صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
Like Tree10تشکر

موضوع: شناخت بهترين نرم افزارهاي عكاسي

كاربر آشنا mor-bar-ahm1 آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Thumbs down شناخت بهترين نرم افزارهاي عكاسي

سلام
    امروز داشتم به يكسري برنامه هاي حرفه اي عكاسي فكر مي كردم گفتم اينجا مطرحش كنم شايد به جاههاي خوبي در مورد شناخت اين نرم افزارها برسيم.
    تا اونجايي كه من اطلاع دارم دوتا پلاگين خيلي معروف وجود داره كه ساخت شركتهاي ايرانيه به نامهاي فتوباهوش و فتواسيستانت و داراي انواع حالتهاي روتوش ،چينش،برنامه آرشيو،جستجو ،انواح حالتها مثل سياه و سفيد كردن محو،براق كردن،رويايي كردن عكس،كنترل روي چاپ با كيفيت و غيره
    در رابطه با قيمت آنها بايد بگم حول و حوش 100 تومان ميشه و قفل سخت افزاري هم داره
    حالا اگه دوستان با جديد ترين ورژن اون آشنايي دارند و اينكه چه امكاناتي به اون اضافه شده و كدوم يكي از اين برنامه ها بهتره ممنون ميشم راهنمايي كنند
    shahram2664 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

پیش فرض پاسخ: شناخت بهترين نرم افزارهاي عكاسي

خوب شد اینو نوشتین شما . منم اتفاقان مدتی بود تصمیم داشتم سوال كنم كه یك عكاس دیجیتال بطور معمول خوبه چه نرم افزارهای روتینی رو همراه خودش داشته باشه ؟ بذارین دقیق تر بگم . مثلن شما یك عكاس آماتور هستین و یك لپ تاپ هم دارین . تصمیم دارین مثلن سفر برین برای عكاسی یا مناطق دیدنی . توصیه شما به این آدم چیه برای داشتن امكانات نرم افزاری مناسب ؟ پیشنهاد میكنین چه نرم افزارهایی روی كامپیوترش نصب باشه و بدرد بخور هستن ؟ ممنو میشم در این رابطه راهنمایی كنن دوستان . چون به نظر من همه برنامه ها به درد نمیخورن و گاه اصلن سال تا سال هم لازم نمیشن ولی بعضی برنامه ها خیلی لازم هستن .

در ضمن میخواستم خواهش كنم كه اگه میشه یك پك ویژه نرم افزارهای مخصوص عكاسی دیجیتال رو هم معرفی كنین . یا به همراه مجله یا نمیدونم هر طور كه صلاح میدونین . یك عكاس دیجیتال خوبه همیشه همراهش چه نرم افزارهایی باشه ؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به دوستان من در حال حاضر از بنامه آسیستنت استفاده میکنم . برنامه خوبیست . نسخه روتوش ان 40 هزار تومان و کاملش 120هزار . هر کسی خواست هم من میتونم براش تهیه کنم .
    نسخه روتوش ان بسیار عالیست . به راحتی میتوان گفت که دستی نمی توان این روتوشهارو انجام داد .

كاربر آشنا mor-bar-ahm1 آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Thumbs down پاسخ: شناخت بهترين نرم افزارهاي عكاسي

سلام به شما دوست عزیز
    اول تبریك به خاطر پیبوستن به ما
    من هم برنامه باهوش و هم اسیستانت رو دیدم البته از طریق نمایندگی ها ولی باهوش موفقتر بوده تو زمینه تبلیغات و یه سی دی آموزشی رو هم قبل از خرید برنامه در باره کارایی اون بهت میده و این باعث می شه که د ید بهتری نسبت به اون داشته باشی ولی تو اسیستانت اول باید برنامه رو بخری تا بتونی از سی دی آموزشی اون استفاده کنی و این باعث شده که من دید کلی در مورد این برنامه به طور کامل نداشته باشم
    حالا از شما دوست عزیز یه سوال برام پیش اومده که آیا کدوم برنامه بهتره؟
    و تو قسمت افکت های اسیستانت چه گزینه هایی وجود داره و کارایی اون چطوره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    والا من وقتی نرمافزاری کارمو راه میندازه دیگه دنبال یه چیز دیگه نمی رم مخصوصا که نرم افزارها گران هم هستند .
    به هر صورت آسیستنت یه امکان روتوش پرتقالی دارد که معرکس. اگر خواستین براتون میفرستم .

كاربر همراه Deniro آواتار ها
    تشکر کرده
    434

نقل قول نوشته اصلی توسط sshhiiva نمایش پست ها
    منم اتفاقان مدتی بود تصمیم داشتم سوال كنم كه یك عكاس دیجیتال بطور معمول خوبه چه نرم افزارهای روتینی رو همراه خودش داشته باشه ؟ بذارین دقیق تر بگم . مثلن شما یك عكاس آماتور هستین و یك لپ تاپ هم دارین . تصمیم دارین مثلن سفر برین برای عكاسی یا مناطق دیدنی . توصیه شما به این آدم چیه برای داشتن امكانات نرم افزاری مناسب ؟ پیشنهاد میكنین چه نرم افزارهایی روی كامپیوترش نصب باشه و بدرد بخور هستن ؟ ممنو میشم در این رابطه راهنمایی كنن دوستان .[/B][/COLOR]
    خوب جواب دادن به این سوال میتونه سلیقه ایی و بستگی به علاقه شخص و تسلطش به نرم افزارها داشته باشه ...
    ولی به طور کلی اگر بخوام نظر خودمو بگم :
    روی لپتاپ نرم افزارهایی که واسم لازم وکاربردی هستند ...

1- ZoomBrowse EX برای کانورت و پروسس مقدماتی و شاید کلی روی عکس

2-گاهی اوقات استفاده از Digital Photo Professional به عنوان نرم افزار جانشین هم میشه استفاده کرد ازش

3- Adobe Photoshop CS3 اگر بخوام عکسهارو پروسس نهایی روش انجام بدم و همونجا چاپ کنم و یا اگر آدم پیله ایی در سفر بود بریزم روی cd یا Cool disk تحویلش بدم ...
    ولی اکثرا موارد استفاده از فتوشاپ کمتره ....

Acdsee هم همیشه نصبه روی سیستم برای دیدن عکسها...
    وبه طور کلی من پیشنهاد نرم افزارهای موجود رد cd همراه دوربین رو میدم که خیلی کاربردیه
    از جمله PhotoStich در دوربینهای Canon
    محمد فخار

Canon EOS 400D
    Canon EF 70-300mm F4-5.6 IS USM l Canon EF 50mm f1.8 II l Canon EF-s 18-55 F/3.5 5.6
    Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC MACRO l Flash Sigma EF-500 DG SUPER l Sony Cybershot P73 l Tripod SLIK Pro 400DX
    LowePro Off Trail 1 l Hamma Backpack

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

اینجا مکار نداریم ؟
    خوب بنظر من بهترین ها اینه
    1. // photoshop cs3
    2.aperture (برای لپتاپ پیشنهاد نمیشه)
    3.Nikon capture nx
    4.iphoto
    تاحالا مشکلی باهاشون نداشتم
    البته من لپ تاپی ندارم که اینور اونور ببرم ولی بعد از سفر میشینم روی عکسها کار میکنم

كاربر همراه PS_Trend آواتار ها
    تشکر کرده
    94

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
    اینجا مکار نداریم ؟
    خوب بنظر من بهترین ها اینه
    1. // photoshop cs3
    2.aperture (برای لپتاپ پیشنهاد نمیشه)
    3.Nikon capture nx
    4.iphoto
    تاحالا مشکلی باهاشون نداشتم
    البته من لپ تاپی ندارم که اینور اونور ببرم ولی بعد از سفر میشینم روی عکسها کار میکنم
    منم تا حدودی با شما موافقم
    در Photoshop CS3 که اصلآ حرفی نیست
    aperture هم که به نظر من بی نظیره من حتی برای نشون دادن و دیدن عکسها هم از aperture استفاده میکنم مخصوصآ اون قسمتیش که عکسهارو فول اسکرین نشون میده و یه پریویو کوچیک هم از بقیه عکسها پایینش نشون میده.تازه از همه جالب تر قسمت مقایسه عکسهاشه که خیلی جالب و حرفه ای و کار راه اندازه.
    متاسفانه در ضمینه روتوش هنوز نرم افزار مناسبی برای مک پیدا نکردم به خاطر همین مجبورم برای روتوش عکسهام سوییچ کنم به ویندوز:( تو ویندوز هم از پلاگین portraiture استفاده میکنم که به نظر من خیلی بهتر از فتوباهوش و اسیستانت هست.(نسخه مک اش رو هرکی داشت من خریدارم!!!)
    LightZone هم از وقتی اومده کم و بیش ازش استفاده میکنم و یه جورایی میتونم بگم برای زنده کردن عکس هایی که از لحاظ نوری خیلی خراب هستند بینظیره.
    طاها عظیمی
    The Devil is in the Details

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

نسخه مک portraiture
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085