صفحه 63 از 67 نخستنخست ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 621 تا 630 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر آشنا ali.phd71 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام دوستان
    هرجا خواستم پست بذارم غیر فعال بود
    بنظرتون برای دوربین خانوادگی کامپکت خوبه؟
    تا حدود 1 تومن حالا یکم بالا پایینش اشکال نداره چه دوربینی پیشنهاد میدید کیفیت عکس و فیلم هردو عالی باشه
    من خودم گشتم nikon p340 رو انتخاب کردم بنظرتون خوبه یا گزینه ی بهتری میشناسید
    با تشکر فراوان

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هرجا خواستم پست بذارم غیر فعال بود
    بنظرتون برای دوربین خانوادگی کامپکت خوبه؟
    تا حدود 1 تومن حالا یکم بالا پایینش اشکال نداره چه دوربینی پیشنهاد میدید کیفیت عکس و فیلم هردو عالی باشه
    من خودم گشتم nikon p340 رو انتخاب کردم بنظرتون خوبه یا گزینه ی بهتری میشناسید
    با تشکر فراوان
    نظرتون در مورد g1x یا g7x یا g16 چطوره؟
    کیفیت عکس و فیلم خیلی مهمه که خوب باشه
    استفادشونم که معمولیه ، از دوربینم اطلاعاتی ندارن ولی حالا ممکنه یاد بگیرن
    اگه گزینه ی دیگه ای هم دارید بگید
    با تشکر
    ویرایش توسط ali.phd71 : Wednesday 24 June 2015 در ساعت 23:35

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نظرتون در مورد g1x mark ii یا g7x یا g16 چطوره؟
    با تشکر
    سلام! دیدم که اساتید پاسخی به سوالاتون ندادند و فقط به همین دلیل بنده جسارتا اطلاعات اندکی براتون میذارم. امیدوارم که براتون مفید باشه.
    دو مدل کنونی که نام بردید کیفیت عکس های بسیار خوبی دارند. ولی برای استفاده از حداکثر توانایی اونها نیاز به اطلاعات حداقلی از اصول عکاسی دیجیتال دارید.
    و هزینه خرید اونها هم دو برابر هزینه ای هست که عنوان کردید. ضمن اینکه برای فیلمبرداریهای خانوادگی شاید ضعف باتریشون براتون آزاردهنده باشه.
    اگر میخواهید کیفیت عکس راضی کننده و کاربری ساده و فیلمبرداری خیلی مناسب خانوادگی رو با هم داشته باشید، نگاهی به سونیهای سایبرشات سریWX یا با چندصدهزارتومان هزینه بیشتر سریHX سونی بیندازید.
    اگر حتی اطلاعات عکاسیتون کم هم باشه، دوربینهای سونی بین 700 هزارتومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان برای مصارف خانگی کاملا راضی کننده هستند و کار با اونها بسیار ساده است.
    کنون های S110، 120 و جی 12 هم بسیار عالی هستند. ولی فیلمبرداری اونها به پای سونی نمیرسه.
    با آرزوی سلامتی!
    ali.phd71 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام! دیدم که اساتید پاسخی به سوالاتون ندادند و فقط به همین دلیل بنده جسارتا اطلاعات اندکی براتون میذارم. امیدوارم که براتون مفید باشه.
    دو مدل کنونی که نام بردید کیفیت عکس های بسیار خوبی دارند. ولی برای استفاده از حداکثر توانایی اونها نیاز به اطلاعات حداقلی از اصول عکاسی دیجیتال دارید.
    و هزینه خرید اونها هم دو برابر هزینه ای هست که عنوان کردید. ضمن اینکه برای فیلمبرداریهای خانوادگی شاید ضعف باتریشون براتون آزاردهنده باشه.
    اگر میخواهید کیفیت عکس راضی کننده و کاربری ساده و فیلمبرداری خیلی مناسب خانوادگی رو با هم داشته باشید، نگاهی به سونیهای سایبرشات سریWX یا با چندصدهزارتومان هزینه بیشتر سریHX سونی بیندازید.
    اگر حتی اطلاعات عکاسیتون کم هم باشه، دوربینهای سونی بین 700 هزارتومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان برای مصارف خانگی کاملا راضی کننده هستند و کار با اونها بسیار ساده است.
    کنون های S110، 120 و جی 12 هم بسیار عالی هستند. ولی فیلمبرداری اونها به پای سونی نمیرسه.
    با آرزوی سلامتی!
    با تشکر بخاطر راهنمایی تون
    میشه دقیقا بهترین مدلاشون رو بگید از این سونی در هر دو رده که گفتید
    و اینکه با مدلای پیشنهادیم چ تفاوت هایی دارن
    با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

با تشکر بخاطر راهنمایی تون
    میشه دقیقا بهترین مدلاشون رو بگید از این سونی در هر دو رده که گفتید
    و اینکه با مدلای پیشنهادیم چ تفاوت هایی دارن
    با تشکر
    سلام!
    ببینید، اگه قرار باشه رو تفاوت این دوربینها بصورت دقیق و فنی اطلاعات کسب کنید، سردرگمی شما بیشتر میشه. مثلا لنز بکار رفته در مدل کنون جی16 از بقیه بهتره. بجاش سنسور جی 7 ایکس و مارک 2 بهتره. باتری جی7 و مارک 2 برای فیلمبرداری ضعیفه. شاید برای بعضی ها زوم هر سه اینها کم باشه.
    سونی، با وجود اینکه سنسورش کوچکتره و گستره دیافراگمش هم کمتره، ولی پردازنده سنسورش برای فیلمبرداری از بقیه خیلی بهتره و عمر باتریش هم بهتره. که در استفاده از فیلمبرداری برای مراسمهای خانوادگی خیلی مهمه. و کیفیت عکساش در حد خانوادگی قابل قبوله.و قدرت زومش هم در مدلهای ذکر شده بالاتره. شرکت سونی در واقع دوربینهایی میسازه که با پیش فرضهای نرم افزاری، کار عکاسی رو در کنار فیلمبرداری بسیار راحت میکنه. اگر فکر میکنید دوربینی که امکانات حرفه ایش بیشتره، لزوما بهتره، اشتباه میکنید.
    در واقع برای یک کاربر معمولی، سونی کاملا مجموع شرایط را داراست.
    برای اطلاع دقیق تر از مدلها و دیدن نمونه عکسها هم خیلی راحت از سایتها میتونید کمک بگیرید.مثلا سونی wx300 یا wx220 با قیمت حدود 800 هزارتومان و سری hx که سوپر زوم محسوب میشه و گرونتره ولی سوپرزومهای سری h هم هستند که کمی ارزونترند.
    پسر خاله من سونی hx1 و خیلی هم عکسهای خانوادگی راضی کننده ای داره.
    تاکید میکنم برای استفاده آسان و خانوادگی.
    حقیقتش رو بگم که دوربین پسرخالم که هیچ اطلاعات عکاسی نداره و فقط از حالتهای پیش فرض دوربینش استفاده میکنه از دوربین کنون sx10 بنده با اطلاعات پایه ای که از عکاسی دارم، عکسهای راحت تری در محیط داخلی خانه میندازه و بدون تلف کردن وقت.
    کاربری ساده هم برای عکاسی خانه و خانوادگی شرط مهمیه.
    امیدوارم به زودی از دو دلی در بیاین و هر چه زودتر دوربین مورد نظر رو بخرید.
    نذارید بخاطر تردید های وسواسی، فرصتها از دست بروند.
    بعضی وقتها حسرت میخورید که کاش یک لحظه از دست رفته رو حتی با یک دوربین خیلی ساده ثبت میکردید.
    موفق باشید.
    saeed4705 و ali.phd71 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نظرتون در مورد g1x یا g7x یا g16 چطوره؟
    با تشکر
    هر سه دوربین از بهترین دوربین های کامپکت موجود در بازار هستند و کیفیت عکس و فیلم آنها خصوصاً در محیط های کم نور بسیار خوب و بسیار بهتر از سایر دوربین های کامپکت است. به نظر من G7x بگیرند. هم برای کاربران حرفه ای تر و هم برای کاربران معمولی بسیار مناسب است و از خرید آن پشیمان نخواهند شد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام خدمت شما و همکاران محترم و عرض خسته نباشید و خدا قوت بابت سایت عالی شما عکاسی و فروم های عالیتون

من یک ماهه برای خرید یک دوربین دارم هم از طریق سایت شما و دیگر سایتهای مربوطه تحقیق میکنم

1- کاربری من فعلا در حد مبتدی برای ثبت خاطرات سفرها و لحظات و خانوادگی ولی علاقمند به یادگیری عکاسی هستم

2- استفاده از قابلیت فیلمبرداری با کیفیت

3- خروجی عکس با کیفیت و ایده ال

4- داشتن همزمان مود اتومات خوب برای حال که مبتدی هستم و داشتن امکانات حرفه ای تا با یادگیری عکاسی بتوانم استفاده کنم

5- در اینده هم قصد خرید اس ال ار را نخواهم داشت

نکته: دوربین دست دوم میخوام بگیرم

پس از تحقیقات از انواع سوپر زوم ها و کامپکت ها و اینه دار ها رسیدم به این دو تا گزینه رسیدم که کاملا سردر گم شدم

1- کنن جی 16+چاپگر کنن سلفی سی پی 810 + سه پایه+رم16 اصلی+ کیف با قیمت 870 هزار تومن

2- سامسونگ بدون اینه مدل ان ایکس200+لنز55*18 + فلش+ کیف+ رم8 با قیمت 700 هزار تومن

فعلا بعد خرید دوربین قصد هزینه کردن وندارم یعنی توانش و ندارم

ایا با توجه به گفتهام انتخابام درسته؟

حالا با توجه به فاکتور قیمت و مواردی بالا به نظرتون چکار کنم؟ کدومش با ارزشتره؟ نسبت قدرت کدوم با پولی که هزینه میکنم بهتره یا در صورت داشتن پیشنهاد دوربین دیگر مطرح کنین

بازم ممنون از وقتی که میذارین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با عرض سلام
    امروز با این سایت اشنا شدم دیدم راهنمایی های جالب و مفیدی جهت خرید دوربین ارائه شده است. منم چون میخواستم دوربین بخرم خواستم از راهنمایی صاحبنظران استفاده کنم.
    من بعد از گشتن در سایتهای مختلف دوربینی در حد 400 هزار تومان برا مصارف خانوادگی می خواستم و دوربین conon ixus 265 را انتخاب کرده ام. ایا این دوربین مناسبه و یا با این پول چه دوربین بهتری میشه خرید.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

لطفا اساتید محترم در این زمینه راهنمایی فرمایید چون منتظر راهنمایی های شما هستم تا خرید را انجام دهم.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط salehi1358 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    امروز با این سایت اشنا شدم دیدم راهنمایی های جالب و مفیدی جهت خرید دوربین ارائه شده است. منم چون میخواستم دوربین بخرم خواستم از راهنمایی صاحبنظران استفاده کنم.
    من بعد از گشتن در سایتهای مختلف دوربینی در حد 400 هزار تومان برا مصارف خانوادگی می خواستم و دوربین conon ixus 265 را انتخاب کرده ام. ایا این دوربین مناسبه و یا با این پول چه دوربین بهتری میشه خرید.
    با تشکر
    سلام
    در اين حدود قيمت پيشنهاد خاصي نميتوان داد. مدلهايي كه در اين رنج قيمت هستند رو از نظر مشخصات فني (مثل دامنه زوم، فريم بر ثانيه فيلمبرداري، ماگزيمم اپرچر و ...) مقايسه و انتخاب كنيد.
    salehi1358 تشکر می‌کند.

صفحه 63 از 67 نخستنخست ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 آخرینآخرین