صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 143
Like Tree162تشکر

موضوع: Battery Grip & Vertical Grip

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

من از بس که قیمت های متفاوت شنیدم در مورد این گریپ دی ۷۰۰۰ خسته شدم
    تصمیم گرفتم هنل بگیرم
    دوستان نظرتون چیه ؟

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط mhved نمایش پست ها
    من از بس که قیمت های متفاوت شنیدم در مورد این گریپ دی ۷۰۰۰ خسته شدم
    تصمیم گرفتم هنل بگیرم
    دوستان نظرتون چیه ؟
    متاسفانه قیمت مختلف میدن و در نهایت هم خیالتون راحت نیست که جنسی که میخرید اصل باشه . حتا ریویوهایی که در سایتهای آمارون و آداروما و... دیدم که کسایی که 300-400 دلار پول گیریپ دادن و از این سایتهای مثلاً مطمئن خرید کردن باز فهمیدن که گریپشون قلابیه!

در مورد هنل ، قیمتش در ایران خیلی مناسبه . نمایندگی رسمی داره و خیالتون راحته که حداقل هنل اصله و گارانتی داره . علاوه بر گریپ یه ریموت هم همراهش هست .
    کیفیت ساختش هم بد نیست . راضی کننده است اما عالی نیست ؛ بخصوص کیفیت کلیدها و غربیلک‌هاش،پایینه . اما نسبتاً خوب به بدنه میچسبه و ارگونومیش هم خوبه .

از نظر من میتونه 3 ستاره از 5تا بگیره و میتونم خریدش رو پیشنهاد بدم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

سلام
    دوستان گریپ هنل رو برای d7000 پس تائید می کنن؟ البته روش یه باطری دوبل هنل هم می دن. می خواستم بدونم این باطری مشکل ساز برای دوربین نخواهد شد؟ قیمت با باطری 170 بدون باطری 100. ممنونم.

كاربر جديد Hadimeysam128 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان ، گریپ های مدل های سه رقمی کنون به مدل 1100 کنون هم میخوره ؟ محدودیت نداره ؟ تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

دوستان کسی گریپ برا دی ۶۰۰ نیکون دیده؟

كاربر جديد AXIOM آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوستان کسی گریپ 5d markii به غیر از برند اصلی کانن داره؟

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام دوستان ، یک سوال ، آیا شما در مورد اینکه میگن گریپ هنل برای D7000 باعث افزایش مصرف باطری میشه اطلاعاتی دارین ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یک سوال ، آیا شما در مورد اینکه میگن گریپ هنل برای D7000 باعث افزایش مصرف باطری میشه اطلاعاتی دارین ؟
    از آنجائیکه درون باتری گریپ، مدار الکترونیکی خاصی استفاده نشده است، این افزایش مصرف باتری کمی دور از ذهن است تجربه ای که با 5Dmk2 و گریپ کنن داشتم نیز در تائید همین مطلب است ... از طرفی بیشتر کسانی که در یک جلسه ی عکاسی/فیلمبرداری زمان زیادی به روشن بودن دوربین نیاز دارند، از گریپ به همراه دو باتری (که درون آن جا میشود) استفاده میکنند که دغدغه ی تعویض باتری را در اثنی کار نداشته باشند.

حال اگر آن گریپ، فرستنده/گیرنده ی WiFi داشته باشد (مثل خانواده ی Canon WFT)، این مطلب (افزایش مصرف باتری) مصداق خواهد داشت.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

دوست عزیز ممنونم از پاسختون , من منظورم گریپ مارک هنل ( hahnel) بود , درواقع گریپ اصل نیکون برای D7000 حدود 600.000 تومن قیمت داره ولی شرکت هنل همین رو تولید کرده باقیمت 100.000 تومن , جایی خوندم که این گریپ ارزون باعث افزایش مصرف باطری میشه مثلا موقعی که دوربین خاموش هست هم مصرف باطری داره , حالا میخواستم بدونم این موضوع رو کسی میدونه یا اطلاعاتی در باره ی این مارک گریپ داره , آیا کسی از دوستان از این مارک گریپ استفاده کرده?

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از پاسختون , من منظورم گریپ مارک هنل ( hahnel) بود , درواقع گریپ اصل نیکون برای D7000 حدود 600.000 تومن قیمت داره ولی شرکت هنل همین رو تولید کرده باقیمت 100.000 تومن , جایی خوندم که این گریپ ارزون باعث افزایش مصرف باطری میشه مثلا موقعی که دوربین خاموش هست هم مصرف باطری داره , حالا میخواستم بدونم این موضوع رو کسی میدونه یا اطلاعاتی در باره ی این مارک گریپ داره , آیا کسی از دوستان از این مارک گریپ استفاده کرده?
    همچین چیزی نشنیده بودم. اصولا معنی نداره وقتی دوربین خاموشه مصرف داشته باشه و باتری جز دشارژی که بابت بلااستفادگی میشه که اصلا بچشم نمیاد نباید کم شه از شارژش. مگه اینکه مدارات گریپ مشکل داشته باشه و جریان توش وصل بمونه و مصرف بشه.
    کجا اینو شنیدید؟
    mohammad bagher و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین