صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    چرا فقط ای بی و علی اکسپرس؟ سایتهای دیگری هم هستند که میتوانید خرید کنید.
    در سایت ای بی و علی بابا، شما با خود فروشنده تماس بگیرید برایتان ارسال میکند. منتها در ایران شما هیچ کدام از سرویسهای خدمات مشتری را ندارید، فعلا!
    درود جناب دانش پایه عزیز.
    آقا شما ارسال تا به حال به ایران داشتید؟
    میخوام ببینم پست به چه صورته؟ مشکل نداره؟ هزینه چقدره؟
    چون راهکار بسیار خوبی ارائه دادین. با فروشنده تماس بگیریم برامون ارسال کنن.
    a.g g.a، mohammad.baruji و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.sh نمایش پست ها
    جهت راهنمایی دوستان سایت ها و شرکت های معتبری هستند که این خریدها را براتون انجام میدن و دست مزد میگیرند با سرچ گوگل میتونید پیدا کنید
    اگر اطلاعات و آشنایی با نحوه خرید ندارید حتما از این واسطه ها استفاده کنید در سایت پرشین تولز هم افراد باسابقه ای هستند که این کارها را میکنند
    اقا مجيداينكار فقط براي كالاهاي خاص وخيلي كمياب در ايران به كارمي ايد، اگرواقعا بخواهيدكالارو چون قيمت به صرفه نخواهد بود( حداقل درباره لوازم عكاسي كه درايران معمولا همه چيزيافت ميشود به صرف نيست) يك بار درسال١٣٩٠ يك دستگاه اسپرسوساز خانگي 3600 دلاري كه نه در ايران ونه در دبي نتوانستم پيداكنم را يكي ازاين شركتها براي من حساب كردند. كه درحدود6500 دلار اب ميخورد برام.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    درود جناب دانش پایه عزیز.
    آقا شما ارسال تا به حال به ایران داشتید؟
    میخوام ببینم پست به چه صورته؟ مشکل نداره؟ هزینه چقدره؟
    چون راهکار بسیار خوبی ارائه دادین. با فروشنده تماس بگیریم برامون ارسال کنن.
    من خودم تا بحال چیزی به ایران پست نکردم ولی دوستان زیاد شده بسته و مدرک پست کردن. معمولا هم هیچ مشکلی نبوده.
    خیلی از فروشنه ها لوازم عکاسیو با پست دی اچ ال میفرستند و حتی شما میتونید ازشون بخواهید با کمی پول بیشتر با دی اچ ال بفرستند که مطمئن تر است. بهرحال شما با خود ای بی یا علی بابا طرف نیستید که مشکلی باشد. در واقع مشکل اصلی این شرکتها که ایران را ساپورت نمیکنند خدمات حقوقی است که این شرکتها به مشتریها میدهند. مثل برگرداندن پول و پیگیری شکایت از فروشنده و امکان این خدمات در ایران نیست.
    صحبت از اسپرسو ساز شد، دفعه قبل که اومدم ایران میخواستم قهوه سازی که خودم دارم و کمتر از 350 دلار قیمت داره تو ایران بخرم. دیدم که قیمت 3/100 میلیون زده بودند!!! خلاصه یک ماه بدونه قهوه گذشت.
    گمرکی قهوه ساز چقدره مگه؟ یا داستان چیه؟ تازه این دستگاه قهوه ساز خانگی (البته مارک خیلی خوبیه) را با کلی برچسب حرفه ای و... میفروختند!
    yaghoobi، a.g g.a، amir.komeily و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

مشکل اينه اگر از سيستم های امن مثل paypal استفاده نکنيد احتمال اينکه جنس ناقص بفرستند يا اصلاً نفرستند هست
    آخرين بار که من ايران بودم فقط paypal رو باز کردم حسابم رو چک کنم که حساب رو بستند
    يکبار هم برای سگ يکی از دوستام لباس خريدم و تو پيغام پی پال به فروشنده گفتم آدرس ايران چيه ، چند روز بعد از paypal بهم ايميل زدند و باز چند روز نامه نگاری کرديم تا حساب باز شد
    a.g g.a و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

خوب استفاده کنید. منتها پول را جداگانه از طریق خود حساب پی پال واریز کنید نه درگاه ای بی. به فروشنده هم نگویید که پیپال هیچ سرویسی به مشتریان ایران نمیدهد. مثلا بگویید هدیه است برای یکی از اقوام به ادرس ایران.
    به شما قول میدهدم 99 درصد فروشندها اصلا نمیدانند که کشوری به نام ایران وجود دارد (اگر 100% نباشد)! ان یک درصد هم که میشناسند در واقع با عراق اشتباه میگیرند . چه برسد به اینکه از قوانین خبر داشته باشند.
    اگر از یک فروشند معتبر خرید کنید معمولا این مشکل خیلی هم پیش میاید که اعتبارش را در ای بی بخاطر یک خرید خراب کند. ولی بهر حال ریسک وجود دارد.
    kiavash، a.g g.a و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نه حساب پی پال میشود در ایران باز کرد
    نه هیچ شرکتی پرداخت اینترنتی برای خرید کالا از طریق paypal انجام میدهد !
    پرداخت های اینترنتی پی پال که میبنید فقط مربوط به هزینه های ثبت نام سایت ها و مسائل غیر فیزیکیست
    اگر پیدا کردید به ما هم معرفی کنید
    amir.komeily تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    نه حساب پی پال میشود در ایران باز کرد
    نه هیچ شرکتی پرداخت اینترنتی برای خرید کالا از طریق paypal انجام میدهد !
    پرداخت های اینترنتی پی پال که میبنید فقط مربوط به هزینه های ثبت نام سایت ها و مسائل غیر فیزیکیست
    اگر پیدا کردید به ما هم معرفی کنید
    من نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه... جهت یادآوری و احیانا رفع اشکال سایر دوستان:
    ساخت نام کاربری پی پال که مشکلی نداره ( با وی پی ان به راحتی قابل حله ). اتصال یک حساب بانکی ( مسترکارت و ویزا کارت و ... ) به پی پال هم ( جدا از VPS که حتما باید استفاده بشه) نیازمند داشتن یک آدرس پستی حقیقی و درست در خارج کشوره ( که احتمالا دو روز دیگه بن شدین با ارائه قبض و مدارک محل سکونت از بن خارج بشین )
    نکته خیلی مهمی که این وسط هنگام پرداخت یاجابه جایی ارز باید رعایت بشه و گفتم، استفاده از یک VPS هست که مبدا شما کشوری دیگه باشه. چون مدیران پی پال به محضی که متوجه بشن از ایران وصل میشین اقدام به بستن حساب میکنن و پولی که در حساب میمونه هم قابل دسترسی نیست. ( پی پال با شهروند ایرانی مشکل نداره... با اتصال از کشور ایران مشکل داره! )
    اگر خرید و فروش های زیادی داشته باشیم صد در صد یکبار خریدن ویزا کارت / مستر کارت /... و اتصال به پی پال ارزششو داره ( با رعایت نکات ایمنی! ) در غیر اینصورت سفارش به سایت هایی که اینکار میکنن راهکار بهتریه ( هرچند پولی که این وسط میگیرن برای من قابل هضم نیست! )
    احیانا اگه این وسط جایی اشتباه کردم دوستان لطفا تصحیح کنن بلکه بیشتر یاد بگیریم.
    تنها نکته ای که این وسط برای خود من سواله، هزینه پسته که با راهنمایی جناب دانش پایه، در حال تحقیقات کامل تری هستم.
    a.g g.a و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

). اتصال یک حساب بانکی ( مسترکارت و ویزا کارت و ... ) به پی پال هم ( جدا از VPS که حتما باید استفاده بشه) نیازمند داشتن یک آدرس پستی حقیقی و درست در خارج کشوره ( که احتمالا دو روز دیگه بن شدین با ارائه قبض و مدارک محل سکونت از بن خارج بشین )
    این دو مورد که شما اشاره میکنید بسیار مهم است
    کسی که این دو مورد را دارد احتمالا ساکن کشور دیگرست و خودش هم میتواند جنس را بخرد!
    توجه کنید که این ویزاکارتهایی که صادر میشه به صورت مجازی پی پل قبول نمیکنه

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

خرید کاربرای ایرانی از سایتهای چینی غالبا توسط وبمانی webmoney انجام میشه که محدودیتی برای ایرنی ها نداره.
    a.g g.a و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    این دو مورد که شما اشاره میکنید بسیار مهم است
    کسی که این دو مورد را دارد احتمالا ساکن کشور دیگرست و خودش هم میتواند جنس را بخرد!
    برای مثال، من یک آشنا در کانادا دارم. از آدرس ایشون برای اتصال حساب مستر/ویزا کارتم به پی پال استفاده میکنم. تا اینجا که فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه؟ حالا چرا با خود کارت آشنام خرید نمیکنم؟ اون داستان متفاوتی داره.

توجه کنید که این ویزاکارتهایی که صادر میشه به صورت مجازی پی پل قبول نمیکنه
    به این مورد برخورد نکرده بودم (یا حداقل نوع کارتهایی که من تحقیق کرده بودم این مورد نداشتم ) ولی حتما بیشتر تحقیق میکنم و سپاسگذارم.

هنوزم برای هزینه های پستی و احیانا تجربه هایی که بقیه دوستان دارن، ممنون میشم بی نصیب نذارن.

اگر یک راهکاری برای خرید از Ebay و ... پیدا کنیم، حقیقتا من یکی خیلی خوشحال میشم ( خصوصا وقتی که قیمت اجناس دست دوم در ایران میبینم! )
    a.g g.a تشکر می‌کند.

صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین