صفحه 3 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 322
Like Tree513تشکر

موضوع: Canon 580EX II

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: Canon Speedlite 580EX II

سلام

Canon Speedlite 580EX II Manual

کد:
    http://www.eosdoc.com/manuals/?q=580EXII*
    http://files.aoaforums.com/F3705-580EXii.PDF
    http://www.mig.everythingforums.com/stuff/potn/580ii.pdf
    Kaveh Ghobadi، farhad44، Amir Tavakoli و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشكر از لطف همه دوستان . اما دو سوال اصلي من بي پاسخ مانده
    1- فلاش 580EX-II علاوه بر قدرت بيشتر و اينكه مي تواند بعنوان مستر استفاده شود چه مزاياي ديگري نسبت به 430EX-IIدارد.
    2- مي دونم كه 430EX ساخت چين هست اما 430EX-II ساخت كجاست؟
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi نمایش پست ها
    با تشكر از لطف همه دوستان . اما دو سوال اصلي من بي پاسخ مانده
    1- فلاش 580EX-II علاوه بر قدرت بيشتر و اينكه مي تواند بعنوان مستر استفاده شود چه مزاياي ديگري نسبت به 430EX-IIدارد.
    2- مي دونم كه 430EX ساخت چين هست اما 430EX-II ساخت كجاست؟
    ببخشيد فراموش شد :

1- تفاوت هاي عمده :

More power output (58 meter vs. 43 meters) o
    Wireless master mode o
    White reflector card (catchlight card) o
    Weather sealing (battery compartment, shoe mount, body and head, connectors) o
    Superior controls (select dial, newer buttons design, better on/off switch) o
    External metering sensor o
    External battery pack connector o
    PC connector o
    Head turns 180 degrees to the right (430EX II does only 90 degrees) o
    Head tilts 7 degrees down (430EX II does not go down at all) o

2- چه اهميتي دارد ساخت كجا باشد ؟ lمهم اين است كه ساخت Canon باشد.
    Kaveh Ghobadi، Kamal، Farshad Afshari و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول :
    2- چه اهميتي دارد ساخت كجا باشد ؟ lمهم اين است كه ساخت Canon باشد.[/QUOTE]

با تشكر مجدد
    اما ضمن احترام به نظر شما فكر مي كنم خيلي فرق داره كه ساخت كدوم كشور باشه!
    به نظر شما فرق نداره پرايد و ريو تو ايران توليد بشه يا كره!!!! پژو 206 تو ايران توليد بشه يا فرانسه!!! delonghi تو چين توليد بشه يا ايتاليا!!!!!!! sony‌ تو چين توليد بشه يا ژاپن! همون اندازه كه پژو روي توليد 206 در ايران نظارت داره كنون هم روي توليد محصولاتش تو چين آيا از نظر شما اينها نمي تونه مهم باشه يا نمي توانند ملاكهايي براي انتخاب قرار گيرند؟
    fireboy، Hajiabadi، Chik و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

با تشكر مجدد
    به نظر شما فرق نداره پرايد و ريو تو ايران توليد بشه يا كره!!!! پژو 206 تو ايران توليد بشه يا فرانسه!!! delonghi تو چين توليد بشه يا ايتاليا!!!!!!! sony‌ تو چين توليد بشه يا ژاپن! همون اندازه كه پژو روي توليد 206 در ايران نظارت داره كنون هم روي توليد محصولاتش تو چين آيا از نظر شما اينها نمي تونه مهم باشه يا نمي توانند ملاكهايي براي انتخاب قرار گيرند؟
    جواب پرسش شما خیر به هیچ وجه است!

هیچ فرقی ندارد بین محصولی با برند کانن ( مثلا ) که در ژاپن و یا ایران تولید شود!

چرا برای مردم عادی کوچه و بازار احتمالا بسیار متفاوت است هم از جنبه روانی و هم از جنبه ارزش پرداخت.نه در ایران بلکه در سراسر جهان همین طور است.

اما افرادی که بیشتر با صنایع در ارتباط هستند ( مثل همین فرهاد خان عزیز ) برایشان زیاد فرقی ندارد.

مهم QC یک شرکت است که در هر کجا چطور است و آیا یکسان عمل می کند؟

داستان خوردو سازی در ایران هم مثال خوبی نیست به دلایل فراوان که قابل بحث است.اما نمونه نقض اش مرسدس های تولید ایران خودرو دیزل است که از نظر کیفیت از نمونه های تولیدی در آلمان هم بهتر هستند! ( به نقل از مجله موتو ترند )

در مورد شرکت های بزرگ چند ملیتی مثل کانن ، نیکون ، سونی ، فورد ، مرسدس بزن ، تویوتا ، ..... هیچ فرقی نمی کند.

در حال حاضر مردم جهان برای مرسدس های تولدی در چین حاضر هستند هزاران دلار پول پرداخت کنند.

کانن هم همین طور.QC کانن چه در چین باشد چه در ایران چه در ژاپن یکسان عمل می کند از یک متد استفاده می کند و از یک سری آزمایش ها استفاده می کنند.نرم افزار یکسانی دارند و تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

در حال حاضر شرکت های ساعت سازی سوئیسی هم به چینی ها اعتماد دارند!!!!

همه CPU ها ی اینتل و AMD در آسیا تولید می شوند در کشور های مثل مالزی و لائوس! و ...

پس برای کسانی که در جریان تکنولوژی های HI-TECH هستند هیچ تفاوتی بین چین و افعانستان و ژاپن نیست.
    nmroshan، Arash، farsad و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi نمایش پست ها
    با تشكر مجدد
    خوب به نظرم اشكال از مثال هاست.

ببينيد الان كه اصولا Patent توليد پرايد از كيا خريداري شده ولي همون موقع هم به چه دليل براي Kia مهم نبود كه پرايد با چه سطح كيفيتي توليد شود يا الان ريو با چه سطحي و ... ؟

علت اين است كه اين محصولات از رده خارج شده اند و در جاي ديگري در دنيا نه توليد مي شوند و نه مصرف بنابر اين برايشان مهم نيست كه كيفيت در چه حد باشد و مي دانند كه مردم ايران عدم كيفيت را به پاي خودروساز خودشان مي گذارند.

ولي مسئله ي اجناس الكترونيك و High Tech برند هاي معتبر كه در چين يا مالزي يا ... توليد مي شوند كلا فرق دارد و كنترل كيفي بسيار دقيقي از سوي كمپاني مادر صورت مي گيرد. اگر اينطور باشد كسي نبايد مطلقا هيچ دوربين نيكني بخرد چون همگي ( فكر كنم به غير از D3 ) در تايلند توليد مي شوند.

مسئله ي بعدي اين است كه وقتي من يا شما مثلا به 430 نياز داريم و 580 ( چه به دليل فني يا قيمتي) برايمان زياد است و 430 ژاپني وجود ندارد نبايد به اين دليل خود را از داشتنش محروم كنيم. من الان يك 580EXII دارم و يك فلاش دوم TTL نياز دارم ولي واقعا براي من ارزش ندارد كه لا اقل فلاش دومم هم 580 باشد. من به فكر 430 ( آن هم مارك I نه II ) و يا حتا 550 دست دوم و امثالهم هستم چون با قيمت خيلي كمتر كارم را راه خواهند انداخت.

پي نوشت : بماند كه دلونگي و بيشتر محصولات ايتاليايي، به غير از Super Car هايشان، حتا اگر در خود ايتاليا هم توليد شوند آشغالند چون ايتاليايي ها هم درست مثل ايراني ها از زير كار در رو هستند :cool:
    Arash، Kaveh Ghobadi، rodentia و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

Canon Speedlite 580EX II Manuals

اولی ظاهرا دفترچه آنست که pdf شده حدود 6.5 مگ بنظرم جالب نیامد بدون امکان سرچ ...

کد:
    http://rapidshare.com/files/83498084/Manual_Canon_Speedlite_580EX_II__espa_ol_.pdf
    دومی بهتر است در اصل pdf یی با قابلیت سرچ توصیه من دانلود از این لینک است حدود 5.5 مگ

کد:
    http://eosdoc.com/manuals/?q=580EXII*
    کلی یوزر مانیوال هم اینجا هست

Complete List of Manuals

کد:
    http://eosdoc.com/manuals/
    Babak Borhani، farhad44، Farshad Afshari و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

سلام خدمت اساتید محترم
    یه سوال داشتم که شاید خیلی در سطح مبتدی باشد ولی چون اصولا خیلی کم از فلاش در عکاسی استفاده می کنم اطلاعاتم خیلی کم است. (خلاصه شرمنده)
    من فلاش 580 EX II دارم. در موقع عکاسی با فلاش دوربین را روی چه مودی قرار بدهم بهترین خروجی را از لحاظ WB خواهم داشت؟
    من اصولا همیشه در مود manual عکس میگیرم. در این حالت وقتی WB را روی حالت فلاش میگذارم خروجی اصلا WB خوبی ندارم (متمایل به زرد و قرمز).
    راه حل چیست؟
    آیا حتما باید از custom WB استفاده کنم؟ اگر جواب بله است عکس مرجع از کارت خاکستری را با فلاش بگیرم یا بدون فلاش؟
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

برای داشتن وايت بالانس(white balance) مناسب چند راه وجود داره :
    1-استفاده از کارت خاکستري18%
    2-عکس برداری با فرمت raw و سپس تنظيم کردن رنگ در لايت روم
    3-آزمايش کردن حالات مختلف white balance با توجه به محيطی که داری توش عکاسی ميکنيد .چون اگر در داخل اطاقی که عکاسی ميکنيد رنگ ديوارها کرم يا زرد باشه ميبينيد که تمام عکس ها تن زرد داره .بايد از يک سوژه ثابت با حالات های مختلف در محيط يکسان عکاسی کنيد تا بهترين رنگ رو پيدا کنيد .ولی معمولا awb بهتر از بقيه جواب ميده .
    AslanAslan تشکر می‌کند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    برای داشتن وايت بالانس(white balance) مناسب چند راه وجود داره :
    1-استفاده از کارت خاکستري18%
    2-عکس برداری با فرمت raw و سپس تنظيم کردن رنگ در لايت روم
    3-آزمايش کردن حالات مختلف white balance با توجه به محيطی که داری توش عکاسی ميکنيد .چون اگر در داخل اطاقی که عکاسی ميکنيد رنگ ديوارها کرم يا زرد باشه ميبينيد که تمام عکس ها تن زرد داره .بايد از يک سوژه ثابت با حالات های مختلف در محيط يکسان عکاسی کنيد تا بهترين رنگ رو پيدا کنيد .ولی معمولا awb بهتر از بقيه جواب ميده .
    با تشکر از شما
    ولی سوال من راجع به تنظیم کلی وایت بالانس نبود. اینا که شما فرمودید راجع به تنظیم کلی وایت بالانس هست.
    سوال من اینه که اگر بخوام فلش را در مود ETTL استفاده کنم و دوربین در مود manual بهترین حالت تنظیم وایت بالانس چیست؟ اگر جواب کارت خاکستری است می خوام بدونم باید عکس مرجع را با فلاش بگیرم یا بدون فلاش؟
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

صفحه 3 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین