نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مقايسه چند مدل دوربين دي وي سوني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مقايسه چند مدل دوربين دي وي سوني

باسلام ؛

من ميخوام يه دوبين ميني دي وي بخرم ترجيحا سوني !(چون خيلي ازش تعريف شنيدم)
    از فروشگاه اين مدل ها رو استعلام كردم لطفا هر كس اطلاعاتي در اين مورد دارد بنويسد ...

Hc 15E Sony چهارصدو هشتاد هزار تومان.

Hc 20E Sony پانصدوبيست هزار تومان.

Hc 30E Sony پانصدوپنجاه هزار تومان.

Hc 40E Sony ششصدوپنجاه هزار تومان.

TRV 460 Sony چهارصدوشصدهزار تومان.
    TRV 256 Sony سيصدوهشتادهزار تومان.

كاربر آشنا arena آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دو مدل آخري با مدلهاي ديگه كه اسم برديد فرق ميكنن.اونا digital 8 هستند وفكر ميكنم نسلشون داره منقرض ميشه. سريهاي اول يه مشخصه عمده دارن كه mini DV هستن وچيپس تصوير 6/1 وبه بخشي كه راجع به دوربين كانن Mv در همين فريوم شده اگر مراجعه كني اطلاعات بيشتري عايدت ميشه .hc 15 و از hc 20 عكس نمي گيرن در ضمن ظاهر hc 15 شبيه مدلهاي trv19 ,trv20,trv33 است.من خودم trv 19 دارم كه ازش خيلي راضي هستم .مشخصات فنيش شبيه به trv22 .تو اين رده hc30 قابليت گرفتن عكس رو داره؟رزلوشن افكتيو همه اين دوربينها تا اينجا حداكثر 340 كيلو پيكسله.البته مال دو مدل اولي از اين كمتره حدود 290 .تنها دوربين اين رده با رزلوشن بالا hc 40 .كه فكر نمي كنم خيلي مهم باشه.توصيه ميكنم مطالب اين بخش (دوربينهاي فيلمبرداري ) رو حتما بخون اون موقع ميتوني انتخاب خوبي داشته باشي .در ضمن هر كسي با توجه به خواستههاش دوربين مورد نظرشرو انتخاب ميكنه مثلا براي من زوم بالا وقابليت گرفتن عكس اصلا مهم نبود.در عوض خود لنز دوربين مهمتر بود.
    موفق باشي.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشكر از پاسخ و پيگيري شما دوست عزيز ؛

با جستجويي كه در قسمت هاي مختلف اين فروم انجام دادم متوجه شدم با توجه به فاكتورهايي كه من از دوربين انتظار دارم (دوربين هاي : پاناسونيك ) مناسب تر هستند و بيشتر به درد من مي خورد حالا لطف كنيد با توجه به فاكتورهاي زير دوربين مناسبي در رنج قيمت 400 تا 450 هزارتومان به من معرفي كنيد ...

فاكتورهايي كه در خريد اين دوربين براي من مهم است :
    (تصويربرداري در شب . رزلوشن بالاي تصور . لرزه گير و قابليت اتصال به كامپيوتر )

باتشكر...

كاربر آشنا arena آواتار ها
    تشکر کرده
    0

فكر ميكنم اگه به لينكهاي زير مراجعه كني اطلاعات خوبي بدست بياري. در ضمن به به جزييات هم توجه كنيد مثلا امتيازاتي كه به فيلم برداري دوربينهاي مختلف دادن و امكانات دوربينها .
    دوربينهاي پاناسونيك امكانات بهتري دارن ولي بايد دقت كني بهرمند شدن از امكانات بهتر به چه بهايي؟براي مثال در سايت camcorderinfo امتياز video performance دوربين GS55 از ْGS12 كمتره ولي در در موارد ديگه برتري داره. انتخاب با شماست.البته نكته اي هم كه بايد توجه داشت راحتي استفاده از دكمههاي طراحي شده روي دوربين حين فيلمبرداريه.در ضمن دوربينهايي كه خروجيِِDV دارن قابليت اتصال به كامپيتر رو دارا هستندو شما مي تونيد
    با خروجي DV روي دوربين به ILINKكامپيوتر وصل شيد در ضمن بعضي دوربينها مثل trv 22 وردي
    DV هم دارن كه مي تونيد با اون فيلمهاي انالوگ رو به ديجيتال تبديل كنيد.ولي خوب بعضي كارتهاي گرافيك هم همين قابليت رو دارن.اگه review مربوط به دوربينها رو مطالعه كنيد همه اين اطلاعات رو به شما ميده.
    موفق باشيد

http://www.camcorderinfo.com/ratings.php
    http://www.dvspot.com/reviews/cameraList.php