صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
Like Tree14تشکر

موضوع: تقریبا همه چیز درباره IEEE1394b

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

پیش فرض پاسخ: تقریبا همه چیز درباره IEEE1394b

آیا کیفیت کپچر با کابل 1394 و کپچر با یک کارت کپچر 1.5 میلیون تومانی متفاوت خواهد بود ؟

كاربر آشنا Hossein Nasiri آواتار ها
    تشکر کرده
    168

پیش فرض پاسخ: تقریبا همه چیز درباره IEEE1394b

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    آیا کیفیت کپچر با کابل 1394 و کپچر با یک کارت کپچر 1.5 میلیون تومانی متفاوت خواهد بود ؟
    پورت 1394 رو دوربينهايي دارند كه سيستم ضبطشون ديجيتال هست و به نوعي ديتا از دوربين به كامپيوتر فقط منتقل ميشه. اما دوربينهاي ديگه كه ديجيتال نيستند رو بايد با يه واسطه(همون كارت كپچر) تبديل به ديجيتال كرد و در داخل كامپيوتر ذخيره كرد.
    پس اساسا مقايسه‌ي اين دو سيستم به دليل تفاوت ماهيتشون امكان پذير نيست. هر كدوم يه دنياي متفاوتند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

بنده برای انتقال فیلم(آنالوگ) به کامپیوتر یک کارت کپچر 1394( pci card) خریدم ولی متاسفانه تو نصبش به مشکل برخورد کردم. وقتی وارد قسمت device manager می‌شوم یک علامت تعجب روی کارت دیده میشه. وقتی مجددا نصبش می کنم پیغام می‌ده:
    The drivers for this device are not installed. (Code 28)

To reinstall the drivers for this device, click Reinstall Driver.
    موقعی که مراحل نصب رو طی میکنم میگه:
    An error occurred during the installation of the device access is denied
    لطفا راهنمایی کنید؟
    میشه cd را اندازش مشکل داشته باشه؟
    ممنون

ضمنا فیلم رو دادم به کسی کپچر کنه میگه فریم دزدی داره! مشکل رو باید چگونه رفع کرد؟ بازم ممنون
    ویرایش توسط mahmood-a : Tuesday 21 June 2011 در ساعت 08:58

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood-a نمایش پست ها
    سلام

بنده برای انتقال فیلم(آنالوگ) به کامپیوتر یک کارت کپچر 1394( pci card) خریدم ولی متاسفانه تو نصبش به مشکل برخورد کردم. وقتی وارد قسمت device manager می‌شوم یک علامت تعجب روی کارت دیده میشه. وقتی مجددا نصبش می کنم پیغام می‌ده:
    The drivers for this device are not installed. (Code 28)

To reinstall the drivers for this device, click Reinstall Driver.
    موقعی که مراحل نصب رو طی میکنم میگه:
    An error occurred during the installation of the device access is denied
    لطفا راهنمایی کنید؟
    میشه cd را اندازش مشکل داشته باشه؟
    ممنون

ضمنا فیلم رو دادم به کسی کپچر کنه میگه فریم دزدی داره! مشکل رو باید چگونه رفع کرد؟ بازم ممنون
    مشکل شما عدم هماهنگی کارت با مادربرد و سیستم عامل شما است.

اول اینکه سعی کنید از آخرین نسخه راه انداز ( از اینترنت دریافت کنید ) کارت استفاده کنید.در 32 بیتی و 64 بیتی بودن سیستم عامل هم دقت کنید.

و مورد بعد اگر مشکل پابرجا بود سعی کنید اسلات PCI را عوض کنید و ترجیحا یا ابتدایی ترین ( نزدیک کارت گرافیک ) و یا آخرین اسلات را انتخاب کنید.

اگر همزمان دیوایس های دیگری از قبیل کارت USB و یا eSata و مودم و .... بر روی PCI دارید آنها را خارج کنید و بعد دیوایس را نصب کنید.

ابتدا دیوایس را Remove کرده ( هم نرم افزاری و هم سخت افزاری ) و بعد مجددا دیوایس را نصب کنید.

در بایوس مادربرد هم ببینید گزینه ای برا غیر فعال کردن PCI وجود دارد و اگر هست روشن است یا خاموش.

در نهایت اگر باز هم مشکل پابرجا بود به نظرم مشکل از کارت است و آن را تعویض کنید.البته با یک مدل دیگر و نه از همان مدل...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

توضیحات تخصصی رو جناب قبادی گرامی فرمودن.
    بنده هم اضافه میکنم چنانچه قصد خرید کارتهای 1394 رو دارید از مدلهای مرغوب و خوب استفاده کنید که بتونن سرعت مورد نیاز و واقع رو تامین کنند.
    برای مثال در کار صدابرداری و صداگذاری و همچنین اتصال کارتهای صدای حرفه ایی که دارای این پورت هستند کارتهای 1394 با چیپست texas instrument پیشنهاد میشه و مورد استفاده همه کسانی که در این زمینه فعالیت میکنند هستش. در صورت استفاده از کارتهای معمولی یا پورتهای 1394 مادربوردها معمولا اطلاعات با سرعت کمتری منتقل شده و حین کار با گیر کردن و کندی مواجه خواهید شد. در مورد اینکه کارتی که ذکر کردم در نوع کار شما هم میتونه مفید باشه یا خیر باید از دوستانم براتون بپرسم.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر جديد erfanmix آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من کارت 1394 خریدم اما متاسفانه روی ویندوز 7 32 بیت و 64 بیت اصلا تصویر ندارم سیستم هم کارت 1394 و دوربین رو میشناسه اما تو ادیوس یکسری تنظیمات رو انجام دادم اما تصویر ندارم و گزینه کپچر غیر فعاله و حتی تو نرم افزار نرو 12 تست کردم و تصویر با ریزش رنگ نمایش میده .... اما بر عکس در ویندوز 8 64 بیتی اصلا مشکل ندارم و تو ورژن ادیوس 7 و 6.5 و 5.5 براحتی کپچر میکنم و تصویر دارم .
    ایا کسی از دوستان میتونه تو این مورد کمکی بکنه که بتونم تو ویندوز 7 32 و 64 بیت براحتی کپچر کنم. لطفا فوری راهنمایی کنید.

نوع کارت : 1394a NEC
    نوع دوربین: canon mv890

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3