صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree10تشکر

موضوع: رفع اشکال

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: رفع اشکال

نقل قول نوشته اصلی توسط عهدبوق نمایش پست ها
    باسلام
    پيشنهاد مي كنم اگر به عكاسي علاقه منديد جدي تر كار كنيد في المثل دريك كلاس قوي عكاسي شركت كنيد قبلا در خانه عكاسان كلاسهاي خوبي برگزار مي شد شايد الان هم برقرار باشه مي تونيد به اونجا مراجعه كنيد (ميدان فردوسي ، خيابان سميه )

موفق باشيد
    فرمایش شما کاملا متینه,اما جسارتا عرض کنم که:
    فرومها یکی از بهترین مکانها (البته به نظر بنده عالیترین گزینه) برای آموزش میباشد.در اینجا شما نه تنها به کاملترین نوع مقالات توانایی دسترسی دارید بلکه با آشنایی با طیف بسیار وسیعی از مخاطبان می توانید با بهره گیری از تجربیات عملی دوستان در هر مقطع و منصبی استفاده کرده و با سرعت غیر قابل باوری تواناییهای خودتونو بالا ببرید.چیزی که عملا با رفتن به چنان کلاسهایی به سختی و کندی صورت می گیرد.امکاناتی که اینترنت در اختیار شما میگذاره , هیچ کلاسی نمی تونه حتی کسری از اونو به شما بده.
    نمیدونم منظور شما از جدی تر کار کردن این بود که فرومها مکانهایی جدی نیستند یا که من بد قضاوت کردم.
    من نه مدیر فرومم و نه در مقابل اساتید کسی, اما شخصا تمام اطلاعات خودمو در هر زمینه ای مدیون این تکنولوژی (اینترنت) هستم.
    دست بدست هم دهیم....

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

آقای Dsc-h7،‌محض رضای خدا به تاریخ پست‌ها دقت کنید. پست شما نوعی اسپم است.
    rezakh، eksir، Persian و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد عهدبوق آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    فرمایش شما کاملا متینه,اما جسارتا عرض کنم که:
    فرومها یکی از بهترین مکانها (البته به نظر بنده عالیترین گزینه) برای آموزش میباشد.در اینجا شما نه تنها به کاملترین نوع مقالات توانایی دسترسی دارید بلکه با آشنایی با طیف بسیار وسیعی از مخاطبان می توانید با بهره گیری از تجربیات عملی دوستان در هر مقطع و منصبی استفاده کرده و با سرعت غیر قابل باوری تواناییهای خودتونو بالا ببرید.چیزی که عملا با رفتن به چنان کلاسهایی به سختی و کندی صورت می گیرد.امکاناتی که اینترنت در اختیار شما میگذاره , هیچ کلاسی نمی تونه حتی کسری از اونو به شما بده.
    نمیدونم منظور شما از جدی تر کار کردن این بود که فرومها مکانهایی جدی نیستند یا که من بد قضاوت کردم.
    من نه مدیر فرومم و نه در مقابل اساتید کسی, اما شخصا تمام اطلاعات خودمو در هر زمینه ای مدیون این تکنولوژی (اینترنت) هستم.
    دست بدست هم دهیم....

دوست عزیز مابعداز سالها تحصیل ،تمرین وبا استفاده از کتب بسیار زیادوتخصصی عکاسی بازهم احساس می کنم چیزی بلد نیستم ولی شما جالبه که این دنیای مجازی رااینقدر غنی می دونید!!!
    Malek
    Camera :Nikon FM2 ، Nikon FG ، Kodak d110 ، Olympus35RC
    Lenses: 50mm Nikkor 1:1.4/ 300mmNikkor/18~35Nikkor/100mNikkor
    Teleconverter TC-20 ، Bellows unit

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط عهدبوق نمایش پست ها
    دوست عزیز مابعداز سالها تحصیل ،تمرین وبا استفاده از کتب بسیار زیادوتخصصی عکاسی بازهم احساس می کنم چیزی بلد نیستم ولی شما جالبه که این دنیای مجازی رااینقدر غنی می دونید!!!
    دوست عزیز
    بنده هیچ ادعایی در مورد عکاسی نکردم و ندارم.من یک موضوع کلی عنوان کردم.در اینکه این دنیای مجازی غنی ترین منبع اطلاعاتی موجود هست که هیچ شکی نیست و بنده هم اندک دانش خودمو (البته خارج از مقوله عکاسی) مدیون همین دنیا هستم.حالا نمیدونم شما از چی مکدر شدید؟ از اینکه من فرومها رو محل خوبی برای یادگیری میدونم و توصیه میکنم؟ و یا اینکه گفتم از اینترنت چیزی یاد گرفتم؟.و یا اصلا اینکه گفتم بنده چیزی یاد دارم !
    متاسفم که برداشت منفی کردید.
    ویرایش توسط Rofougaran : Friday 8 February 2008 در ساعت 05:38

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2