صفحه 5 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 141
Like Tree261تشکر

موضوع: Sigma 17-70 mm f/2.8-4.0 DC Macro OS HSM

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

پیش فرض پاسخ: Sigma 17-70 F2.8-4 OS

سلام
    preview يك سايت ديگر : http://www.rytterfalk.com/2010/03/07...-4-os-preview/

اين هفته ميرسه ايران . 510
    nima18 تشکر می‌کند.

كاربر جديد spring آواتار ها
    تشکر کرده
    68

پیش فرض پاسخ: 17-70 جدید سیگما با Hsm

با سلام بنده عضو جدید سایت هستم. مباحث و پستهای بسیار جالب و آموزشی باعث عضویت من در این سایت بوده.
    سوالی داشتم من قصد خرید لنز لنز 17-70 رو دارم با توجه به دوربین من D60 نیکون به همراه لنزهای 18-55و55-200 و قصد تعویض لنز کیت آیا خروجی این لنز بر روی این دوربین ارزشش را دارد . هر چند در سایت های مختلف شارپنس و بوکه این لنز حسابی به دلم نشسته است. این لنز کیت با اینکه کیفیت بدی ندارد ولی در رنج لنزهای متوسط است و جای تعویض دارد: لطفا یکی توضیح بده تفاوت بین لنزهای 18-55 vr و 17-70 sigma usm با و بدون لرزش گیر چقد ر است و آیا قابل چشم پوشی هست. باتشکر
    ویرایش توسط spring : Thursday 22 April 2010 در ساعت 01:19
    nima18 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط spring نمایش پست ها
    با سلام بنده عضو جدید سایت هستم. مباحث و پستهای بسیار جالب و آموزشی باعث عضویت من در این سایت بوده.
    سوالی داشتم من قصد خرید لنز لنز 17-70 رو دارم با توجه به دوربین من D60 نیکون به همراه لنزهای 18-55و55-200 و قصد تعویض لنز کیت آیا خروجی این لنز بر روی این دوربین ارزشش را دارد . هر چند در سایت های مختلف شارپنس و بوکه این لنز حسابی به دلم نشسته است. این لنز کیت با اینکه کیفیت بدی ندارد ولی در رنج لنزهای متوسط است و جای تعویض دارد: لطفا یکی توضیح بده تفاوت بین لنزهای 18-55 vr و 17-70 sigma usm با و بدون لرزش گیر چقد ر است و آیا قابل چشم پوشی هست. باتشکر
    سلام
    من فكر مي كنم با خريد 17-70 نسبت به اضافه قيمتي كه مي پردازيد عايدي خيلي چشمگيري نداشته باشيد. آنهم با وجود لنزهاي خوبي كه در اين دامنه در برند نيكون موجود است و مي توانيد 18-55 را با آن عوض كنيد. (مثلا 18-105 يا 16-85 البته با افزايش بودجه)
    nima18 تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام
    من فكر مي كنم با خريد 17-70 نسبت به اضافه قيمتي كه مي پردازيد عايدي خيلي چشمگيري نداشته باشيد. آنهم با وجود لنزهاي خوبي كه در اين دامنه در برند نيكون موجود است و مي توانيد 18-55 را با آن عوض كنيد. (مثلا 18-105 يا 16-85 البته با افزايش بودجه)
    متشکرم دوست عزیز امروز نمایشگاه تقریبا بین المللی فتوکینا واقع در مصلی رو بازدید کردم سیگما و نیکو نگرش شرکت نکرده بودنند . ولی خوب اکثر شرکتهای دیگر غرفه داشتند . اونجا مباحث عکاسی بسیار داغ بود هم از چند تا از نمایندگیها که هم دوربینهای نیکون و هم کنون ارائه میکردنند سوال کردم همه چیز از اونها پرسیدم . خیلی برام جالب بود با توجه به اینکه هیچ کدام از آنها لنزهای سیگما رانداشتند ولی عکس العمل آنها در مقابل بسیار جالب بود .
    فرایند چیزهایی که متوجه شدم:
    اگر پول داشته باشی 16-85 نیکون حرف اول رو میزند.
    لنز 18-105 یک لنز معمولی با کاربرد متوسط است که البته با توجه به قیمتی که پرداخت میکنید چیزی بیش از آن را خواهید یافت ولی در کل لنز معمولی است کمی بهتر.
    همه با اتفاق میگفتنند این لنز 17-70 با موتور فوکوس لنز بسیار عالی است . از کارشناس نورنگار پرسیدم گفت اگر میتونی 16-85 نیکون اگر نه این 17-70 رو بگیر به تمام لنزهای هم ردش سره . گفتم شما دارید گفت الان خیر . گفتم پس برای چی تبلیغش رو میکنی . گفت چون خودم تستش کردم انصافا تعریفی هم هست.
    داشتم راه میرفتم یکی رو دیدم دوبین 50D کنون دستش بود نگاهم به لنزش افتاد 17-70 برای کنون بود ازش پرسیدم ازش راضی گفت توپه فقط فوکوسش یکم گیج میزنه. همین 17-70 رو میخرم مطمئن هستم پشیمون نخواهم شد.
    راستی شرکت کمیران تمامی لنزهای نیکون و کنون و دوربینهایشان را بسیار زیر قیمت پیش فروش میکرد میگفت تحویل بعد از نمایشگاه . مثلا لنز 18-105 300000 هزار تومان یا لنز 24 میلیمتر فیکس نیکون با اف 2.8 375000 تومان در کل قیمت 50000 تا 80000 زیر قیمت بازار . حیف که سیگما نداشت.
    nima18، bijan_darvishi و A.hoseinpour تشکر می‌کنند.

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

عمده مزیت این لنز برای نیکونی ها فکر می کنم F2.8-4 بودنش باشه. به هر حال وجود f2.8 حتی فقط در انتهای واید لنز باز هم میتونه مفید باشه.
    nima18 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام
    پيشنهاد مي كنم عنوان تاپيك به
    17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM
    عوض شود
    pooya_p، nima18 و spring تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    68

با سلام
    گفتم این 17-70 سیگما رو میخرم که چشمم افتاد به این 17-50 تامرون کیفیتش من رو سر دوراهی گذاشته
    http://www.pixel-peeper.com/lenses/?lens=7
    و سیگما:
    http://www.pixel-peeper.com/lenses/?lens=270
    لطفا راهنمایی بفرمایید انصافا نموتونم تصمیم بگیرم اگر پول داشتم 16-85 نیکون رو میگرفتم راحت .
    البته لینکها نیمچه فیلتر هستش با u96 برید.
    majid-ms و A.hoseinpour تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    68

با سلام امروز من این لنز جدید سیگما رو گرفتم نمایندگی طی دو سه روز فروش 1 عدد براش لنز مونده بود برای نیکون .
    بررسی اولیه . بسیار شیک . نرم . و خوش ساخت . فوکوس گیج نمیزنه که هیچی بلکه بسیار سریع هم فوکوس میکنه خیلی سریع . از 55-200 نیکون بسیار بسیار سریعتر ه . رنگهاش بسیار گرمه که من خیلی خوشم میاد . البته موفق نشدم زیاد باهاش عکس بگیرم اما همون 2-3 تا شاتی که زدم بگم شارپنسش و ترکیب رنگهاش بسیار عالیه .خیلی خوب . اصل ژاپن . از نظر جنس بدنه لنز به مراتب بهتر از 18-105 نیکون 55-200 نیکون . 18-135و 18-55 است اصلا قابل مقایسه نیست . در لنز بسیار نرم و راحت جا میره . و در کل از این خرید فوق العاده راضی هستم . دیگه رفت تا 10 سال آینده من لنز بگیرم 4700000 ریال برام آب خورد.::)
    ویرایش توسط spring : Wednesday 28 April 2010 در ساعت 19:42
    maany_A، barca007، nima18 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    174

نقل قول نوشته اصلی توسط spring نمایش پست ها
    با سلام امروز من این لنز جدید سیگما رو گرفتم نمایندگی طی دو سه روز فروش 1 عدد براش لنز مونده بود برای نیکون .
    بررسی اولیه . بسیار شیک . نرم . و خوش ساخت . فوکوس گیج نمیزنه که هیچی بلکه بسیار سریع هم فوکوس میکنه خیلی سریع . از 55-200 نیکون بسیار بسیار سریعتر ه . رنگهاش بسیار گرمه که من خیلی خوشم میاد . البته موفق نشدم زیاد باهاش عکس بگیرم اما همون 2-3 تا شاتی که زدم بگم شارپنسش و ترکیب رنگهاش بسیار عالیه .خیلی خوب . اصل ژاپن . از نظر جنس بدنه لنز به مراتب بهتر از 18-105 نیکون 55-200 نیکون . 18-135و 18-55 است اصلا قابل مقایسه نیست . در لنز بسیار نرم و راحت جا میره . و در کل از این خرید فوق العاده راضی هستم . دیگه رفت تا 10 سال آینده من لنز بگیرم 4700000 ریال برام آب خورد.::)

\
    دوست عزیز مبارکت باشه ایشالا رینگ زومش یه امری برات بچرخه.:biggrin:... ببینم این لنزیی که شما خریدی os هم داره؟؟؟؟ منم تصمیم گرفتم این لنزو بخرم انگار باید بیام تهران چون من تبریزم.... در ضمن من برا کانن می‌خوام این لنزو. کسی‌ از دوستان اینو برا کانن داره؟؟؟ می‌خوام بدونم فکوس چطوریه توی کانن......؟؟
    spring تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط nima18 نمایش پست ها

\
    دوست عزیز مبارکت باشه ایشالا رینگ زومش یه امری برات بچرخه.:biggrin:... ببینم این لنزیی که شما خریدی os هم داره؟؟؟؟ منم تصمیم گرفتم این لنزو بخرم انگار باید بیام تهران چون من تبریزم.... در ضمن من برا کانن می‌خوام این لنزو. کسی‌ از دوستان اینو برا کانن داره؟؟؟ می‌خوام بدونم فکوس چطوریه توی کانن......؟؟
    سلام متشکرم
    بله نام کامل Sigma 17-70 mm f/2.8-4.0 DC Macro OS HSM لرزشگیر این لنز تا 4 استاپ لرزش رو کنترل میکنه . بله برای نیکونش کمتر از کنون سفارش داده بودند خیلی گشتم پیدا کردم تازه از نمایندگی فروش سیگل . اما برای کنون زیاد داشت . در مورد فوکوس توی کنون نمیدونم فکر نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه . اما فوکوس توی نیکون بسیار عالیست. البته اینم بگم گویا قیمت این لنز برای کنون 20-30 هزار تومانی ارزونتر هم هست.
    ویرایش توسط spring : Thursday 29 April 2010 در ساعت 18:47
    majid-ms و nima18 تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین