صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    127

سلام دوستان
    من این ریموت Hanhel giga t pro رو خریداری کردم برای کنون 700 دی و به خوبی کار میکرد در تست داخل خونه. الان در بیرون از خونه که فاصله بیشتر از 5 متر رو عکس میگیرم، کار نمیکنه. یعنی چراغ ریموت در دست سبز و قرمز میشه ولی نه صدای بیپ فوکوس میاد از دوربین، و نه شاتر زده میشه.
    خرابه یا چه شده است؟
    باتشکر

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط Sobinian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این ریموت Hanhel giga t pro رو خریداری کردم برای کنون 700 دی و به خوبی کار میکرد در تست داخل خونه. الان در بیرون از خونه که فاصله بیشتر از 5 متر رو عکس میگیرم، کار نمیکنه. یعنی چراغ ریموت در دست سبز و قرمز میشه ولی نه صدای بیپ فوکوس میاد از دوربین، و نه شاتر زده میشه.
    خرابه یا چه شده است؟
    باتشکر
    سلام.
    خوب فاصله ساپورت ایندور و اوتدور ریموت با هم متفاوته.
    شاید گاها ایندور ریموت شما 10 متر هم ساپورت کنه اما اوت دور 5 متر هم جواب نده.
    اگر قبلا در فضای باز این مقدار رو جواب میداد و الان نمیده میتونه مشکل باشه و یا از باطری باشه اما شما که میفرمایید اولین باره که اوتدور این مقدار جواب نمیده عمومیت داره درباره ی مدل ریموت شما و مشکلی نیست
    ویرایش توسط AMinAM : Thursday 10 December 2015 در ساعت 18:18

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    الان که با ریموت ir تست کردم دفعه اول با زدن ریموت شاتر باز میشه و برای بستن باید دوباره کلید رو بزنیم یعنی لازم نیست دستمون رو نگه داریم.
    البته من نیکون دارم.
    من تو 6D کانن هم چک کردم این اتفاق با RC-6 میوفته.نکته ای که تو این 3-4سال چک نکرده بودم و نمیدونستم.
    البته این قابلیت مطمئنا برا فریمویر و دوربین های چند سال اخیر قابل انجامه چون یادمه تو 40D این اتفاق با RC-6 با کلی دنگ و فنگ و میرور لاک و کشتی گرفتن با دوربین بعد از شات عملی بود:)
    جالبه!
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

دوستان بنده قصدم تایملپس گرفتن از برپایی یه بیمارستان صحراییه و واید عکاسی میکنم
    نظرتون راجع به این مدل چی هست؟
    دوربینم هم 700 دی کانن
    hahnel Giga T Pro II 2.4GHz Wireless Timer Remote for Canon
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    سلام.
    خوب فاصله ساپورت ایندور و اوتدور ریموت با هم متفاوته.
    شاید گاها ایندور ریموت شما 10 متر هم ساپورت کنه اما اوت دور 5 متر هم جواب نده.
    اگر قبلا در فضای باز این مقدار رو جواب میداد و الان نمیده میتونه مشکل باشه و یا از باطری باشه اما شما که میفرمایید اولین باره که اوتدور این مقدار جواب نمیده عمومیت داره درباره ی مدل ریموت شما و مشکلی نیست
    عزیزم، تو کاتالوگ فنی این ریموت نوشته برد عملکرد 100 متر

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

دوستان قصد دارم یه تریگر تایمر دار تهیه کنم. تا به حال نداشتم و اولین تجربه ی خریدم هست. در مورد بی سیم بودن یا نبودنش هم ایده ای ندارم و نمی دونم چه قدر اهمیت داره و تجربه ی شما رو می طلبه تا بیشتر راهنمائی بشم. مهمه که برای عکاسی Bulb قفل تریگر داشته باشه تا مجبور به نگه داشتنش نباشم که فکر می کنم آپشن پیچیده ای برای تریگر تایمر دار نباشه. تایمرش برای عکاسی های نجومی احتمالی و تهیه ی تایم لپس برام اهمیت داره. پیشاپیش ممنونم.

پ.ن : در مورد قیمت همون ایده ی معروف رو دارم که اون قدر پولدار نیستم که پول به جنس ارزون بدم! ولی خوب اینم یه محدودیتی داره و دنبال یه جنس اپتیمایز شده از نظر قیمت و کیفیت هستم.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    دوستان قصد دارم یه تریگر تایمر دار تهیه کنم. تا به حال نداشتم و اولین تجربه ی خریدم هست. در مورد بی سیم بودن یا نبودنش هم ایده ای ندارم و نمی دونم چه قدر اهمیت داره و تجربه ی شما رو می طلبه تا بیشتر راهنمائی بشم. مهمه که برای عکاسی Bulb قفل تریگر داشته باشه تا مجبور به نگه داشتنش نباشم که فکر می کنم آپشن پیچیده ای برای تریگر تایمر دار نباشه. تایمرش برای عکاسی های نجومی احتمالی و تهیه ی تایم لپس برام اهمیت داره. پیشاپیش ممنونم.

پ.ن : در مورد قیمت همون ایده ی معروف رو دارم که اون قدر پولدار نیستم که پول به جنس ارزون بدم! ولی خوب اینم یه محدودیتی داره و دنبال یه جنس اپتیمایز شده از نظر قیمت و کیفیت هستم.
    hahnel Giga T Pro II

کنترل راه دور رادیویی با قابلیت تایمر
    قابلیت تایمر با فاصله زمانی
    قابلیت تایمر اتوماتیک
    قابلیت تایمر دراز مدت
    برنامه ریزی با ترکیب موارد فوق
    قابلیت عکسبرداری پیوسته
    قابلیت عکسبرداری Bulb
    دارای نمایشگر LCD بر روی فرستنده و گیرنده
    دارای برد 100 متر
    فرکانس ارسال 2.4 گیگاهرتز ( بدون تداخل )
    دارای 4 کانال ارسال سیگنال
    S_Mahdi و TORGHEH تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    hahnel Giga T Pro II

کنترل راه دور رادیویی با قابلیت تایمر
    قابلیت تایمر با فاصله زمانی
    قابلیت تایمر اتوماتیک
    قابلیت تایمر دراز مدت
    برنامه ریزی با ترکیب موارد فوق
    قابلیت عکسبرداری پیوسته
    قابلیت عکسبرداری Bulb
    دارای نمایشگر LCD بر روی فرستنده و گیرنده
    دارای برد 100 متر
    فرکانس ارسال 2.4 گیگاهرتز ( بدون تداخل )
    دارای 4 کانال ارسال سیگنال
    ممنون دوست عزیزم.
    تو review ها که همه رضایتشون رو نشون دادن ولی مدل هائی که تو ایران هست چه وضعیتی از نظر کیفیت و اصالت دارن؟ تو چند سایت خارجی قیمتش 99.5 دلاره و تو یه فروشگاه داخلی 180 تومان.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیزم.
    تو review ها که همه رضایتشون رو نشون دادن ولی مدل هائی که تو ایران هست چه وضعیتی از نظر کیفیت و اصالت دارن؟ تو چند سایت خارجی قیمتش 99.5 دلاره و تو یه فروشگاه داخلی 180 تومان.
    سلام
    من از این مدل مدتی استفاده کردم و بسیار راضی بودم ،هم ا لحاظ کیفیت ساخت هم از لحاظ کارایی.
    به نظرم بهترین انتخاب توی ان رنج قیمت همین مدله.
    باسپاس
    TORGHEH تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

کمک بسیار بسیار حیاتی!

به واسطه علاقه ای که به عکاسی از آسمان شب و رد ستارگان دارم، مدتی پیش یک عدد ریموت قابل برنامه ریزی مارک Yongnuo برای دوربین 6D خود از کشور دوست و برادر، چین تهیه کردم. ریموت از لحاظ ظاهری کیفیت خوبی دارد و در مقایسه با برندهای متفرقه چینی، یک سر و گردن بالاتر است. اما تا بحال دوبار که با ان اقدام به عکاسی استارتریل نمودم، مشکلی عجیب برایم پیش آمده که به امید راهنمایی دوستان، آن را اینجا عنوان میکنم.

مشکل بدین شرح است که در عکس اخیرم که در تاپیک آسمان شب منتشر شد، برای تنظیمات، شاتر دوربین را روی 25 ثانیه تنظیم کردم و ریموت را نیز به همین صورت. به صورت اتوماتیک 1ثانیه خود ریموت برای زمان بین هر شات وقت در نظر میگیرد. با تنظیم عدد 202 برای تعداد شات مورد نظر، دوربین و ریموت را آماده عکاسی کرده و کار را شروع کردم... در خلال عکاسی، متوجه شدم که ریموت با دوربین از لحاظ زمانی سینک نیست و ریموت اندکی سریعتر فرمان شات را صادر میکند. اما به هر حال عکس ها پشت سر هم گرفته میشد. لیکن پس از ادغام عکس ها متوجه گپ بین خطوط ستاره ها شدم که تقریبا هر 15 شات، گویا یک شات اصلا اتفاق نیافتاده است. عکس زیر کراپ 100 از نتیجه کار قبل از ادیت است.
    startrail cut.jpg
    حال از دوستان خواهشمندم اگر در روال تنظیم ریموت اشتباهی انجام میدهم و یا مشکلی وجود دارد که آن را در نظر نمیگیرم و حتی خرابی ریموت و نحوه رفع ایراد آن بنده را راهنمایی کنند.

گردن و چشمان و مچ دست و اثر انگشت اشاره و کلید موس کلا به فنا رفت برای ادیت عکس و رفع گپ ها!!!! اگر دوستان راهی برای این مشکل میدانند، خانواده ای را از نگرانی درخواهند آورد!
    محمّد حسین کشاورز
    Canon 6D & 600D+18-55 IS II+70-200 f/4 L+Tokina 11-16 f/2.8 II
    Sigma DG-610 & Yongnuo 560 III & IV

صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 آخرینآخرین