صفحه 44 از 55 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 545
Like Tree1371تشکر

موضوع: اولترا وایدی برای تمام فصول

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    با در نظر گرفتن جمیع عوامل و قیمت بهترین گزینه برای شما همان ۱۰-۱۸است که در پست قبل هم عرض کردم
    اتفاقا الان داشتم پست میزدم که پست شما رو هم دیدم ، با این تفاسیر هم شما و هم عقیل جان 18-10 رو مناسب دیدین منم فکر میکنم با صحبت های شما به این نتیجه رسیدم که این لنز نیاز من رو تامین کنه ، شاید برای خرید فیلتر ND هم با دهانه 67 این لنز کلی از لحاظ ریالی جلو بیفتم .
    مصطفی جان هم که 16-8 پشنهاد دادن کمی وسوسه شدم اما فروش سیگما معمولا کمی داستان های خودش را دارد (در مورد نصب فیلتر هم فکر میکنم مشکل داشته باشم)

از همه دوستان که وقت گذاشتند و راهنمایی کردن تشکر میکنم
    yaghoobi، DELL، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا alichoopa آواتار ها
    تشکر کرده
    594

نقل قول نوشته اصلی توسط I.Givili نمایش پست ها
    اتفاقا الان داشتم پست میزدم که پست شما رو هم دیدم ، با این تفاسیر هم شما و هم عقیل جان 18-10 رو مناسب دیدین منم فکر میکنم با صحبت های شما به این نتیجه رسیدم که این لنز نیاز من رو تامین کنه ، شاید برای خرید فیلتر ND هم با دهانه 67 این لنز کلی از لحاظ ریالی جلو بیفتم .
    مصطفی جان هم که 16-8 پشنهاد دادن کمی وسوسه شدم اما فروش سیگما معمولا کمی داستان های خودش را دارد (در مورد نصب فیلتر هم فکر میکنم مشکل داشته باشم)

از همه دوستان که وقت گذاشتند و راهنمایی کردن تشکر میکنم
    توکینا ۱۱ ۱۶ کار کرده بگیرین رو فول فریم هم کارتون راه میندازه

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط alichoopa نمایش پست ها
    توکینا ۱۱ ۱۶ کار کرده بگیرین رو فول فریم هم کارتون راه میندازه
    سلام
    11-16 هم لنز كراپدار است و به نظرم فقط روي 15 و 16 روي فول فريم قابل استفاده است. البته 10-18 هم با كمي تغيير روي فول فريم قابل نصب مي شود كه از 14 به بالا قابل استفاده است(جناب كوروش خان كحال اين كار را انجام داده است)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان عکاس من
    من یه لنز اولتراواید میخوام، اصلی ترین هدفم هم عکاسی شب هست که هر از چند گاهی هم بتونم عکاسی معماری هم بکنم.
    بعد از تحقیقات فراوان به دو مدل از توکینا رسیدم، 11-16 و 11-20
    سامیانگ 14 م م هم هست که فکر کنم فیلتر نمیخوره، درسته؟
    دوربینم هم کراپه. 70D
    بین دو مدل توکینا، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    قطعا یه نیم نگاهی هم به آینده و دوربین فول فریم هم دارم و اینکه بتونم از این لنز اون موقع هم استفاده کنم

ممنون میشم راهنماییم کنین
    یا حتی اگه لنز دیگه ای هم بود معرفی کنین

صحبت های قبلی رو هم خوندم، بیشتر منظورم انتخاب بین دو مدل توکیناست. با توجه به اختلاف قیمتی که دارن

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط asef-a نمایش پست ها
    سلام دوستان عکاس من
    من یه لنز اولتراواید میخوام، اصلی ترین هدفم هم عکاسی شب هست که هر از چند گاهی هم بتونم عکاسی معماری هم بکنم.
    بعد از تحقیقات فراوان به دو مدل از توکینا رسیدم، 11-16 و 11-20
    سامیانگ 14 م م هم هست که فکر کنم فیلتر نمیخوره، درسته؟
    دوربینم هم کراپه. 70D
    بین دو مدل توکینا، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    درود
    باتوجه به بادی شما قطعا توکینا ها برتر از سامیانگ هستند.
    از طرفی کیفیتشون هم بالاتره
    اما بین دو مدل توکینا، اگر از نظر مالی مشکلی ندارید بدون شک 20-11 نسخه بروز شده نسخ قبلیه و اشکالات آنها را نداره!
    قطعا یه نیم نگاهی هم به آینده و دوربین فول فریم هم دارم و اینکه بتونم از این لنز اون موقع هم استفاده کنم

ممنون میشم راهنماییم کنین
    یا حتی اگه لنز دیگه ای هم بود معرفی کنین

صحبت های قبلی رو هم خوندم، بیشتر منظورم انتخاب بین دو مدل توکیناست. با توجه به اختلاف قیمتی که دارن
    ببینید دوست عزیز هزینه مهمه!
    اگر محدودی بودجه ندارید می توانید لنزی مقل 35-16 تهیه کنید ولی مسئله بحث قیمته!
    ارادتمند
    a.g g.a و asef-a تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    باتوجه به بادی شما قطعا توکینا ها برتر از سامیانگ هستند.
    از طرفی کیفیتشون هم بالاتره
    اما بین دو مدل توکینا، اگر از نظر مالی مشکلی ندارید بدون شک 20-11 نسخه بروز شده نسخ قبلیه و اشکالات آنها را نداره!

ببینید دوست عزیز هزینه مهمه!
    اگر محدودی بودجه ندارید می توانید لنزی مقل 35-16 تهیه کنید ولی مسئله بحث قیمته!
    ارادتمند
    16-35 اف 2.8 که یه لنز فوق العاده ایه ولی بودجه ام محدوده، حتی دست دومش هم نمیتونم تهیه کنم متاسفانه
    با توجه به همین قضیه محدودیت بودجه، 11-20 اونقدری بهتر شده نسبت به 11-16 که براش خرج بیشتری بکنم؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط asef-a نمایش پست ها
    16-35 اف 2.8 که یه لنز فوق العاده ایه ولی بودجه ام محدوده، حتی دست دومش هم نمیتونم تهیه کنم متاسفانه
    با توجه به همین قضیه محدودیت بودجه، 11-20 اونقدری بهتر شده نسبت به 11-16 که براش خرج بیشتری بکنم؟
    تو تست ها و اظهارات دوستانی که هر دو لنز را تجربه کردند ظاهرا تغییرات خوبی ایجاد شده
    حد انتظارات نسبیه به همین دلیل در حال حاضر کمتر کسی هست دنبال 16-11 باشه و یا اکثرا کارکرده این لنز رو برای فروش می بینید که شاید گواه همین مورد باشه.
    ارادتمند
    M.Nouri، Mahdi.A.Tabar و asef-a تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

vahidshah
    Guest

2_ برای عکاسی پانوراما/که قصد دارن پانوراما با اولترا واید گرفته بشه!! چون بار نرم افزاری مجیطی رو معرفی میکنن و با کلیک در جاهایی میشه به محل انتقال داده شد و از اونجا چون قبلا پانورامای 360 درجه هم تهیه شده کاربر میتونه تو سایت اونجا دید 360 درجه داشته.
    به علت نرم افزارشون شدیدا تاکید هست که پانوراما 360 درجه نسبت به طول عرضش تاجای ممکن عریضیش کمتر باشه و از بالا پایین جا بیشتر باشه. و پانورامای معمولی 360 درجه با جتی کادر عمودی دوربین هم عریض تر از خاسته اونها درمیاد.و با واید تر (گرچه بقیمت داشتن پرسپکتویهای اغراق شده هر تیکه عکس ) بالا پایین اضافه تر بشه و به نرم افزارشون فیت تر بشاه

من واسه ازمایش اینم امتحان کردم که یک بار 360 درجه با نگاه به بالای لنز بگیرم و بعد پایین بعد پایینا رو باهم پانوراما کردم بعد بالایی ها یه پانوراما و متصل کردم ولی هم هماهمگی بسیارکمتر شد هم اعواج های کلی در تام عکسس

3 - دوستم لنز اولترا واید سامیان 8 یا 9 میلی متری داره .ایا مبدلی هست ه بتونم با اون از همون لنز رو نیکون استفاده کنم؟!!مبدل هایی که نوشتن مبدل مانت یو نیورسال واسه هر مانتی رو رو همچین مانتی میشه استفاده کرد؟ یا باعث دورشدن لنز از سنسور میشه و با ماونت یونیورسال خاض ممکنه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام
    این اولین پست من در این فروم هست و مثل بقیه درخواست راهنمایی پیش از خرید دارم
    قرار هست از نمای داخلی یک ساختمان عکس بگیریم
    دوربین ما D 600 هست ولی لنز واید نداریم . نمیخوام لنز گرون بخرم و شاید دست دوم بخرم از طرف دیگر در آینده نیز به این لنز نیاز چندانی ندارم و حوصله فروش اون رو ندارم پس یک لنز زیر 1 تومن حتی دست دوم نیاز دارم لنزهای tilt shift رو دیدم ولی خوب گرونه و خم شدن تصویر هم واسم مهم نیست . ضمنا قصد چاپ عکسها رو هم ندارم

لطفا حداقل موردی که میتونه کار منو راه بندازه رو معرفی کنید ر

1- با این بودجه میتونیم الترا واید بگیریم ؟ اگر لنز آلترا واید بگیریم میتونیم به عنوان واید از اون استفاده کنیم ؟ آیا گوشه های تصاویر درا ین حالت اون خمیدگی رو دارند ؟
    2- با لنز کیت 18-55 میتونیم این عکسها رو ( دقیقا یا %80 نزدیک به این عکسها ) رو داشته باشیم ؟
    3-با این لنز چطور ؟ Tamron 19-35mm f/3.5-4.5 AF
    4- میدونم نیاز به فلاش دارم ایا فلش خود دوربین و نور محیط میتونه این عکسها رو به ما بده یا نیاز به فلاش اکسترنال دارم ؟ ارزونترین فلاش چی هست ؟ به دست دوم میشه اعتماد کرد یا عمر خازن فلاشها مساله ساز میشه ؟

میخوام خروجی عکسها مشابه این تصاویر باشه

مرسی ممنون

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط ataee نمایش پست ها
    سلام
    این اولین پست من در این فروم هست و مثل بقیه درخواست راهنمایی پیش از خرید دارم
    قرار هست از نمای داخلی یک ساختمان عکس بگیریم
    دوربین ما D 600 هست ولی لنز واید نداریم . نمیخوام لنز گرون بخرم و شاید دست دوم بخرم از طرف دیگر در آینده نیز به این لنز نیاز چندانی ندارم و حوصله فروش اون رو ندارم پس یک لنز زیر 1 تومن حتی دست دوم نیاز دارم لنزهای tilt shift رو دیدم ولی خوب گرونه و خم شدن تصویر هم واسم مهم نیست . ضمنا قصد چاپ عکسها رو هم ندارم

لطفا حداقل موردی که میتونه کار منو راه بندازه رو معرفی کنید ر

1- با این بودجه میتونیم الترا واید بگیریم ؟ اگر لنز آلترا واید بگیریم میتونیم به عنوان واید از اون استفاده کنیم ؟ آیا گوشه های تصاویر درا ین حالت اون خمیدگی رو دارند ؟
    2- با لنز کیت 18-55 میتونیم این عکسها رو ( دقیقا یا %80 نزدیک به این عکسها ) رو داشته باشیم ؟
    3-با این لنز چطور ؟ Tamron 19-35mm f/3.5-4.5 AF
    4- میدونم نیاز به فلاش دارم ایا فلش خود دوربین و نور محیط میتونه این عکسها رو به ما بده یا نیاز به فلاش اکسترنال دارم ؟ ارزونترین فلاش چی هست ؟ به دست دوم میشه اعتماد کرد یا عمر خازن فلاشها مساله ساز میشه ؟

میخوام خروجی عکسها مشابه این تصاویر باشه

مرسی ممنون
    بدون الترا واید و در بعضی مواقع تیلت چنین تصاویری ممکن نیست
    لنزهایی که شما معرفی کردید امکان چنین کاری را ندارند
    ارزانترین گزینه لنز 10-18 کنون است
    این تازه مشکل لنز را حل می کند (30%)
    عکس فقط ابزار نیست 70% بقیه مهارت شما است
    yaghoobi، M.Nouri، Ahmad_ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 44 از 55 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین