صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84
Like Tree102تشکر

موضوع: Panasonic FZ18

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

پیش فرض پاسخ: Panasonic FZ18

من هم با آقا وحید موافقم ، لرزه گیر پاناسونیک چیزی نیست که به این راحتی بشود از آن صرف نظر کرد.
    کیفیت لنز های لایکا که طوی دوربینهای پانا استفاده میشه واقعا عالیه و در میان دوربین های هم رده خود رقیبی نداره ، این مسئله ای هست که توی اکثر مقایسه ها نوشته شده.
    مسئله نویز هم قابل بحثه ، دوربینی با لرزه گیر میتونه توی یک شرایط نوری یکی دو استپ نسبت به دوربین بدون لرزه گیر سریعتر باشه،با این یکی دو استپ میتونید ایزو رو پایین بیارید و نویز رو خیلی کمتر کنین ، من فکر میکنم مثلا ایزوی 100 این دوربین با ایزوی 200 دوربین هم رده خودش قابل مقایسه نباشه.
    ولی دوربینی که لرزه گیر نداره برای گرفتن عکس تو رنج تله حتما نیاز به یه سه پایه یا یه تکیه گاه و یا یه عکاس با اعصاب و کنترل فوق العاده داره.
    اینا نظر شخصی منه ، حتما دیگر دوستان هم نظرات مفیدی در این مورد خواهند داشت
    Mashhadi Vahid و بهرنگ تشکر می‌کنند.

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Unhappy پاسخ: Panasonic FZ18

سلام

اينهم از رويوي اين دوربين:
    www.dpreview.com/reviews/panasonicFZ18

ديپرويو چندان از نويز اين مدل راضي نيست، ولي به نظر من (خصوصا" در ايزوي 800) عكسهايش بسيار بهتر از فوجي S8000fd (كه اين مارك به نويز كم معروف است) ميباشد (البته نميشود منكر سافتنس بيش از اندازه آن شد).

راستي، اينم گاف ديپرويو:

Panasonic DMC-FZ18 (7 MP, 12 x zoom)
    Fujifilm FinePix S8000fd (8 MP, 18 x zoom)
    Olympus SP-560UZ (8 MP, 18 x zoom)
    Sony DSC-H7 (8.0 MP, 15x zoom)

از صفحه http://www.dpreview.com/reviews/pana...z18/page15.asp
    Queen و Amin Zarif تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

Thumbs up پاسخ: Panasonic FZ18

با سلام خدمت دوستان. دقیقا همان انتظاری که داشتم
    با قیمتی که داره به نظر من حداقل یکی از بهترین اتخابهای ممکنه $386.00 تا $349.88
    در رده slr_like

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

Smile پاسخ: Panasonic FZ18

سلام به همگي
    شايد بگيد هنوز عضو نشده چه زود خودشو قاطي بحث مي كنه اما راستشو بخواهيد مدتي است كه تاپيكها رو مطالعه مي كنم و خودم هم مدتي هست كه دنبال يك دوربين خوب با زوم بالا هستم و تقريبا ريويوهاي زيادي رو هم درباره اونها مطالعه كردم. هركدام از اين دوربينها مزايايي دارد كه همگي شما اساتيد از من بهتر به آنها آشناييد.
    اما در مورد اين مدل پاناسونيك نسبت به سوني و كانن دو نقطه قوت وجود دارد يكي لنز وايدتر و ديگري امكان استفاده از raw . البته نقاط ضعف هم وجود دارد به عنوان مثال نويز بيشتر (كه اگر حوصله داشته باشيم با raw قابل جبران است) ، يا استفاده از پورت usb1 به جايusb2 يا استفاده از باطري گران قيمت ليتيمي راستش من خودم دوربين هايي كه باطري قلمي كار مي كنند را خيلي دوست دارم چون دردسر تموم شدن شارژ و بي باطري موندن رو كشيدم.
    با اين تفاسير من خودم بيشتر به اين دوربين تمايل دارم اما فعلا منتظرم تا dpreview و dcrp ريويوهاشونو در مورد مدل فوجي هم بنويسند و تصميم قطعي خودم رو بگيرم.

تشکر کرده
    8302

Arrow پاسخ: Panasonic FZ18

سلام

دیشب یك FZ18 برای یكی از دوستان خریدم به مبلغ 435 تومان (به همراه كیف اصلی) كه فروشنده مموری 512 همراه آن را 15 تومان از ما خرید. (خلاصه 420 در اومد).

انشاا.. بزودی آن را در كنار S3 IS !!! :::big grin::: تست میكنم و نمونه عكسهایش را میگذارم, البته قطعا" تستی كه من بكنم.....به هیچ وجه چیزی را ثابت نمیكند.

ولی از استیل و بدنه خوشدست و خوش جنس آن و البته سبكش خیلی خوشم آمد.
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Tuesday 27 November 2007 در ساعت 21:11 دلیل: اصلاح جمله بندي جمله اول!!
    Ali Shadi، gaygeel و Amin Zarif تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

سلام آقا وحيد

لطفا در صورت امكان در تست خود از فرمت raw هم استفاده كنيد هرچند يه مقدار دردسر داره اما فكر كنم بد نباشد چون مشكل اصلي دوربين هاي پاناسونيك اين هست كه از سيستم كاهش نويز زياد استفاده مي كنند كه باعث مي شه جزييات از بين بره و عكسها مات به نظر برسند.

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

نقل قول نوشته اصلی توسط reza77 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    استفاده از باطري گران قيمت ليتيمي راستش من خودم دوربين هايي كه باطري قلمي كار مي كنند را خيلي دوست دارم چون دردسر تموم شدن شارژ و بي باطري موندن رو كشيدم.
    چطور دلت آمد اینو بگی؟ من هیچوقت باطری لیتیومی را ول نمیكنم برم دنبال قلمی.(فكر كنم نظر دیگر دوستان هم همین باشه.
    یك سوال از شما دارم . اگه از یك مدل دوبین 2 نوع بسازن كه یكیش قلمی بخوره و یكی دیگش لیتیومی . شما سراغ كدوم میرید؟
    Golden تشکر می‌کند.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

نقل قول نوشته اصلی توسط queen نمایش پست ها
    چطور دلت آمد اینو بگی؟ من هیچوقت باطری لیتیومی را ول نمیكنم برم دنبال قلمی.(فكر كنم نظر دیگر دوستان هم همین باشه.
    یك سوال از شما دارم . اگه از یك مدل دوبین 2 نوع بسازن كه یكیش قلمی بخوره و یكی دیگش لیتیومی . شما سراغ كدوم میرید؟
    من هم شدیدا با باطری لیتیمی موافقم ، عمرش هم که واقعا عالیه من حدود دو و نیم سال میشه که FZ5
    رو دارم حدود 28000 تا هم عکس گرفتم فعلا باطریش خیلی خوب کار میکنه.
    اما مطمئنا نظرات مختلفه و اگه باطری قلمی طرفدار نداشت تا حالا حتما دوربین های از این نوع از رده خارج میشد.
    البته اگه دقت کنیم اکثر دوربین هایslr-like و همه SLR ها باطری لیتیمی میخورن:cool:
    Queen و بهرنگ تشکر می‌کنند.

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

خوب نظرات در مورد باطريها متفاوت بعلاوه حسن سبكي و قدرت بيشتر باطريهاي ليتيومي غيرقابل انكار است اگه به خواهيم يك dslr را با باطري قلمي كار بيندازيم تعداد زيادي لازم است و عمر باطري كمتر اما dslr با اينوع باطري نيز هست pentex k100d از اين نوع دوربين ها است. به هرحال هيچ وقت نوع باطري براي هيچكس اولويت انتخاب دوربين نيست شايد آخرين گزينه مقايسه باشد اما خوب هزينه داشتن باطري زاپاس از نوع ليتمي زياد است. با اين وجود من اين دوربين را با باطري زاپاس مي گيريم.:::big grin:::

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Panasonic FZ18

سلام

خب, امروز فرصتی دست داد كه FZ18 دوستم رو مثلا" در كنار S3 IS تست كنم!!! :::big grin:::

البته با توجه به اینكه زمان و ساعت خوبی نبود و سوژه جالبی هم نداشتیم, فقط خواستم نویزش را تست كنم و از آنجایی هم كه خودم قبلا" یك پاناسونیك داشتم, خودم را برای دیدن عكسهایی برفكی آماده كردم!! :)

خب اول چند تا عكس از خود دوربین :

FZ18.1.jpg FZ18.2.jpg FZ18.3.jpg

دو تا عكس دسته جمعی :::big grin::: :

SBS1.jpg SBS2.jpg
    وحيد قديري راد

صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین