صفحه 2 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با سلام
    می خواستم بدونم اگه توی دبی از این سایتها خرید کنم وادرس هتل محل اقامتم رو بدم، ایا کالارو برای من می فرستن؟یعنی توی اون۱ یک هفته ای که اونجام خریدازebay or amazon ودریافت کالادرهتل امکان پذیرهست؟
    لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه؟؟
    ممنون
    اول اینکه بستگی به کشور ارسال کننده داره. اما برای من از المان تا دوبی 20 روز طول کشید.
    دوم اینکه نمیتونید آدرس هتل رو بدید ( لااقل واسه ما که نشد )
    ضمن اینکه اداره پست هم عوارضی به عنوان گمرکی دریافت خواهد کرد.
    شما اگه یه اکانت dhl برای خودتون تهیه کنید به راحتی میتونید از همه جای دنیا خرید کنید و مستقیما در ایران تحویل بگیرید.( نمیدونم چه جوریه اما گویا این شرکت راه دور زدن تحریمها رو خوب بلده ) به شخصه برای شرکت بارها از انگلیس و امریکا خرید کردیم. و در بندرعباس تحویل گرفتیم.
    برای تهیه اکانت dhl هم خواستید خصوصی در خدمتتون هستم.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم اگه توی دبی از این سایتها خرید کنم وادرس هتل محل اقامتم رو بدم، ایا کالارو برای من می فرستن؟یعنی توی اون۱ یک هفته ای که اونجام خریدازebay or amazon ودریافت کالادرهتل امکان پذیرهست؟
    لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه؟؟
    ممنون
    يك هفته براي ارسال معمولا كمه. به ريسكش نمي ارزه.

كاربر جديد J U N I P E R آواتار ها
    تشکر کرده
    157

من هنوز دلیل اختلاف‌ زیاد در قیمت رو نفهمیدم.
    مثلا اینجا 600D رو با یه لنز اضافه می‌ده 816دلار، قیمت عرفش بدون لنز اضافه دور و ور 700 دلاره، اما خود فروشگاه رسمی کنون آمریکا بدون لنز اضافه می‌ده 850 دلار که خب خیلی گرونه؛ یعنی داره 100 دلار گرون‌تر از آمازون می‌ده!
    چجوریاس؟!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط J U N I P E R نمایش پست ها
    مثلا اینجا 600D رو با یه لنز اضافه می‌ده 816دلار، قیمت عرفش بدون لنز اضافه دور و ور 700 دلاره، اما خود فروشگاه رسمی کنون آمریکا بدون لنز اضافه می‌ده 850 دلار که خب خیلی گرونه؛ یعنی داره 100 دلار گرون‌تر از آمازون می‌ده!
    چجوریاس؟!
    فروشگاههایی مثل آمازون و ای بی به دلیل حجم بالای سفارش و خرید مستمر تخفیف زیادی میگیرن برای همین هم دستشون بازه و از قیمت فروش خود تولید کننده هم پایین تر میفروشن
    J U N I P E R تشکر می‌کند.
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نوع گارانتی در قیمت خیلی موثره
    در ضمن فروشگاه های اینترنتی معمولا مالیات رو حساب نمیکنن
    به علاوه این فروشگاه های قوانینی مالیات بر درآمد متفاوتی نسبت به فروشگاه های واقعی دارند که باعث میشه هزینه هاشون کاهش پیدا کنه
    J U N I P E R تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

چجوریاس؟!
    اون سايتي كه آدرس داده ايد ظاهرا در تايلنده (تلفناش كد 66 است) و جالبه كه Kiss رو تبليغ كرده (مخصوص بازار ژاپن) و نه EOS را. در بازار ايران هم Kiss درصدي از EOS ارزانتر است چون از Gray Market مي آيد.
    Elend، 1986، hadi 85 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد J U N I P E R آواتار ها
    تشکر کرده
    157

کنون هم اینترنتی می‌فروشه اما خب قیمت خوب و معمول گوگل‌شاپ 700 دلاره و این وسط سایت رسمی کنون میاد 850 می‌ده، یعنی چه مزیتی هست (گشتم مزیت خاصی ندیدم) که 150 دلار بالاتر از آمازون و خیلی از وب‌سایت‌ها می‌ده؟ اصلا کی می‌خره!؟
    Gray Market یعنی گارانتی ندارن یا از طرف کنون رسمی نیستن؟ یعنی EOS ها رسمی میان؟
    پوزش بابت انبوه سوالات:)
    ممنون

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

Gray Market یعنی گارانتی ندارن یا از طرف کنون رسمی نیستن؟ یعنی EOS ها رسمی میان؟

ممنون
    در اين مورد خاص يعني اينكه Kiss مخصوص بازار ژاپن است (با منوهاي ژاپني و دفترچه ژاپني - البته منو انگليسي هم دارند ولي دفترچه نه) و صادراتش ممنوع است ولي عده اي تاجر مي روند ژاپن مي خرند و به صورت مسافري يا قاچاق از ژاپن خارج مي كنند كه ارزانتر از EOS ها براي تاجر تمام مي شود.
    yaghoobi و J U N I P E R تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

کنون هم اینترنتی می‌فروشه اما خب قیمت خوب و معمول گوگل‌شاپ 700 دلاره و این وسط سایت رسمی کنون میاد 850 می‌ده، یعنی چه مزیتی هست (گشتم مزیت خاصی ندیدم) که 150 دلار بالاتر از آمازون و خیلی از وب‌سایت‌ها می‌ده؟ اصلا کی می‌خره!؟
    پوزش بابت انبوه سوالات:)
    ممنون
    باید ببخشید که پابرهنه وسط بحث می پرم چون احساس کردم که می توانم بخشی از تجربه شخصی خودم را برایتان بازگو کتم.
    ابتدا باید این نکته را در نظر بگیرید که برای هر خریدی بجز سایت های مشهور بایست یک سری به اینجا بزنید و ببینید که دیگران چه نظری راجع به خرید از آن سایت دارند:
    Store Ratings & Reviews - ResellerRatings.com - Find Trusted Stores
    چیزی شبیه consumer report که با آگاه سازی شما از نحوه عملکرد سایت های فروشنده به شما اطمینان خاطر بیشتری می دهند.

دوم اینکه:
    they admitted that their product was "gray market" (my term, not theirs) - i.e., no Canon USA Warranty -although they said that it came with their warranty)
    و سوم اینکه:

The simple fact is that you're never going to find a legitimate dealer selling these popular cameras for substantially less than everyone else.
    But you WILL find plenty of scam shops offering low prices to suck you into a bait-and-switch scheme.
    Stick to spending your hard earned money at honest sellers like Amazon, B&H Photo and Adorama.

امیدوارم کارگشا بوده باشد.

بدرود تا درودی دیگربار
    yaghoobi، Nima Sadigh، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان،
    من یه تعداد گیفت کارت آمازون دارم که بلا استفاده مونده. می خواستم ببینم راهی وجود داره که از اونها برای خرید تجهیزات عکاسی استفاده کنم؟
    یه راه رو که می دونم تحویل توسط دوستان و آشنایان مقیم خارج از کشوره که متاسفانه فعلا چنین امکانی نیست. راه دیگه هم سفارش توسط شرکت هایی هست که خرید مستقیم از این سایت ها رو میسر می کنند، اما به نظرم پس از محاسبه هزینه ها به صرفه نباشه. کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 2 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین