صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 84
Like Tree102تشکر

موضوع: Panasonic FZ18

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

پیش فرض پاسخ: Panasonic FZ18

نمونه عکسهایی از دوربین توی سایت LetsGoDigitial ، اما متاسفانه کراپ 100% نیستن:

http://www.letsgodigital.org/html/re...onic-fz18.html

اینها هم از سایت PhotographyBlog:

http://www.photographyblog.com/revie...z18_photos.php
    ویرایش توسط Ali Shadi : Saturday 28 July 2007 در ساعت 13:32

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

این یك ویدئو از Panasonic FZ18 ...

کد:
    http://www.quesabesde.com/camaras-digitales/camaras/panasonic-lumix-dmc-fz18-videos,3132.html
    این هم چند عكس از با رزلوشن بالا....

کد:
    http://www.digitalcamerainfo.com/content/Panasonic-Unveils-18x-Optical-Zoom-FZ18-Camera-13994.htm
    در ایزو 400 نویز زیادی مشاهده شد.........

كراپ 100%.....

Focal Length: 28mm
    Aperture: f/3.6
    Shutter: 1/60 sec.
    ISO: 400

کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

توی سایت های معروف ( مثل آمازون ) قیمت این مدل رو 399 دلار زده اند...یعنی وقتی به ایران برسد با 400 تا 450 تومان عرضه میشود...به نظرم اگر 400 عرضه بشه اولین انتخاب ممكن خواهد بود.....

کد:
    http://www.digitalcamera-hq.com/digital-cameras/panasonic-lumix-fz18_reviews.html
    سونی با قیمت 480 و كنون هم 470 عرضه شد......

الان هركدوم توی بازار 10 تا 20 تومان ارزان تر شده اند.....

لنز Panasonic FZ18 رو ببینید......

farhad44 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

دو تا ریویو از پاناسونیک FZ18:
    کد:
    http://www.trustedreviews.com/digital-cameras/review/2007/08/21/Panasonic-Lumix-DMC-FZ18/p1
    کد:
    http://www.popphoto.com/cameras/4394/first-look-panasonic-lumix-dmc-fz18.html

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام:

آقایون من هرچی این ریویوهای پانا در مورد این مدل رو میخونم بیشتر دلمو میزنه این مدل! خیلی نویز تو تصویر زیاده... واقعا افتضاحه آدم رو از خرید میتونه پشیمون کنه!

قربان شما
    وحید

تشکر کرده
    14101

A few FZ18 shots

کد:
    http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1033&message=24787139
    کد:
    http://www.photoxels.com/panasonic-fz18-image-quality.html
    farhad44 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

با سلام.نمیدونم چرا این Panasonic این قدر سرشو شلوغ کرده.ولی با سرعتی که دوربین معرفی میکنه دیگه بعیداون کیفییت قبلی رو داشته باشن.به نظر من تنها دلیلی که این دوربین بعد از Fz8 معرفی شد رقابت با دوربین تجملی وکم امتیاز H9 سونی است.و فقط جنبه تبلیغی امکانات و قیمت پایین داره .مثال 18 اپتیکال زوم با ابعاد بسیار کم بدنه ولنز.خوب معلومه نویز این قدر بالا میره.من که با خرید Fz50 با کیفیتی که در عکسهاش دیده بودم عاشق لومیکس شده بودم.ومی خواستم یک Dslr هم مانند L10 بخرم.ولی فکر میکنم به کیفیت L1 کم نویز بدقیافه هم نرسه با تشکر مجدد از اساتید محترم.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Panasonic FZ18

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرنگ نمایش پست ها
    با سلام.نمیدونم چرا این Panasonic این قدر سرشو شلوغ کرده.ولی با سرعتی که دوربین معرفی میکنه دیگه بعیداون کیفییت قبلی رو داشته باشن.به نظر من تنها دلیلی که این دوربین بعد از Fz8 معرفی شد رقابت با دوربین تجملی وکم امتیاز H9 سونی است.و فقط جنبه تبلیغی امکانات و قیمت پایین داره .مثال 18 اپتیکال زوم با ابعاد بسیار کم بدنه ولنز.خوب معلومه نویز این قدر بالا میره.من که با خرید Fz50 با کیفیتی که در عکسهاش دیده بودم عاشق لومیکس شده بودم.ومی خواستم یک Dslr هم مانند L10 بخرم.ولی فکر میکنم به کیفیت L1 کم نویز بدقیافه هم نرسه با تشکر مجدد از اساتید محترم.

سلام

اتفاقا" به نظر من پاناسونیك این مدل رو به رقابت با OLYMPUS-SP550 تولید كرد نه H9 !!!!!!!

در ضمن دوربینهای پاناسونیك با هر مدل پیشرفتهای جدیدی در كیفیت و همچنین ظاهر خود دارند و قطعا" L10 هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

شما هم یك خرده اگر تعصب بیجا داشته باشید, بد نیست!!!! :::big grin:::
    Ali Shadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

Thumbs up پاسخ: Panasonic FZ18

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

اتفاقا" به نظر من پاناسونیك این مدل رو به رقابت با OLYMPUS-SP550 تولید كرد نه H9 !!!!!!!

در ضمن دوربینهای پاناسونیك با هر مدل پیشرفتهای جدیدی در كیفیت و همچنین ظاهر خود دارند و قطعا" L10 هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

شما هم یك خرده اگر تعصب بیجا داشته باشید, بد نیست!!!! :::big grin:::
    با سلام خدمت اقا وحید عزیز بله میتونیم این دوربین رو هم بهش اضافه کنیم.بله از نظر زوم.وتشخیص چهره با h9 .راستی اقا وحید چندتا سوال.1.نمیشه مدیران عزیز panasonic رو هم به لیست طبقه بندی اضافه کنند چون دیگه خیلی بزرگتر از قبل شده.2.در ضمن در مورد لوازم جانبی lumix در ایران بخصوص لنز های اضافه اطلاعی دارید.3.در ضمن از L10 چه خبر کی به ایران میرسه.3.ودر فرومی در همین سایت یکی از دوستان در مورد برتری فوجی 9600 به fz50 تاکید میکرد چون من فوجی کار نکردم ودر هیچ سایتی تعریفشو نشنیده بودم.میخواستم نظر شما روهم در این مورد بدونم.ویک مقایسه کلی ویک نظر سنجی بکنیم.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Panasonic FZ18

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرنگ نمایش پست ها
    با سلام خدمت اقا وحید عزیز بله میتونیم این دوربین رو هم بهش اضافه کنیم.بله از نظر زوم.وتشخیص چهره با h9 .راستی اقا وحید چندتا سوال.1.نمیشه مدیران عزیز panasonic رو هم به لیست طبقه بندی اضافه کنند چون دیگه خیلی بزرگتر از قبل شده.2.در ضمن در مورد لوازم جانبی lumix در ایران بخصوص لنز های اضافه اطلاعی دارید.3.در ضمن از L10 چه خبر کی به ایران میرسه.3.ودر فرومی در همین سایت یکی از دوستان در مورد برتری فوجی 9600 به fz50 تاکید میکرد چون من فوجی کار نکردم ودر هیچ سایتی تعریفشو نشنیده بودم.میخواستم نظر شما روهم در این مورد بدونم.ویک مقایسه کلی ویک نظر سنجی بکنیم.
    سلام

1- من قبلا" این خواهش رو كردم, ولی خب, حتما" نسبت به سونی و فوجی در رده پایینتری بوده كه قرارش ندادند, شاید هم میترسند اگه این كار رو بكنند, فردا طرفداران سامسونگ هم مدعی بشوند. :)

2- اینجور لوازم به دلیل قیمت بالا و تقاضای كم مشتری كمتری در ایران دارد و به همین دلیل هم حتی اگر شركت وارد كننده تعدادی از آن را وارد كند, احتمال سفارش داده شدن آن از سوی كسبه محترم بسیار پایین است, مثلا" من همین چند روز پیش یك كیف شفاف برای دوربین Canon-G7 (مخصوص عكاسی زیر آب تا عمق 12 متری) را در فروشگاهی دیدم, قیمت: 330 هزار تومان ناقابل!!!! یعنی كمی ارزانتر از خود دوربین, حالا كی ممكنه اینو بخره, شاید كسی كه در یك پارك آبی یا مجموعه تفریحی كار عكاسی از ملت رو انجام میده, اونهم به امید اینكه با 5 برابر قیمت فروختن عكسهاش, بتونه پولشو در بیاره.

ولی وقتی شما قرار باشه برای دوربینت 3-2 تا كانورتر تله, واید و كلوز آپ بخری به قیمت مثلا" 350 هزار تومان (هر 3تا) خوب همون پول رو میزاری رو پول دوربینت و یك دوربین خفن تر میخری!!!!

3- با خداست, ما كه L1 رو هم یكبار در مشهد از نزدیك زیارت نكردیم!!!!

4- قطعا" نمیشود گفت كدامیكی بهتر است, عده ای بر نویزی بودن پاناسونیك و كم نویز بودن فوجی شهادت میدهند و عده ای هم بر كارایی لرزشگیر پاناسونیك و بیفایده بودن زوم بالا در 9600 به دلیل نداشتن لرزشگیر.

تا با هر دو در آن واحد و در یك شرایط برابر تعداد زیادی عكس نگرفت و كار نكرد, نمیشود با قاطعیت چیزی گفت, ما كه پاناسونیك رو دوست داریم و به فوجی و طرفدارانش هم احترام میزاریم و روی دوربینهای دیگر هم عیب نمیگذاریم. :)
    Ali Shadi، moriss و بهرنگ تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین