صفحه 57 از 57 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 562 , از مجموع 562
Like Tree710تشکر

موضوع: Canon EOS 40D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    مدتی است که 40D عزیزم مرا به شگفتی وا داشته! چندی پیش بخش جبران نوردهی 1/3 استاپ به راست شیفت کرده بود و تمامی عکسها را با این وضعیت ثبت میکرد. برای رفع مشکل هر چه کردم موفق نشدم و در نهایت با ریست کردن مشکل مرتفع شد. حالا مجددا این اشکال با 1/3 استاپ تیره تر دوباره ظاهر شده. از همسرم که پرسیدم کاشف به عمل آمد که هم این بار و هم سری قبل در منو تنظیمات پیکچر استایل را روی User def گذاشته و مقادیر را دستی عوض کرده (دو سه ماهی است که خوشبختانه یا متاسفانه به عکاسی علاقمند شده و 40D را تصاحب کرده ). مشکل مجددا با ریست کردن مرتفع شد اما حالا من موندم و یک سوال:
    چرا با اعمال تغییر در پیکچر استایل باید جبران نوردهی روی یک عدد خاص قفل شود؟
    ضمنا الان که چک کردم دیدم نمیتوانم جبران نوردهی را تغییر دهم! (تغییر میکند اما به محض فوکوس کردن دوباره به وسط برمیگردد)

آیا کسی مشکل مشابه داشته؟ به نظرتون نرم افزار داخلی دوربینم دچار مشکل شده؟
    من تا جایی که یادمه روشن شدن دوربین 2 تا مد داشت وقتی از روی آف یک پله جلو میرفتم نورسنجی قفل میشد ولی وقتی دوربین روی کلمه ON می رفت نورسنجی باز میشد. غیر از این هرچه گشتم بین این دو حالت روشن شدن تفاوت دیگه ای بجز قفل بودن نورسنجی ندیدم.
    M.Kazemi و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    من تا جایی که یادمه روشن شدن دوربین 2 تا مد داشت وقتی از روی آف یک پله جلو میرفتم نورسنجی قفل میشد ولی وقتی دوربین روی کلمه ON می رفت نورسنجی باز میشد. غیر از این هرچه گشتم بین این دو حالت روشن شدن تفاوت دیگه ای بجز قفل بودن نورسنجی ندیدم.
    مرسی
    اصلا به این نکنه توجه نکردم. بله مشکل از همین بود. البته مد اول on هستش و مد دوم باز کردن قفل dial در P'TV'AV'M که کار با 7D و عدم قرارگیری دکمه ON و قطعه مزکور در یکجا در آن بدنه مرا از دقت به این نکته غافل نمود. یادم باشه از این به بعد که خواستم روشنش کنم مثل قدیم دکمه روشن رو دو پله بالا ببرم
    با تشکر مجدد
    DELL تشکر می‌کند.

صفحه 57 از 57 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57