صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

چرا از امریکا خرید میکنید؟
    چرا از فروشنهدها چینی علی بابا یا ای بی نه؟
    گرچه تحریم اصلی از انور ابها نیست! مشکلات گمرک و وروکالای در داخل دست و پا را بیشتر میبندد.
    nicebluesky، M.Nouri، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    چرا از امریکا خرید میکنید؟
    چرا از فروشنهدها چینی علی بابا یا ای بی نه؟
    گرچه تحریم اصلی از انور ابها نیست! مشکلات گمرک و وروکالای در داخل دست و پا را بیشتر میبندد.
    سلام جناب دانش پایه
    والا هنوز هیچ خریدی انجام نشده اصلا مورد خرید نیست بلکه میسر شدن امکان خرید به طور رسمی و بدون دنگ و فنگ های همیشگی حالا آمازون یا ای بی یا علی اکسپرس و...

در مورد آمازون و آمریکا مورد اول اطمینان به فروشگاه آمازون ( از نظر شخصی تو قیاس با ای بی ) و بعد قیمت دلار و سطح قیمت یکسان چون آمازون برای اروپا برای هرکشور بر اساس قوانین همون کشور قیمت میده مثلا همون کالای 56 دلاری که عرض کردم تو آلمان نزدیک 65 یورو بود به خاطر قوانین گمرکی کشور آلمان
    فروشنده های علی بابا حقیقتش تا به حال علی بابا رو نگاه نکردم چون مربوط به چینه ولی علی اکسپرس که زیر مجموعه همون شرکته و برای ارسال کالا به خارج از چین کاربرد داره اصلا اون کالا رو نداره ( حالا بماند که اطمینان کردن به فروشنده های چینی به غیر کمی سخته ) در هر حال اینکه امکان خرید محیا باشه حالا یا آمازون یا ای بی یا هر سایت بین المللی خبر خوبیه
    احتمالا تا چند وقت دیگه مستر و ویزا رو هم به طور رسمی میتونیم بگیریم
    جالب تر اینه که من تا به حال فقط یکی دو مدل فیلتر دیدم که دوست داشتم از اونور تهیه کنم وگرنه بقیه قطعات رو با مبلغ مناسب داخل کشور هم میشه تهیه کرد
    nicebluesky تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

مطمئناً برای همه ما جذاب خواهد بود که بتونیم لوازم عکاسی مورد نیاز رو مستقیماً از یک فروشگاه معتبر خارجی یا حتی مستقیماً از شرکت سازنده خریداری کنیم. با توجه به صحبتهای دوستان ظاهراً اتفاقات خوبی داره میافته و طرف خارجی حرکتهای مثبتی انجام داده. باید منتظر باشیم ببینیم آیا از طرف ایران هم همین حرکتها انجام میشه یا نه! من که بعید میدونم !
    از طرف دیگه با مقایسه قیمتهای اونجا و اینجا! و هزینه های پستی و ... شاید خرید خیلی از کالاها بصرفه نباشه. مگر در شرایطی که جنس دلخواه اینجا گیر نیاد
    درهرحال امیدوارم اجناس اصلی و باکیفیت با قیمت عادلانه توی بازار خودمون پیدا بشه و بتونیم بدون دغدغه خرید کنیم.
    خزان تشکر می‌کند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    مطمئناً برای همه ما جذاب خواهد بود که بتونیم لوازم عکاسی مورد نیاز رو مستقیماً از یک فروشگاه معتبر خارجی یا حتی مستقیماً از شرکت سازنده خریداری کنیم. با توجه به صحبتهای دوستان ظاهراً اتفاقات خوبی داره میافته و طرف خارجی حرکتهای مثبتی انجام داده. باید منتظر باشیم ببینیم آیا از طرف ایران هم همین حرکتها انجام میشه یا نه! من که بعید میدونم !
    از طرف دیگه با مقایسه قیمتهای اونجا و اینجا! و هزینه های پستی و ... شاید خرید خیلی از کالاها بصرفه نباشه. مگر در شرایطی که جنس دلخواه اینجا گیر نیاد
    درهرحال امیدوارم اجناس اصلی و باکیفیت با قیمت عادلانه توی بازار خودمون پیدا بشه و بتونیم بدون دغدغه خرید کنیم.
    تا اونجا که من شنیدم زیر 80 دلار هزینه گمرکی نداره مدیر عامل شرکت پست هم اگه اشتباه نکنم اواخر مذاکرات یا اوایل به نتیجه رسیدن اعلام کرده بود که تا چند وقت دیگه امکان خرید از آمازو ن و ای بی برای داخل کشور امکان پذیر میشه
    همین یک ماه پیش از طریق یه سایت ایرانی که گوشی و لوازم جانبی رو از چین مستقیم وارد میکنه یه ساعت برای دوستم خریدم که چون تو انبار داخلی موجود نبود از چین مستقیم فرستادن به آدرس خودمون هزینه پستیش شد 12000 تومن که خب زیاد نیست
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

سلام نیما جان
    هزینه پستی از چین تا آدرس شما دوازده هزار تومن شد؟!
    خزان تشکر می‌کند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

تشکر کرده
    3572

سلام آقای نوری
    بله
    کلا این سایت وارد کننده مستقیم از چین و دو نوع سفارش میگیره
    مورد اول تو انبار داخلی موجودی دارن و شما خرید میکنید و میرسه دستتون
    مورد دوم اینکه تو امبار موجود نباشه و مستقیم از چین ارسال بشه
    تو مورد دوم رو یه سری از کالاها هزینه ای نمیگیره پست ولی برای ساعت و تبلت حدودی 15 تا 50 ( بسته به وزن ) و برای گوشی 20 تا 70 تومن یعنی نهایت 70 میاد رو قیمت ولی برای من انقدر نشد چون یه ساعت سبک وزن بود و موردی نداشت
    ولی خب میشه برند هایی مثل اوپو یا شیائومی و وان پلاس و .... اینا که معروف هستن رو تهیه کرد
    آدرس رو براتون خصوصی میفرستم چک کنید
    yaghoobi، M.Nouri، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام آقای نوری
    بله
    کلا این سایت وارد کننده مستقیم از چین و دو نوع سفارش میگیره
    مورد اول تو انبار داخلی موجودی دارن و شما خرید میکنید و میرسه دستتون
    مورد دوم اینکه تو امبار موجود نباشه و مستقیم از چین ارسال بشه
    تو مورد دوم رو یه سری از کالاها هزینه ای نمیگیره پست ولی برای ساعت و تبلت حدودی 15 تا 50 ( بسته به وزن ) و برای گوشی 20 تا 70 تومن یعنی نهایت 70 میاد رو قیمت ولی برای من انقدر نشد چون یه ساعت سبک وزن بود و موردی نداشت
    ولی خب میشه برند هایی مثل اوپو یا شیائومی و وان پلاس و .... اینا که معروف هستن رو تهیه کرد
    آدرس رو براتون خصوصی میفرستم چک کنید
    اگر امکان دارد برای من بهم بفرستید . ممنونم
    خزان تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اگر امکان دارد برای من بهم بفرستید . ممنونم
    چشم جناب توسلی
    الان میفرستم براتون فقط تاکیید میکنم صرفا گوشی و تبلت و ساعت هوشمند و این دست لوازم رو داره در حال حاضر ( البت اکشن کم های شیائومی رو هم داشت تا چند وقت قبل )
    چک بفرمایید ارسال شده
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    بنده یک خرید از آمریکا میخام انجام بدم (با قیمت مناسب) ولی متاسفانه خودم نمیتونم.اگه کسی میتونه این خرید رو برام انجام بده یا میتونه به هر طریقی راهنمایی و مشاوره بده لطفا از طریق پیام خصوصی اطلاع بده تا جزییات رو خدمتشون توضیح بدم
    این خرید برای من اهمیت داره لطفا اگه کسی کمکی از دستش بر میاد دریغ نکنه

تشکر کرده
    3572

سلام دوستان
    به نقل از دیجیاتو :
    امکان ارسال بدون واسطه مرسولات پستی به ایران برای اولین بار، با قراردادی میان یک شرکت ایرانی و چینی
    "با انعقاد قرارداد مذکور، این نخستین بار است که ارسال مرسولات پستی به ایران، بدون نیاز به کشور واسط امکان پذیر شده است. بر اساس قرارداد یاد شده، عملیات حمل و نقل این خدمات با استفاده از ناوگان هواپیمایی‌ ایران و با قیمت پایین تر نسبت به گذشته انجام خواهد شد."
    "ازم به ذکر است همکاری مذکور می تواند یکی از نقاط مشکل ساز فعالیت شرکت های خرده فروشی آنلاین خارجی در بازار ایران را برطرف کند"
    ویرایش توسط M.Mobin : Saturday 11 June 2016 در ساعت 20:10 دلیل: حذف لینک
    saber.pix، a.g g.a و siosha تشکر می‌کنند.

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین