صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 143 , از مجموع 143
Like Tree162تشکر

موضوع: Battery Grip & Vertical Grip

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

من هم فوتیکس دارم رو 6دی راضیم.
    سابق بر این گریپ اورجینال رو 7D داشتم که واقعا قابل مقایسه با مدلهای متفرقه نیست.
    گریپ اورجینال خیلی خوب با دوربین ست و یه دست میشه و احساس دوگانگی بین دوربین و گریپ نمیکنید و از نظر ارگونومی هم کلا طراحی ارگونومیک تری دارند اما خوب هزینه بالایی هم میطلبند.فکر میکنم تو رنج 600 تمن باشند که به نظرم هزینه ی بسیار زیادیه مخصوصا وقتی میخوایید بفروشید که دیگه واویلاست و حتی به 30درصد قیمت نوش هم به سختی فروش میره.
    من هم تو مدلهای متفرقه با جستجو و دست گرفتن مارکهای مختلف فوتیکس رو از همه با کیفیت تر و از نظر جنس بدنه دارای بافت بسیار نزدیکتر به بدنه دیدم.
    تو مدتی هم که دارمش راضیم و از نظر ثابت بودن ظاهری هیچ تغییری درش ایجاد نشد.
    یا علی.
    miladna تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد miladna آواتار ها
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    فوتیکس بگیر یکی از دوستان تهیه کرده به در و دیوار کوبیده هیچ مشکلی نداشته برای فعال کردن کنترل ها باید کابل مجزا نصب کنی
    بیشتر بدرد بزرگ نشون دادن دوربین به مشتری میخوره
    مثل مدل ها دیگه نیست ولی خوب دوربین رو بزرگ نشون میده قیمت هم که حدود 100 تومان است
    ممنون از شما و دوست عزیز دیگه ای که جواب دادن.
    حقیقتا در حال ادامه تکمیل لوازمم بودم، و به نظرم اومد قبل از لنز Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G گریپ رو تهیه کنم، اما، خب همون طور که شما گفتید، کاربرد زیادی نداره، مگر این که بحث فیلم برداری، یا صحنه های حساس باشه که نباید از دست داد، احتمالا، همون لنز رو اول تهیه کنم. بیشتر به کار خواهد اومد و یک باطری اضافه در کنارش.
    خیلی ممنون دوستان.
    یه سوال دیگه، به نظرتون، خرید این گونه گریپ ها، به صورت دست دو، ( هر چند همین الانش هم واقعا خوبه قیمتش ) کار درستیه؟ (یعنی مثلا قطه ای خاصی باشه در این گریپ ها که در اثر استفاده زیاد، شاید مثلا موجب اطلاف انرژی باطری بشه)

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط miladna نمایش پست ها
    ممنون از شما و دوست عزیز دیگه ای که جواب دادن.
    حقیقتا در حال ادامه تکمیل لوازمم بودم، و به نظرم اومد قبل از لنز Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G گریپ رو تهیه کنم، اما، خب همون طور که شما گفتید، کاربرد زیادی نداره، مگر این که بحث فیلم برداری، یا صحنه های حساس باشه که نباید از دست داد، احتمالا، همون لنز رو اول تهیه کنم. بیشتر به کار خواهد اومد و یک باطری اضافه در کنارش.
    خیلی ممنون دوستان.
    یه سوال دیگه، به نظرتون، خرید این گونه گریپ ها، به صورت دست دو، ( هر چند همین الانش هم واقعا خوبه قیمتش ) کار درستیه؟ (یعنی مثلا قطه ای خاصی باشه در این گریپ ها که در اثر استفاده زیاد، شاید مثلا موجب اطلاف انرژی باطری بشه)
    نه عزیز مکانیزم خاصی نداره.اما برای خرید جنس دست دوم حتما باید شناخت لازم به اون قطعه رو داشته باشید.و یا از جای مطمئن بخرید.
    کلا علاوه بر کمک به باتری به خوش دست شدن دوربین کمک بیشتر میکنه و ممکنه همیشه نیاز به ذخیره باتری اضافه نباشه اما نیاز به ارگونومی بهتر اکثر اوقات حس میشه.مخصوصا اگر کلاس بادی رو دانگرید کنید و اون اختلاف سطح آزارتون بده.برای نیاز شما در حال حاضر نیازی به گریپ نیست.
    اگر هم میخوایید بگیرید با توجه به قیمت نوش همون آکبند رو تهیه کنید مگر اینکه اورجینال تمیزش رو کارکرده پیدا کردید تهیه کنید
    miladna تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15