صفحه 6 از 32 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

سلام به همه

دوستانی که می خوان دوربین بگیرند بازرگانی آی آر جی رو هم که فکر کنم جدید تاسیس شده در نظر بگیرند قیمت هاش که فعلا خوبه من خودم دوربینمو از اونجا گرفتم اینم آدرس و تلفنش

شرکت بازرگانی آی آر جی (ایرانیان رهجو گستر)
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 3 October 2008 در ساعت 10:40 دلیل: حذف آدرس و تلفن
    partow تشکر می‌کند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

پیش فرض پاسخ: چرا اینقدر اختلاف؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_pickup نمایش پست ها
    ممنون که گفتی آخه من نمیدونستم اصلا از کجا قیمت بگیرم(آخه بچه تهران که نیستم) دیدم که آدرس فروشگاه پیکسل رو فقط دارم بعد که رفتم تو مجتمع دیدم چند تا دوربین فروشی اونجا هست از همه قیمت گرفتم حالا هم دارم پولامو جمع میکنم نا شنبه بیام و بگیرم اگه این 615 باشه که همه مشکلام حله (در ضمن کجای جمهوری دوربین فروشا جمع شدن اصلا جمع شدن یا به صورت پراکنده اند؟)
    در ضمن به جز بیمه سامان بیمه دیگری هم هست؟
    سلام
    دوست عزیز P.M را نگاه کن.
    Farshad Afshari تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    31

دورد بر همه دوسان . من امروز اين تاپيك رو ديدم و از اول تا آخرش رو خوندم يكجايي دوستي نوشته بود كه ايده آل دوربين هايي را كه اشخاص خودشان وارد كرده اند را گارانتي مي كند .

خواستم ببينم ميشه يك دوربين از خارج از كشور (‌آمريكا - دبي . ... ) تهيه كرد و با پست تحويل گرفت و بعد همونجوري برد پيش ايده آل و اونها دوربين رو گارانتي كنند ؟ اگر ميشه چقدر هزينه داره ؟ همون 3 درصد و يا اينكه چون دوريبن رو خودشون نياوردن بيشتر مي گيرن ؟ در ضمن كسي مي دونه كه اين نوع دوربين ها رو ( خود ايده آل ) بيمه هم مي كنه يا نه؟

با سپاس از دوستي كه اين تاپيك رو باز كرد . من كه خيلي منتظر يه همچي تاپيكي بودم . ان شاءالله كه به يك نتيجه خوبي برسيم .

در ضمن بهتره كه (‌در صورت امكان ) بازرگاني هاي معرفي شده هم يك جايي به ليست اضافه شود . يا اينكه يك تاپيك جديد با كمي تغيير در اين تاپيك ايجاد شود .
    شیوایی سخن ، پاسداري از ميراث كهن

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

ولی در کل من تاحالا دوربینی نداشتم که خراب بشه اگه هم خراب شده خودم درستش کردم d:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من میخوام یه دوربین sony h50 بخرم خواستم نظرتون رو در مورد گارانتی بدونم و اینکه کدوم گارانتی بهترین از همه است و گارانتی شامل چه چیزهایی است و می شه دوربین رو عوض کرد هنگام خراب شدن

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط NaserKhan نمایش پست ها
    من میخوام یه دوربین sony h50 بخرم خواستم نظرتون رو در مورد گارانتی بدونم و اینکه کدوم گارانتی بهترین از همه است و گارانتی شامل چه چیزهایی است و می شه دوربین رو عوض کرد هنگام خراب شدن
    شما تنها سه راه دارید...

یا دوربین بدون گارانتی تهیه کنید.

یا دوربین را با تنها گارانتی موجود ( محصولات سونی تنها با گارانتی بازرگانی ایران نماینده رسمی سونی در ایران عرضه یم شود ) تهیه کنید.

یا دوربین بدون گارانتی تهیه کرده و سپس به شرکت هایی که گارانتی ثانویه ارایه می کند مراجعه کنید و دوربین را گرانتی کنید.این شرکت ها به تارگی خدماتشان را ارائه می کنند.مثل شرکت بازرگانی ایده آل و یا همان تعمیرگاه مرکزی دوربین.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

پیش فرض گارانتی اصلی - آخرین قیمت ها

سلام به دوستان عزیز
    دیروز من ناصرخسرو را واقعا جویدم!! 5 ساعت وقت گذاشتم و تمام مغازه ها را با دقت تمام گشتم و با هر کدام حدود 10 الی نیم ساعت مفصل صحبت کردم!
    گارانتی اصلی دوربین های کنون آفومار است! تمام گارانتی های دیگر که در واقع شرکتی هستند، هیچ کدام کار آفومار را انجام نمی دهند! وقتی دوربینتان به هر دلیلی خراب شود و به یکی از این گارانتی ها مراجعه کنید، آنقدر عیب و ایراد روی دوربینتان می گذارند و در نهایت قبول نمی کنند!! حالا شما بال بال بزنید که ای بابا ما کلی پول دادیم گارانتی شما را انتخاب کرده ایم! ولی افسوس که بی فایده است ....
    اما آفومار دوربین شما را به راحتی قبول کرده و آنرا صحیح و سالم تحویل می دهد و در نهایت اگر تعمیر نشود یکی نو به شما می دهد! این را همه قبول دارند ... اما گارانتی سونی
    و اما گارانتی اصلی سونی وجود ندارد و تنها گارانتی به نام بازرگانی ایران یا بازرگانی ایرانیان است که آنهم تا سقف 300 هزار تومان دوربین شما را گارانتی می کند و اگر بخواهید کارت گارانتی بالای این مبلغ را بگیرید باید پول بیشتری بابت خرید دوربین سونی خود پرداخت کنید! توجه کنید که برای سونی هم گارانتی های مختلفی وجود دارد اما همه شرکتی هستند و مفت گرون! توجه کنید که اگر می خواهید پول کمتری پرداخت کنید و یکی از این گارانتی های بی خودی را بگیرید، اصلا بدون گارانتی بخرید سنگین تر هستید چون مطمئن باشید اول و آخرش اینها کار شما را انجام نمی دهند و هر بلایی به هر دلیلی سر دوربین سونی تان بیاید اینها قبول نخواهند کرد! این را نیز همه قبول دارند ...
    و اما قیمت ها:
    توجه کنید که این آخرین قیمت های ناصرخسرو است و همه می دانیم که ناصرخسرو بورس لنز است نه دوربین بنابراین قیمت دوربین هایش بالاتر از نورنگار است اما این قیمت را قرار می دهم به 2 دلیل:
    1) مقایسه کنید
    2) دوربین های کمی قدیمی تر را نمی توانید از شرکت های معتبری مانند آفومار یا نورنگار خریداری کنید بنابراین شاید این سری دوربین ها که دنبالش هستید را پیدا کنید

SX10 IS که شاهکار جدید سوپرزوم کنون می باشد:
    با گارانتی آفومار 470 هزار تومان (یکی از مغازه های ناصرخسرو)
    بدون گارانتی 425 هزار تومان

G9 با گارانتی پارس الرمس 460 هزار تومان

G10 با گارانتی ایده آل 520 هزار تومان

1000D با گارانتی آفومار 590 هزار تومان

H9 با گارانتی بازرگانی ایران 400 هزار تومان

H50 با گارانتی پارسه 380 هزار تومان
    با گارانتی بازرگانی ایران 425 هزار تومان
    توجه کنید که برخی از فروشندگان به نام گارانتی ایران ضبط با همین قیمت می دادند

Coolpix P80 با گارانتی آهونگار 370 هزار تومان

Fuji S5600 با گارانتی پارس الرمس 220 هزا رتومان

400D دست دوم تمیز بدون گارانتی 1 سال استفاده شده با حداقل شات 490 هزا رتومان

S5 IS چینی با گارانتی ایده آل 440 هزار تومان (با آمدن SX10 IS دیگر کسی این مدل را نمی خرد)

توجه کنید که فروشندگان ناصرخسرو کلا آدم های جالبی نیستند! من وقتی وارد هر مغازه ای می شدم فروشنده سعی می کرد با تمام توانش مخم را بزند و دوربینش را غالب کند و جالب اینکه قسم خدا و پیغمبر هم می خوردند که این گارانتی اصلی است و آنیکی فرعی!!!!!!!!!

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشد
    با احترام
    کاویان امینی
    pix، hesamjm و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

جناب اميني !

تاپيك شما را با اين تاپيك ادغام كردم شايد با مطالعه ي بقيه ي پست هاي اين تاپيك كمي متوجه اختلاف عناوين " گارانتي اصلي" و " كلاهبرداري رسمي در روز روشن" و ... بشويد !

ضمنا اگر قرار بود با 5 ساعت وقت صرف كردن و جويدن ناصرخسرو و مصاحبه با جماعت گنجشك رنگ كن بتوان به ماهيت گارانتي ها و خوب و بد آنها پي برد كه ديگر اين همه شركت ريز و درشت و فروشگاه و سايت اينترنتي و ... همه بايد درشان را تخته مي كردند و هيچ شركتي به غير از شركت هاي X و Y قادر به فروش دوربين نبودند :::big grin:::

در خاتمه از وقتي كه صرف كرده ايد و از به اشتراك گذاشتن مشاهداتتان تشكر مي كنم.:)
    Arash، Amir Mohebi، Persian و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض با گارانتی پارس الرمس هرگز خرید نكنيد!!

دوستان پيرو پست قبلي من به آدرس زير
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?p=99008
    بعد از 2ماه سرو كله زدن با نمايندگي اگنش در مشهد آخرش تعميركاران زير بار نرفتند و دوريبن ينده رو رايگان تعمير نكردن وبنده بنده چند هفته ايست كه با تهران همون كه تو خيابون جلال آل احمد هستش تماس گرفتم و اونها طوري تلفنهاشون رو سانترال كردن كه فقط بايد پيغام بذاري و مثلا بعد از يك يا دو روز جواب بگري!!؟
    اما چه فايده الان سه هفته است كه هيچ جوابي نميدن نميدونم چرا؟
    بهر حال به يه نمايندگي ديگه در تهران زنگ زدم كه شماره اش رو از پشت كارتن يا همون برچسب گارانتي در آوردم و به اون زنگ زدم و مطلبي خنده دار رو بهانه كرد و گفتن شما بيش از حد به اهرم (تله - وايد) فشار اوردي و فنرش شكسته و چون شكستگي يعني عيب فيزيكي و عيب فيزيكي يعني عدم دقت در كار كردن با دوربين در نتيجه خارج از تعهدات گارانتيه !!؟
    حالا شما انصاف بدين آخه مگه اهرم زوم براي اينكه باهاش يكم لنز دوربين رو عقب جلو كني نيست؟؟؟؟؟
    مگه من ميخواستم با اهرم كشتي بگيرم كه بيش از حد بهش فشار اومده؟
    ضمن اينكه از يه تعميركار در مشهد شنيدم كه خيلي راحت گفت اين مشكل در G9 شايع شده.
    من اصلا به حرف اين بنده خدا كار ندارم من دلم از اين ميسوزه كه گارانتي در ايران يعني كشك،يعني پول دور ريختن!
    و بنده همچنان دوربين 480/000 هزار توماني رو بايد خراب رو دستم نگه دارم؟
    از دوستان خواهشمندم موضوع رو به هر مركز خدماتي كه در ايران ويا خارج از ايران سراغ دران منعكس كنن.
    اين براي شركت كنن كه كلي اعتبار داره يه نقص محسوب ميشه.
    ممنونم از همتون
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

پیش فرض پاسخ: با گارانتی پارس الرمس هرگز خرید نكنيد!!

حق با شماست امیدوارم شرایط عوض بشه.:)
    حالا به نظرتون گارانتی نورنگار چطوره( برای دوربین کانن) در مقایسه با آفومار؟
    کسانی که از این دو خریدند اگر مواردی که در برگ گارانتی ذکر شده رو بصورت عکس یا متن در اینجا بذارند خیلی خوبه تا یه مقایسه ای حداقل در ظاهر بکنیم.
    مثلا دوربین canon sx10 رو آفومار میده 470 و نورنگار میده 430 تومان و این درحالیه که هر دوتا بیمه ی بدنه ی سامان هم دارند، حالا واسه من جای سواله که:
    با توجه به اینکه فکر نمی کنم مواردی رو که بیمه بدنه ی سامان در این دو شرکت تحت پوشش قرار میده تفاوتی وجود داشته باشه پس تفاوت قیمت تنها به گارانتی بر می گرده. بعضی ها می گن آفومار به دلیل سابقه ی بیشتر و معروفیت همیشه گرونتر میده و هیچ فرقی با گارانتی های دیگه مثلا نورنگار نداره اما بعضی ها میگن یکم پول بیشتر بده و از آفومار بخر تا خیالت راحت باشه!
    حالا من موندم چیکار کنم؟ از دوستان تقاضای کمک و راهنمایی دارم.
    ممنون
    a6l3i تشکر می‌کند.

صفحه 6 از 32 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین