمتر نیست ) کنون یک دوربین ساز است و قطعا بسیار آزمایش و خطا میکند.
    nautilus_214 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد فرشاد-RB آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان :
    من ميخوام يه دوربين غير حرفه اي و كامپكت براي عكاسي از مناظر طبيعي و گاهي هم خانوادگي بخرم .

1- بالاي 5 مگاپيكسل باشه.
    2- حتما" لرزش گير داشته باشه.
    3- باطري قابل شارژ داشته باشه.
    4- كامپكت باشه.
    5-حداكثر قيمت هم پانصد هزار تومان باشه.

حالا بين ماركهاي : نيكون كانن پاناسونيك فوجي و سوني گير كردم.لطفا" راهنمايي كنيد.
    با این شرایط که گفتین شک نکنید بهترین انتخاب Canon PowerShot G7
    هست..

دوربینهای پاناسونیک و کامپکت های نیکون به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه.

این هم بررسی کامل دوربین..به همراه نمونه عکس..:

http://www.dpreview.com/reviews/canong7/
    Canon A95

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

دوست عزيز سلام :
    از راهنمايي كه كردين ممنونم.اما چند سوال داشتم :
    1- چرا پاناسونيك و نيكون رو پيشنهاد نميكنيد (من تازه panasonic LX2 رو انتخاب كرده بودم البته نميدونم به ايران اوومده يا نه)تقريبا" يكساله كه از يه دوربين پاناسونيك fx5 استفاده ميكنم بنظرم كيفيت عكسهاش عاليه مخصوصآ" تو فضاي باز، ضمن اينكه دوربين داراي بدنه بسيار محكمي است و بهمراه يه كيف و يه مموري 128 بفروش ميرسه . ولي عمر كم باطري ، نويز دار بودن عكس تو فضاي بسته ،كوچك بودن LCD،و كيفيت پايين فيلمبرداري از مشكلات اين دوربينه( البته دوربين مال خودم نيست)
    2- فكر ميكنم قيمت دوربين پشنهادي شما از بودجه من 500000 تومان بيشتر باشه. ضمن اينكه سايز دوربين خيلي بزرگه.
    3- من به خاطر كارم ماموريت و در نتيجه مسافرت زياد ميرم .واسه همين اندازه دوربين برام مهمه . ضمن اينكه دوربيني رو ميخوام انتخاب كنم كه كيفيت فيلمبراري قابل قبولي هم داشته باشه (البته نه خيلي عالي )
    با اين تفاسير پيشنهادتون چيه ؟

كاربر جديد فرشاد-RB آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من این رو بر اساس ریویو هایی که تو سایتای مختلف خوندم گفتم..
    این لینک ها رو ببنید(از معتبرترین سایت بررسی دوربین دیجیتال)
    http://www.dpreview.com/reviews/panasoniclx2/page17.asp
    http://www.dpreview.com/reviews/canong7/page17.asp

پاناسونیک امتیاز کمتری گرفته.
    در ضمن جی7 بزرگ نیست ..قطرش 4 ساتی متره...لنزش هم جمع میشه...این دوربین فلاش خرجی هم میخوره..کیفیت عکس و لنزش هم از lx2 بهتره..ایزوی بالای 400 پاناسونیک از بس نویز داره قابل استفاده نیست..

ولی اگه اگه دوربین کوچیکتر با لرزشگیر میخواید ای 2 تا بیش از همه پیشنهاد میشه :

Canon PowerShot SD800 IS

قیمت حدود 380

Canon SD700 IS

قیمت حدود 340

اون SD800 IS رو بگیری حرف نداره..
    Canon A95

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

اولویتهای منم مثل شما بود.بعد از کلی تحقیق Canon A710 Is گرفتم .راضی هم هستم.بیشتر ترسم از باطری قلمیش بود ولی با توصیه دوستان باطری و شارژر سونی گرفتم که با 50 درصد استفاده از فلاش راحت 200 شات عکس میگیره.امکانات دستیش بیشتر از کامپکتهای دیگست و سایز کوچکی هم داره.لرزشگیر خوب و زوم 6x هم اضافه کن.
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

به نظر من تمام صفاتی که شما برشمردید در یک دوربین (در حال حاضر) وجود نداره ولی نزدیکترین دوربین به مشخصان مورد نظر شما Canon iXUS 850 IS است. که فقط باتری شارژبل ندارد ولی با توجه به قیمت زیر 400 تومنی این دوربین شما می تونید یک شارژر خیلی خوب ( توصیه ی من هم سونی است) برای آن تهیه کنید. چون در هر صورت دوربین هایی که باتری شارژبل دارند هم در مسافرت های طولانی تر نیاز به همراه بردن شارژر دارند.
    راستی این دوربین را در آمریکا به نام SD 800 می شناسند (اگر خواستید در سایت های آمریکایی مشخصاتش را ببینید) و مزیت آن نسبت به 710 لنز واید 28 اونه که برای شما که عکاسی منظره و خانوادگی می کنید حیاتی تر از تله ی بلند تره.
    ویرایش توسط farhad44 : Saturday 13 January 2007 در ساعت 11:35 دلیل: اضافه نمودن سطر آخر

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من تمام صفاتی که شما برشمردید در یک دوربین (در حال حاضر) وجود نداره ولی نزدیکترین دوربین به مشخصان مورد نظر شما Canon iXUS 850 IS است. که فقط باتری شارژبل ندارد ولی با توجه به قیمت زیر 400 تومنی این دوربین شما می تونید یک شارژر خیلی خوب ( توصیه ی من هم سونی است) برای آن تهیه کنید. چون در هر صورت دوربین هایی که باتری شارژبل دارند هم در مسافرت های طولانی تر نیاز به همراه بردن شارژر دارند.
    راستی این دوربین را در آمریکا به نام SD 800 می شناسند (اگر خواستید در سایت های آمریکایی مشخصاتش را ببینید) و مزیت آن نسبت به 710 لنز واید 28 اونه که برای شما که عکاسی منظره و خانوادگی می کنید حیاتی تر از تله ی بلند تره.
    البته باطری شارژی لیتیوم دارد.
    ضمنا واید 710 هم خوب جواب میده (هر چند کمتر از Sd800 Is هست)
    بهرحال هر گلی یک بویی داره و گل بی خار خداست.
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

ضمن تشکر از دوستمون جناب Zaman باید بگم بله ظاهرن من اشتباه کردم مدلی که معرفی کردم باتری شارژبل و شارژر هم داره. پس دیگه انتخاب بی رقیبتون پیدا شد :biggrin:

ضمنن واید 28 نسبت به 35 خیلی ارزش داره.

صفحه 3 از 284 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین