نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: sigma 17-70 محل خرید

كاربر جديد mars1920 آواتار ها
    تشکر کرده
    4

پیش فرض sigma 17-70 محل خرید

سلام
    بعد از تحقیقات فراوان و خواندن فروم با تعریف و تمجیدات دوستان از 17-70 تصمیم به خرید این لنز گرفتم .
    حالا به عنوان آخرین مشورت آیا لنز تله تر تا حدود 150 در همین رنج قیمت و با همین شمخصات از لحاظ شارپ بودن و مشکل فوکوس نداشتن را تا حدود 500 تومن بهم معرفی کنید.
    کنون 400 دی و برای عکاسی طبیعت و پرتره و یه چیز کلی می خام چون معمولا بیرون هستم و سفر می رم بهترین انتخاب برای من چیه؟
    لطفا راهنمایی کنید.:( :biggrin:
    Canon 7D
    EF-S 15-85 USM----70-200 IS II USM coming soon
    Lexar 32GB 600X
    :rolleyes:

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: sigma 17-70 محل خرید

سلام....

لنز بسیار خوبی انتخاب کرده اید ، به نظرم برای خرید به نورنگار مراجعه کنید و کالا را از این فروشگاه تهیه کنید ، جناب قدیری ( از اعضا فعال و دوستان خوبمان در فروم ) به شما بسیار کمک خواهند کرد.

برای لنز تله تر به نظرم 18- 125 سیگما هم لنز خوبی باشد و بسیار به 17-70 شبیه است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

من هم هفته پیش این لنز را از نورنگار خریدم 355 هزار تومن لنز خوبی هست
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

در حدود 500 تومن روی 85-17 کنون هم می تونید فکر کنید داشتن Is وفکوس و ساختار بهتر لنز امتیاز بیشتری نسبت به 70-17 است البته مسله Ca بالای این لنز لنز وجود داره که قبلا زیاد صحبت شده.

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

17-70 سیگما به نظر من با اینکه فوکوس گیجی داره کیفیت اپتیکیش به مراتب به لحاظ CA کنترل شده از 17-85 بهتره
    البته با نرم افزار میشه که حل بشه هم CA و ویگنتینگ .
    اما اگه میخوای یک لنز شارپ باf/2.8 ثابت داشته باشی ,و فوکوس بهتر از سیگما ، تامرون Tamron AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF] حرف نداره شارپ در کانن 17-55 F/2.8 و قیمت مناسب تر( حدود 480000) البته کیفیت بوکش به 17-55 نمیرسه اما به نظر من اگه تو ایران پیدا بشه یا اینکه کسی باشه از اونور برات بیاره خیلی عالیه ، یادمه داریوش میگفت نورنگار آورده یا قراره بیاره ، یه پیگیری بکن
    18-200 جدید سیگما هم برای ( OS دار) برای کسانی که نمیخوان زیاد هزینه کنن و یه رنج کامپکت کامل داشته باشن گزینه خوبیه که سیگل داره میاره ( قیمت حدود 400000) از بچه ها داریوش جان تست کرده بود و میگفت که خیلی شارپه و سرعت فوکوسش در حد 17-70 است
    اما اگر توانایی کامل کردن رنج کانونی دلخواهت رو در آینده داری 17-50 تامرون گزینه خوبیه
    سعید نقشبندی

تشکر کرده
    4

از همه دوستان عزیز تشکر می کنم که همیشه مبتدی ها رو خیلی خوب راهنمایی می کنن.
    جدا از گفته دوستان چون الان دارم با لنز 18-55 کانون کار می کنم اصلا ازش راضی نیستم می خاستم ببینم چقدر تفاوت بین این لنز من با بقیه لنز ها مثل 17-70 یا 18-125 وجود داره ؟
    آخه اصلا در مورد رنگهای دوربین راضی نیستم و رنگهای غیر واقعی هستند.
    شاید در تنضیمات مشکلی وجود داره ولی با یه دوربین کامپک نیکون که مقایسه می کنم نیکون داره رنگ های زنده و شارپ و کاملا طبیعی هست.
    چکار کنم؟:confused:
    Canon 7D
    Lexar 32GB 600X

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

لنز 18-55 اصولا لنز خوبی نیست و کیفیت اپتیکی نداره ، منم مشکل رنگ رو با این لنز دارم ( یعنی داشتم و بوسیدمش گذاشتم کنار )و عمدتا یه تم ارغوانی یا قرمز روی عکس ایجاد میکنه ، مخصوصا توی محیط indoor ، فوکوسش گیجه و اکثرا مشکل backfocus داره و شارپ نیست.
    در تنظیمات مشکلی نیست و مشکل از لنزه ، اگر یک لنز خوب بخری دیگه یه SLR رو با یه کامپکت مقایسه نمیکنی
    در مورد بدی این لنز و مقایسه اون با یه کامپکت مثل S2 IS قبلا بحثهای زیادی شده
    اما در مورد اختلاف کیفیت:
    اصلا فکر نکن که اگه یه لنز بخری 500000 تومان ، باید 10 برابر 18-55 که قیمتش حدود 50000 تومان است اختلاف شارپ و کیفیت رنگ احساس کنی اما این اختلاف اینقدر هست که از دوربینت و عکسهایی که میگیری کاملا راضی باشی ، مخصوصا به لحاظ رنگ و شارپ
    ، یک سری از مزایا مثل: کیفیت خوب ساخت بدنه ، فوکوس سریع و بیصدا و دقیق ، رنگهای واقعی و کالیبره ، شارپنس دیافراگم گشاد و بعضا لرزه گیر ، المانهایی هستند که باعث میشند یک لنز ارزشمند به شمار بیآد .
    توی این سایت www.pbase.com میتونی توی قسمت search نمونه های لنز مورد نظرت رو ببینی.
    سعید نقشبندی

تشکر کرده
    4

آقای نقشبندی خیلی ممنون
    واقعا داشتم نا امید می شدم از عکسهایی که گرفته بود واقعا.
    فقط اگه لنز کاملا شارپ و رنگ های طبیعی و دارای زوم خوب باشه و با قیمت مناسب چی رو بهم پیشنهاد می کنین.
    :confused:
    Canon 7D
    Lexar 32GB 600X