صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza20 نمایش پست ها
    مبلغ اضافی که نگرفتن ولی به من گفت که من (فروشنده)سر این قضیه که از من پول خرید نورنگار رو گرفته ولی بجاش با گارانتی آهونگار داده 15 تومن ضرر کرده ؟درسته؟؟
    فکر میکنم این قضیه یه نوع پیچوندن شما باشه و فکر نمیکنم نورنگار دوربین به روزی رو نداشته باشه.احتمالا فروشنده از جای دیگه ارزونتر گیر اورده و خواسته سود بیشتری ببره..البته حق شماست که ازس بخواید که قبل از خرید به شما اطلاع میداد...
    اهونگار یه بازرگانی برای ورود دوربین و تجهیزات عکاسی هست و البته مثل نور نگار معروف نیست...به هر حال امیدوارم هیچ وقت به گارانتی نیاز نداشته باشید
    Anoosh-Em، A. Shahbazi و a6l3i تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

2 تا دوربین با بیمه ی ایده آل خریدم! فروشنده گفت میتونید تو سایتش چک کنید که دوربینتون بیمه شده یا خیر! درسته همچین چیزی یا خیر؟

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

نقل قول نوشته اصلی توسط Elend نمایش پست ها
    2 تا دوربین با بیمه ی ایده آل خریدم! فروشنده گفت میتونید تو سایتش چک کنید که دوربینتون بیمه شده یا خیر! درسته همچین چیزی یا خیر؟
    سایت ایده ال
    کد:
    http://www.tamir.ir
    من که چیزی ندیدم ولی بیمه نامه همراه دوربین مشخص میکنه دوربین بیمه شده یا نه !
    Elend تشکر می‌کند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

بله در سايت ايده آل شماره بيمه نامه و شماره سريال دستگاه رو وارد مي كنيد براي پيگيري. چون ممكنه برخي فروشندگان پول بيمه را از شما بگيرند ولي نسخه ي قراداد بيمه را براي فعال شدن به شركت نفرستند.
    Elend و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    بله در سايت ايده آل شماره بيمه نامه و شماره سريال دستگاه رو وارد مي كنيد براي پيگيري. چون ممكنه برخي فروشندگان پول بيمه را از شما بگيرند ولي نسخه ي قراداد بيمه را براي فعال شدن به شركت نفرستند.
    میشه دقیقا آدرسش رو بفرمائین چون من قسمتی جز عضویت ندیدم برای ورود اطلاعات

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

میشه دقیقا آدرسش رو بفرمائین چون من قسمتی جز عضویت ندیدم برای ورود اطلاعات
    سلام

آيكان " ثبت نام كنيد، جايزه بگيريد" را كليك كنيد يك پاپ آپ باز مي شود ولي در صفحه ي اصلي اون امكان باز مي شود !!
    ویرایش توسط farhad44 : Sunday 30 May 2010 در ساعت 23:09
    Elend تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

برای خرید D90 از چند جای مشهد قیمت گرفتم
    نمایندگی نورنگار 1140
    دو فروشگاه در خیابان پاسداران(گارانتی ایده آل) یکی 1180 و دیگری 1220 تازه گفتند گارانتی نیکونگرش اگه باشه گرونتر هم میشه!!
    به نظرتون اختلاف قیمت برای چیه؟

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام
    چند وقت پيش يه 105-24 كنون باگارانتي از فروشگاه ميدون فردوسي ايده آل ( نيكاسو) خريدم .عكسا همه فلو بودند (‌قضيه رو توي تاپيك لنز مربوطه نوشتم ) .هماهنگي شد و لنز رو پس دادم و يكي ديگه قرار شد بفرستن و چون ديدم خيلي خوب برخورد كردن و منهم تصميم خريد يه 22-10 كنون هم داشتم مبلغ رو فرستادم تا هردو رو بفرستن كه همينطور هم شد و خيلي سريع برام فرستادن ولي براي هيچ كدوم كارت گارانتي نفرستادن .پرسيدم پس كارتها كجان ؟ گفتن موقع ارسال سريال نامبر ها رو بنام من ثبت كردن و مشكلي نيست ! آيا اين قضيه عجيب نيست ؟. خوب منهم شهرستانم و دستم بهشون نميرسه .قراره آخر هفته بيام تهران .اگه صلاحه برم دنبال كارو بگيرم ؟
    ضمنا بعد از اون يه 50f1.4كنون و ست فلاش 180 سوميتا از نورنگار خريدم كه برگه هاي گارانتي خيلي مرتب و توي پاكت برام ارسال شد.بنظرم نورنگار كارشو معتبر تر انجام ميده.

لطفا راهنماييم كنيد.
    متشكرم
    فرهاد برنجی

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

با سلام

اين بحث بازرگاني ها و گارانتي ها به نظر من براي افرادي مثل من که مي خواهند خريد کنند بسيار مي تواند مفيد و مثمر ثمر واقع شود . با توجه به اينکه آفورمار به نوعي کالا ها را با تفاوت قيمت فاحش در اختيار مي گذارد و همچنين عدم امکان اطمينان به شرکتهايي همانند نور نگار و ... فقط يک گزينه مي ماند : "ايده آل"

اما مشکل تازه شروع مي شود ! اگر اشتباه نکنم ، ايده آل در واقع فقط گارانتي تعميرگاه مرکزي دوربين است و اساسا به هيچ عنوان فروشنده نيست . يعني کالا هايي که در فروشگاههاي مختلف با گارانتي ايده آل فروخته ميشوند ، منبع تامين مشترک ندارند و مي توانند به هر طريقي و از هر جايي وارد کشور شده و توسط "برچسبهاي گارنتي ايده آل" با اين گارانتي در اختيار مشتري قرار گيرند (در تماس با دفتر ايده آل مساله عدم وجود منبع تامين مشترک و خريد هاي جداگانه فروشندگان را تاييد کردند ) ...

من خودم واقعا بعد مدتي مطالعه و بررسي در همين فروم و استفاده از نظرات اساتيد محترم ، توانستم دوربين مورد نطرم را انتخاب کنم ، حتي به اين نتيجه رسيدم که با گارانتي ايده آل بگيرم اما باز هم مشکل اوليه بر جاي خود باقيست ...

در فروشگاههاي مختلف ، که همه مدعي نمايندگي ايده آلند و شايد برچسب گارانتي ايده آل روي محصولاتشان تاکيدي بر اين ادعا باشد ، کنن 50D + EF S 18 200 را از 1540 تا 1730 قيمت گرفتم !!!

و باز هم مشکل ، از کجا بخريم ؟ به تعداد فروشگاههايي که در سطح اين شهر بي در و پيکر قرار دارند ، خريدار مي تواند براي خريدش سر در گم شود .

شايد اگر امکان داشت اساتيد فن ، فروشگاههاي معتبري را به جهت خريد معرفي مي کردند ، مشکل تا حدودي حل مي شد ... شايد ...
    Kaveh Ghobadi، shabab، MehdiM و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

چهارشنبه , دوم خرداد 1389 برای خرید 50D + 18 - 200 به همراه یکی از دوستان راهی خیابان جمهوری شدم . در تماس با شرکت ایده آل , خواستم فروشگاه معتبری را جهت جلوگیری از ادامه سردرگمی بنده معرفی نمایند که با کلی سلام و صلوات فروشگاه ----- در خیابان جمهوری به عنوان نماینده فروش معتبر ایده آل , معرفی شد . وارد فروشگاه که شدم , از همان ابتدا , اتیکت خرید و فروش گوشی های دست دوم وکار کرده !!! بد جوری تو ذوقم زد . پس از درخواست دوربین , فروشنده محترم , کارتن دوربین بدون برچسب شرکت را روبروی من گذاشت که با اعتراض من به وضعیت ارائه کالا , دسته ای برچسب گارانتی ایده آل را از زیر میزی بیرون کشید و گفت : "الان همونجوری که دوست داری درستش می کنم !!! " . من مانع این امر شدم و همچنان با اتکا به گفته خود شرکت , خواستم که دوربین را بخرم . فروشنده در باب باز بودن کارتن ها گفت که به دلیلی اینکه ما سریالها را باید چک کنیم , دوربین ها باز از شرکت می آید و ما بررسی می کنیم که در ÷اسخ به سوال بعدی من مبنی بر اینکه چرا در شرکت این چک انجام نمی شود , شروع به داستان بافتن کرد . کمی دلسرد و مردد بودم . کارتن را که باز کرد , سریالهای بدنهو لنز با کارتن مغایرت داشت !!! کمی اینور و آن ور دنبال کارتن دیگری گشت و نهایتا دوربین دیگری از ویترین برداشت و گفت این رو ببرید , سریالهاش مطابق اون کارتنه . نگاهی به دوستم کردم و فقط تونستم تشکری کنم و بگم : "نه , ممنونم ... " از فروشگاه بیرون آمدم . رفتم میرداماد , پایتخت و با اختلاف 60 هزار تومان بیشتر ولی با ذهنی آسوده تر و ارامش بیشتر , خریدم رو انجام دادم .

نمی دونم اینجا میشه اسم اون فروشگاه رو آورد یا نه ؟ من دوست داشتم بگم که دوستان دیگه انتخاب اشتباه منو دوباره تکرار نکنن , هر چند که ختم به خیر شد . اگه میشه گفت , بگین که بگم .
    KHAKSAR، alie، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین