صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 291 تا 300 , از مجموع 304
Like Tree363تشکر

موضوع: ارزشمند ترين لنزهاي سيگما

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    توجه دارید که وزن سیگما 2 برابر 70-300 است
    و البته فوکال 500 در برابر 300
    توی لینک هایی که دادید قیمت سیگما مشخص نیست. اما با توجه به قیمت بالای آن (در سایت افرنگ 5600 قیمت خورده!) با فرض اینکه هدقتان از مقایسه این دو لنز خرید یک لنز تله فوتو زوم بلند باشد پیشنهاد من هیچکدام از این دو لنز نیست! مگر آنکه فوکال پایین لنز (50 یا 70 مم) برایتان خیلی با ارزش باشد. در غیر اینصورت تامرون و سیگما 150-600 گزینه های بهتری هستند.
    راجع به 70-300 هم علیرغم برخورداری از تکنولوژی L کانن و سیلینگ عالی بدنه و فوکوس دقیق و سریع، رنج حداکثر تله آن (300 مم) برای حیات وحش کوتاه است و برای عکاسی ایندور نیز گشودگی دیافراگم کافی ندارد (به اصطلاح لنز کندی است)
    اگر قصد خرید یک لنز بلند دارید حتما تامرون و سیگما 150-600 را بررسی بفرمایید.
    yaghoobi، a.g g.a، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

مرسی از نظرتون.اره لنز سیگما 150-600لنز خوبی هستش.
    بوجه من 5 تا 6 میلیون هستش به نظر (شخصی) شما برای اول کار لنز سوپر واید خوبه یا لنز زوم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط DariuSHyaghoobi نمایش پست ها
    بوجه من 5 تا 6 میلیون هستش به نظر (شخصی) شما برای اول کار لنز سوپر واید خوبه یا لنز زوم؟
    سلام
    سئوال عجیبی است دوست عزیز لنز سوپر واید و لنز تله کاربردهای کاملا متفاوتی دارند. لنز سوپر واید برای عکاسی منظره و فضاهای بسته استفاده میشود و بر عکس آن لنز تله برای عکاسی حیات وحش یا ورزشی و بطور کل مواردی که فاصله سوژه با دوربین زیاد است. انتخاب و ترجیح هرکدام از این دو لنز بستگی به شیوه و سبک (ژانر) عکاسی شما دارد.
    اگر به عکاسی منظره علاقمندید لنز سوپر واید و اگر به عکاسی ورزشی یا حیات وحش علاقه دارید لنز تله و اگر به هردو! که چاره ای نیست جز تهیه هر دولنز.!

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

سوالتان را در تاپیک نامناسبی مطرح کرده اید. و احتمالا به زودی پستها به تاپیک دیگری منتقل خواهد شد.
    در جواب شما و با توجه به تازه کار بودنتان اکیدا توصیه میکنم فعلا از خرید لنز دست بکشید و ابتدا مشخص کنید که علاقه شما به کدام ژانر است. گاهی زوم بالای لنز وسوسه کننده است اما بررسی کنید آیا واقعا به چنین زومی احتیاج دارید که این مقدار برای آن هزینه کنید؟

به جهت جلوگیری از آف تاپیک،
    درباره لنز 24-12 سیگما زیاد صحبت شده. ظاهرا نسخه جدیدی از این لنز هم وجود دارد. عزیزان آیا کسی از وضعیت نسخه اول لنز اطلاعی دارد؟ جدیدا دست دوم این لنز را با قیمت حدود 1600 برای خرید یافته ام اما خب اختلاف فاحش با قیمت نوی آن و عدم اطمینان از کیفیت لنز، و همچنین آپرچر نسبتا بسته آن، مدتی است دچار تردید هستم که آیا لنز را بخرم یا خیر و به طور کل به نظر شما این لنز ارزش خرید دارد با این قیمت؟
    قیمت نوی لنز حدود 3200 است.
    ویرایش توسط MohammadH : Monday 26 October 2015 در ساعت 08:16
    DariuSHyaghoobi تشکر می‌کند.
    محمّد حسین کشاورز
    Canon 6D & 600D+18-55 IS II+70-200 f/4 L+Tokina 11-16 f/2.8 II
    Sigma DG-610 & Yongnuo 560 III & IV

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadH نمایش پست ها
    سوالتان را در تاپیک نامناسبی مطرح کرده اید. و احتمالا به زودی پستها به تاپیک دیگری منتقل خواهد شد.
    در جواب شما و با توجه به تازه کار بودنتان اکیدا توصیه میکنم فعلا از خرید لنز دست بکشید و ابتدا مشخص کنید که علاقه شما به کدام ژانر است. گاهی زوم بالای لنز وسوسه کننده است اما بررسی کنید آیا واقعا به چنین زومی احتیاج دارید که این مقدار برای آن هزینه کنید؟

به جهت جلوگیری از آف تاپیک،
    درباره لنز 24-12 سیگما زیاد صحبت شده. ظاهرا نسخه جدیدی از این لنز هم وجود دارد. عزیزان آیا کسی از وضعیت نسخه اول لنز اطلاعی دارد؟ جدیدا دست دوم این لنز را با قیمت حدود 1600 برای خرید یافته ام اما خب اختلاف فاحش با قیمت نوی آن و عدم اطمینان از کیفیت لنز، و همچنین آپرچر نسبتا بسته آن، مدتی است دچار تردید هستم که آیا لنز را بخرم یا خیر و به طور کل به نظر شما این لنز ارزش خرید دارد با این قیمت؟
    قیمت نوی لنز حدود 3200 است.
    مرسی از نظرتون.بیشتر عکاسی شب و عکاسی محیط بسته دوست دارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

مرسی از نظرتون.بیشتر عکاسی شب و عکاسی محیط بسته دوست دارم
    نداشت لرزشگیر در لنز های واید ایراد بزرگی هسته با میشه ازش گذشت؟
    الان که نگاه میکنم لنز زوم خیلی بزرگ هستش نمیشه هم جا بردش.
    این لنز ها واید کدوشون بهتر هستن که دیگه تا 5.تا 6 سال دیگه سمت لنز واید نرم . یا خودتون چی پیشنهاد میکنین
    لنزهای واید - SIGMA 12-24 F4.5-5.6 DG HSM II for Canon
    فروشگاه پیکسل - Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
    لنزهای واید - Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نداشت لرزشگیر در لنز های واید ایراد بزرگی هسته با میشه ازش گذشت؟
    الان که نگاه میکنم لنز زوم خیلی بزرگ هستش نمیشه هم جا بردش.
    این لنز ها واید کدوشون بهتر هستن که دیگه تا 5.تا 6 سال دیگه سمت لنز واید نرم . یا خودتون چی پیشنهاد میکنین
    لنزهای واید - SIGMA 12-24 F4.5-5.6 DG HSM II for Canon
    فروشگاه پیکسل - Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
    لنزهای واید - Canon EF 16-35mm f/4L IS USM
    دوست عزیز من پست های شما رو خوندم به توصیه دوستمون آقا محمد گوش کنید و فعلا با همین ادوات که دارید تمرین کنید تا نوع عکاسی مورد علاقتون مشخص بشه و بعد با خیال راحت هزینه کنید صرفا داشتن یه سری تجهیزات کمکی به بهتر شدن عکس نمیکنه
    امیدوارم ناراحت نشید از رک بودن ولی وقتی شما عکاسی شب و محیط بسته رو دوست دارید اون موقع دارین تو سوپر تله دنبال نمونه میگردین یعنی هنوز خیلی مونده تا به تعویض لنز نیاز داشته باشین بیشتر مطالعه کنید
    یه نمونه لنز هم براتون پیام خصوصی میکنم که اینجا از موضوع اصلی بیش از حد خارج نشه
    M.Nouri، obsidiyan و siampour تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان بین لنزهای سیگما ۱۰-۲۰ اف ۳/۵ و سیگما ۸-۱۶ و توکینا ۱۱-۱۶ کدوم مناسبتر هستش ، شارپ بودن و همچنین قابلیت بهتر عکاسی در نور کم برام مهمه و برای عکاسی از منظره و اسمان شب لازمش دارم، قابلیت نصب فیلتر هم داشته باشه . ممنون می‌شم راهنماییم کنید .
    دوربینم هم نیکون d5500

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط madani.erfan نمایش پست ها
    سلام دوستان بین لنزهای سیگما ۱۰-۲۰ اف ۳/۵ و سیگما ۸-۱۶ و توکینا ۱۱-۱۶ کدوم مناسبتر هستش ، شارپ بودن و همچنین قابلیت بهتر عکاسی در نور کم برام مهمه و برای عکاسی از منظره و اسمان شب لازمش دارم، قابلیت نصب فیلتر هم داشته باشه . ممنون می‌شم راهنماییم کنید .
    دوربینم هم نیکون d5500
    توکینا 11 16 بخاطر 2.8 برای آسمان شب عالیه.
    E.K.Studio تشکر می‌کند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کجا می‌تونم تهیه کنم ، من شهرستانم تو سایتها فقط پیکسل دارتش ، مطمعن هست خرید ازش!؟

صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 آخرینآخرین