صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 217
Like Tree139تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي فوجي

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: ته ته 9600 و 6500

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdefgh نمایش پست ها
    سلام ،:(:(:(:(:(:(
    آقا تورو خدا ما رو اينقدر به شك نندازيد
    چرا 6500 رو پيشنهاد ميكنيد؟
    شما به این تاپیک مراجعه کنید....

متوجه میشوید......

نشان میدهد در فروم بخوبی جستجو نمیکنید.....:cool:

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/t5003.html
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا mkdotnet آواتار ها
    تشکر کرده
    56

سلام... كي بود ؟؟؟ بازم كه صحبت از s6500fd شده ؟!؟!؟!؟

البته شايد اينجا خيلي جاش نباشه ... ولي با توجه به توصيه هاي بهداشتي (!) مي شه اينجا هم مطرحش كرد..

از قضا ... مي گن كه بار FUJI 9600 رسيده !!! ... لذا متقاضيان محترم به وفور مي تونند اين جنس رو به قيمت خوب بخرند :'
    من امروز رفتم بازار كه يه خورده لوازم جانبي بخرم قيمتا اينطور بود (بدون چونه)
    s9600 بدون گارانتي 410 تومن...
    s6500 بدون گارانتي 320 تومن...
    Ram XD اليمپوس .... طبقه چهارم پاساژ علائدين 32 تومن با گارانتي (يك گيگ)
    شارژر سوني با 4 تا باتري 2100 شده بود 21000 تومن

كيف . سه پايه هم ..همانطور كه دوستان گفتند.. بيشتر سليقه است

نكته : اگه بخواي با دوربينت RAF يا همون CCD-RAW عكس 6 مگي بگيري به ازاي حدودا هر 80 تا عكس يك گيگ رم مي خواي... حالا اگه هميشه لپ تاپ دنبال خودت مي كشي كه هيچ ... ولي در هر صورت به 2 گيگش اگه فكر كني بهتره ... قيمت جديد ندارم .. ولي هفته قبل 70 تومن بود.

نكته : آقا مي گن كه بار s6500fd تو گمرك گير كرده (البته 2 هفته است كه اينطوري مي گن) لذا ... باز هم مي گن .. اگه بياد تو بازار .. s6500fd ميشه 280 - 290

الان كه من دارم با شما حرف مي زنم ... همينطوري تو اين يه هفته 20 تومن خريدم پايين اومده... ولي خداييش 100 تومن كيف كردم!!! (حالا خوبه دوربينه همچين پخي هم نيست (!) در مقابل بزرگان SLR)

بعدشم ... آقا جون من، بگو چجور عكسي مي خواي بگيري.. واست بگيرم بفرستم... اونوقت خودت مقايسه كن.. اگه از كار من مبتدي خوشت اومد همين رو بگير .. اگر نه كه برو سراغ يه چيز ديگه... درضمن .. اون پستي رو هم دوست عزيزمون آقاي قبادي معرفي كردند رو حتما سر بزن... باور كن .. خلاصه تر و مفيد تر از اون هيچ جايي پيدا نمي كني
    ویرایش توسط mkdotnet : Thursday 5 July 2007 در ساعت 18:36 دلیل: قيمت شارژر و ..
    محسن کریمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

چاكر آقا كه لپ مطلب رو گفتي
    حالا بگو ببينم خودت رو چه حسابي 9600 رو ول كردي 6500 گرفتي؟
    نيازهات چي بود؟(البته ببخشيد فضوليه ها!!!)
    ما كه مي خوايم همه جور عكس مخصوصا عكس هاي لحظه ايي و اتفاقي بگيريم كدومو برداريم؟
    ممنون

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Question پاسخ: ته ته 9600 و 6500

نقل قول نوشته اصلی توسط mkdotnet نمایش پست ها
    سلام... كي بود ؟؟؟ بازم كه صحبت از s6500fd شده ؟!؟!؟!؟

البته شايد اينجا خيلي جاش نباشه ... ولي با توجه به توصيه هاي بهداشتي (!) مي شه اينجا هم مطرحش كرد..

از قضا ... مي گن كه بار FUJI 9600 رسيده !!! ... لذا متقاضيان محترم به وفور مي تونند اين جنس رو به قيمت خوب بخرند :'
    من امروز رفتم بازار كه يه خورده لوازم جانبي بخرم قيمتا اينطور بود (بدون چونه)
    s9600 بدون گارانتي 410 تومن...
    s6500 بدون گارانتي 320 تومن...
    Ram XD اليمپوس .... طبقه چهارم پاساژ علائدين 32 تومن با گارانتي (يك گيگ)
    شارژر سوني با 4 تا باتري 2100 شده بود 21000 تومن

كيف . سه پايه هم ..همانطور كه دوستان گفتند.. بيشتر سليقه است

نكته : اگه بخواي با دوربينت RAF يا همون CCD-RAW عكس 6 مگي بگيري به ازاي حدودا هر 80 تا عكس يك گيگ رم مي خواي... حالا اگه هميشه لپ تاپ دنبال خودت مي كشي كه هيچ ... ولي در هر صورت به 2 گيگش اگه فكر كني بهتره ... قيمت جديد ندارم .. ولي هفته قبل 70 تومن بود.

نكته : آقا مي گن كه بار s6500fd تو گمرك گير كرده (البته 2 هفته است كه اينطوري مي گن) لذا ... باز هم مي گن .. اگه بياد تو بازار .. s6500fd ميشه 280 - 290

الان كه من دارم با شما حرف مي زنم ... همينطوري تو اين يه هفته 20 تومن خريدم پايين اومده... ولي خداييش 100 تومن كيف كردم!!! (حالا خوبه دوربينه همچين پخي هم نيست (!) در مقابل بزرگان SLR)

بعدشم ... آقا جون من، بگو چجور عكسي مي خواي بگيري.. واست بگيرم بفرستم... اونوقت خودت مقايسه كن.. اگه از كار من مبتدي خوشت اومد همين رو بگير .. اگر نه كه برو سراغ يه چيز ديگه... درضمن .. اون پستي رو هم دوست عزيزمون آقاي قبادي معرفي كردند رو حتما سر بزن... باور كن .. خلاصه تر و مفيد تر از اون هيچ جايي پيدا نمي كني
    سلام
    آقای کریمی:
    من تو اون تاپیک خدابیامرز (خریدهای جدید اعضای تالار گفتگو) از شما پرسیدم چرا برای دوربینت محافظ LCD خریدی ؛ چون اولا" دوربینت نیازی نداره و ثانیا" چرا 9000 تومن؟؟؟!! مگه این شکلی نیست:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/attachment.php?attachmentid=2585&d=1179665344
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فرهاد خان هم که دیگه.....:biggrin:

فرهاد هادی ببینه ، اکانتتو قطع میکنه.......:biggrin: از من گفتن....

اما به مورد خوبی اشاره کردی....

اگر فلاش جانبی مورد نیاز است به سراغ 9600 بروید...

اگر نه به سراغ 6500......

انشالله فوجی برنامه های عجیب و غریبی دارد ، بزودی درتاپیک شایعات یا واقعیات در خدمتتان هستم
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کد:
    salam

bebakhshid ke be keyboard e farsi dastresi nadaram.

age be flash e external niazi ehsas nemikonid 6500 va age lazem darid 9600.

be nazaram zaman e oon reside ke fuji jaigozin e 9600 ro moarefi kone. dare ziadi ghadimi mishe.
    فرهاد جان نفهمیدم کامپیوترت فونت فارسی نداشت یا اینکه مثل من با کیبورد بدون برچسب مشکل داری:biggrin:
    متاسفانه من تایپ فارسیم خوب نیست و لپ تاپم هم کیبورد با برچسب فارسی نداره البته مدتهاست که به سعی و خطا دارم سعی میکنم عادت کنم. گاهی هم که حوصله نداشته باشم یک کیبورد فارسی میزنم به یو اس بی و راحت.

ولی از بحث زیادی خارج نزنم ارگونومی 6500 هم به نظر بهتر میاد البته باید هردو دوربین را در دست گرفت.
    باور کنید یکی از مهمترین چیزها در خرید دوربین احساس راحتی با ارگونومی دوربین است. اگر بهترین دوربین دنیا را هم داشته باشید ولی با ان احساس راحتی نکنید از ان لذت نمیبرید. این مسئله به بزرگی دست و هیکل ادمها هم برمیگردد برای مثال من با با دی70 خیلی راحتم اما دی40 و 350 دی یکجورایی برام کوچکه (چی گفتم انگار کفشه):biggrin:
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

ببخشيد من شمال بودم. لپ تاپم برچسب فارسي نداره هر چند كه جاي 80 در صد حروف رو حفظم ولي وقتي ADSL نداري و تازه با دايال آپ اونم با كد 021 وصل شدي زياد نمي توني وقت بذاري. بازم معذرت مي خوام.

ولي نظر من اينه كه (لا اقل در يك برند ثابت) در 95 درصد اوقات مدل هاي جديد آپ تو ديت تر و بهترند. تكنولوژي دوربين ديجيتال تكنولوژي نسبتن جديديه و 2 سال در اين تكنولوژي شوخي نيست ( قابل توجه اون دوستي كه دنبال خريد S2 Pro بود= چه رسد به 5 سال) ولي كفشك فلاش هم چيزي نيست كه بشه به راحتي ازش گذشت. با همه ي تفاصيل فوق اگه من بين اين دوربين مي خواستم انتخاب كنم ( و با باتري AA مشكل نداشتم !!) چون خيلي براي فلاش اكسترنال ارزش قايلم بر خلاف ايدئولوژي خودم 9600 رو انتخاب مي كردم.:)

به اين مي گن يكي به نعل و يكي به ميخ :biggrin:

تشکر کرده
    56

سلام...

در پاسخ به وحيد عزيزم...
    ايني كه مي فرماييد محافظ لنز لازم نداشتم ... نمي دونم... ولي شايد درست بفرماييد... ولي از اونجاييكه خيلي تو مراقبت از دوربين .. مخصوصا در تميز نگه داشتن لنز.. دقت نمي كنم... با خودم حساب كردم... وجود يه فيلتر يا همون محافظ مي تونه خيلي موثر باشه ... البته با توجه به قيمت لنز دوربين و هزينه تعمير و غيره ديدم 9 تومن مي صرفه !
    اما از بابت اينكه چرا 9 تومن... بنده رسما اعلام مي كنم كه سرم كلاه رفته .. حق باشماست فيلتر 58 سوتي UV قيمتش 5 تومنه... البته اين آقا خيلي قسم مي خورد كه اين فرق داره و قيمت خريدش 8 تومنه... ولي خوب !! ... در كل بابت 407 تومن خريدي كه داشتم ، رفتم 10 تومن ازش پس گرفتم .. كه مي شه گفت قيمت خريدهام از متوسط بازار يه كمي پايين تر اومد.

در پاسخ به هشتايي اول (abcdefgh) -- آخه اينم شد آي دي ؟؟!؟!؟!؟!
    اگه منظورتون از
    کد:
    چاكر آقا كه لپ مطلب رو گفتي
    حالا بگو ببينم خودت رو چه حسابي 9600 رو ول كردي 6500 گرفتي؟
    نيازهات چي بود؟(البته ببخشيد فضوليه ها!!!)
    ما كه مي خوايم همه جور عكس مخصوصا عكس هاي لحظه ايي و اتفاقي بگيريم كدومو برداريم؟
    ممنون
    من بودم ؟؟ كه لطف داريد
    اما شما مي تونيد تو همون آدرسي كه كاوه عزيز به شما معرفي كردند با خودندن دقيق تاپيك ، نيازهاي من رو هم بفهميد ... لينك مجدد:

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/t5003.html
    از طرفي .. دوست عزيز داري 320 تومن بابت دوربين با مخلفت و ماست و خيار و سالاد مي شه 400، بابت دوربين خرج مي كني ... نمي توني كه همه چيز رو ازش انتظار داشته باشي... اگه همهجا مي خواي از حد متوسط بالاتر باشي برو يه نيكون يا يه چيز ديگه بگير ... اونم DSLR.... بعدشم 600 تا 700 تومن خرج كن ... اونوقت قضيه بهتر مي شه...
    در مورد عكسهاي لحظه اي !! .. كمي بيشتر توضيح بديد... ولي تا امروز كه من با اين دوربين عكس گرفتم خيلي راضي بودم.. البته مواردي بوده كه كمي اديت كرده... ولي نسبت به پولي كه دادم بيشتر از اون دارم لدت مي برم .. و اين واسم مهمه...
    الان هم تصميم دارم كه چند ماه بعد از كلاسهاي جناب آقاي روحنواز ، يه دوربين كاملا حرفه اي با بودجه اي بسيار بالا تر براي دوربين هزينه كنم.. (البته به شرطي كه تا اونموقع اتفاق خاصي نيفته) ... و تنها دليلش هم علاقه مند شدن .. البته تا الان به طور نسبي .. به عكاسي هست... والا تمام نيازهاي من رو اين دوربين تو اين چند هفته كاملا برطرف كرده.... و دوربين جديد ابزاري براي حرفه اي تر شدن من خواهد بود !

موفق باشيد.
    محسن کریمی

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط mkdotnet نمایش پست ها
    سلام...

در پاسخ به وحيد عزيزم...
    ايني كه مي فرماييد محافظ لنز لازم نداشتم ... نمي دونم... ولي شايد درست بفرماييد... ولي از اونجاييكه خيلي تو مراقبت از دوربين .. مخصوصا در تميز نگه داشتن لنز.. دقت نمي كنم... با خودم حساب كردم... وجود يه فيلتر يا همون محافظ مي تونه خيلي موثر باشه ... البته با توجه به قيمت لنز دوربين و هزينه تعمير و غيره ديدم 9 تومن مي صرفه !
    اما از بابت اينكه چرا 9 تومن... بنده رسما اعلام مي كنم كه سرم كلاه رفته .. حق باشماست فيلتر 58 سوتي UV قيمتش 5 تومنه... البته اين آقا خيلي قسم مي خورد كه اين فرق داره و قيمت خريدش 8 تومنه... ولي خوب !! ... در كل بابت 407 تومن خريدي كه داشتم ، رفتم 10 تومن ازش پس گرفتم .. كه مي شه گفت قيمت خريدهام از متوسط بازار يه كمي پايين تر اومد.

.
    سلام

تمیدونم شما تو اون تاپیک گفته بودید "محافظ" یا "محافظ LCD " که در هر صورت من اشتباه کردم, چون فکر کردم محافظ LCD برای دوربینت خریدی؛ اونهم به 9 تومان.

کاش این دوربین ما هم فیلتر میخورد. :rolleyes:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

تمیدونم شما تو اون تاپیک گفته بودید "محافظ" یا "محافظ LCD " که در هر صورت من اشتباه کردم, چون فکر کردم محافظ LCD برای دوربینت خریدی؛ اونهم به 9 تومان.

کاش این دوربین ما هم فیلتر میخورد. :rolleyes:
    آآآآآآآ. دينگ دينگ !!!
    يادم اومد...:cool:

آره ... يه Label پهن و بزرگ براي روي LCD هم گرفتم .. طرف، اول مي گفت 13 كه آخر به 9 راضي شد!!! .. نمي دونم شايدم بازم سرم كلاه رفته... ولي اون مارك رو بازم چندجاي ديگه پرسيدم .. همه بين 9 تا 13 مي دادند ... در هر صورت يه برچسب شيشه اي پهن و كلفت و با چندتا مشخصات كه يادم نمياد چي بود... (آهان يكيش اين بود كه خاصيت َAnti Darkness يا يه چيزايي مثل اين داشت) واسه روي LCD كه خط نيفته و ازين چيزا....
    ديدم رو موبايلم اين Labelها خوب ايفاي نقش كردند... گفتم 9 تومنم واسه دوربين ... كار از محكم كاري عيب نمي كنه:biggrin:
    محسن کریمی

صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین