صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33
Like Tree1تشکر

موضوع: كمك در انتخاب دوربين

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كمك در انتخاب دوربين

سلام
    دنبال يك دوربين بودم كه مشخصات زير رو داشته باشد از دوستان خواهش مي كنم در اين زمينه راهنماييم كنند

زوم متوسط
    لنز عالي
    كيفيت عكاسي در شب و داخل اتاق عالي
    در نور روز خوب تا عالي
    رزلوشن دست كم 4 مگا پيكسل
    و قيمتش حدود 3000000 ريال
    در ضمن برايم مهم است كه ساخت كشور معتبري باشد
    با تشكر بيكران
    در ضمن در بازار دوربينهايي كه ارزان قيمت هستند به دو دسته تقسيم مي شوند آنهايي كه Cmos هستند و آنهايي كه ‍ccd هستند فرق آنها چيست و اگر مجبور شويد از اين سري دوربينها انتخاب كنيد كدام را ترجيح مي دهيد چرا؟
    با تشكر مجدد .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

تا اونجایی که من اطلاع دارم Cmos روی دوربینهای dslr به کار میره نه روی دوربینهای دیجیتال معمولی.

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Canon EOS 300D+kit lens
    Canon EF 75-300 lens

http://community.webshots.com/user/reza_154
    Shamim تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima
    تا اونجایی که من اطلاع دارم Cmos روی دوربینهای dslr به کار میره نه روی دوربینهای دیجیتال معمولی.

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Canon EOS 300D+kit lens
    Canon EF 75-300 lens

http://community.webshots.com/user/reza_154
    چرا توي سري دوربينهايي مثل zoltrix و mercury , benq كه چهار كاره هستند و قيمتي حدود 100 تومان دارند از CMOS استفاده مي شود من حتي يك دوربين 9 مگا پيكسلي ديدم .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

?Hello,HeeeLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO, is there any body at home

هل من ناصر ينصرني ؟

كاربر آشنا تازه کار آواتار ها
    تشکر کرده
    40

Smile

قبل از هر چیز یه سری به این سایت ها بزن >
    http://www.imaging-resource.com/

http://www.dpreview.com/ مشخصات دوربین ها رو میتونی ببینی و مقایسه کنی مثلا بر اساس مگاپیکسل
    .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
    ببین عزیز من نیکون 4200 دارم, ازش هم راضیم .(یه هفته هست که بعد کلی تحقیق خریدم)
    فلش عالی در تاریکی / 4 مگاپیکسل / نوع لنز ED (پراكندگي بسيار كم نور كه اختلال نور رو به حداقل ميرسونه و اختلاف شكست نور رو در بين نورهاي با طول موج مختلف كم ميكنه)/ کوچیکتر از سری A کنون / قیمت با گارانتی 292.000 / باتری ژاپنی (لیتیوم -یون . کتابی که یکی-دو ساعته شارژ میشه و شارژر هم که با خود دوربین هست) /مموری "اس.دی" 256 مگ 29.500 / کیف کوچیک چرمی 6.000 / بند گردنی 3.000 / خيلي خوش دست و زيبا هم هست.
    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
    در مورد کشور سازنده این رو باید بگم که: من تو جمهوری (در مورد 4200) ساخت چین رو فقط دیدم (اگه هم ژاپنیش باشه چون واسه شرکتی که وارد میکنه قیمت دوربین ژاپنی بالاست برای گارانتی کردن و فروش مقرون به صرفه نیست)
    من نیکون 5200 (5 مگاپیکسلی/ژاپن)گیر آوردم315,000 بدون گارانتی !ساخت چین و با گارانتی دقیق یادم نیست فکر کنم
    حدود 360.000 تا 350.000 تومن بود .
    .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.-.
    یه چیز دیگه > قبل از خرید سعی کن در مورد انواع باتری دوربین , مموری مورد استفادش / وسایل جانبی که همراهشه و یا میتونی خودت تهیه کنی / و اینکه از دوربین با این قیمت نباید توقع امکانات یه دوربین حرفه ای
    رو داشته باشی ;)
    تا نظر اساتید محترم چی باشه . (( امیدوارم در انتخاب دوربین موفق باشی ))
    رضـــا انصـــاری

كاربر آشنا تازه کار آواتار ها
    تشکر کرده
    40

رضـــا انصـــاری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام دوست عزيز ممنون از اطلاعاتي كه داديد
    من قبل از اينكه تصميم به خريد دوربين ديجيتال بگيرم يك المپوس Rd داشتم كه يك دوربين غيره انعكاسي بود
    با اينكه محدوديتهايي داست ولي عكسهاي خوبي از ان دارم نكته مهم اينكه مي خواهم دوربين ديجيتالي كه جايگزين ان مي كنم دستكم مثل همان دوربين امكانات تنظيم دستي داشته باشد كه مدلهايي كه شما پيشنهاد داديد فاقد اين امكانات هستند .
    نكته دوم اينكه چون من انسان فراموش كاري هستم ترجيح مي دهم دوربين من از باطري قلمي استفاده كند البته اين موضوع در اولويت قرار ندارد ولي بارها شده است كه در شرايط حساس شارژ باتري موبايلم تمام شده و شارژري در دسترس نداشته ام.
    متشكرم.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

در مورد Cmos و CCD قبلا در سایت مقالاتی داشتیم و از لحاظ فنی کاملا تعریف و مقایسه شده اند. بطور خلاصه اینکه از لحاظ کیفیتی با هم فرق قابل توجهی ندارند، ولی Cmos تکنولوژی ارزانتر و قابل انعطافتری است ولی هنوز زیاد گسترش پیدا نکرده است.
    در مورد دوربین در این حدود قیمت نمی تواند همه چیز عالی باشد. ولی اگر کنترلهای دستی کامل و مشخصات فنی خوب و کیفیت قابل قبول مد نظرتان باشد سر راسترین انتخاب A95 کانن است. دوربین های نیکون نیز خوب هستند ولی مشکلاتی مثل مشکل فوکوس در نور کم و کندی عملکزد از صعفهای تیپیک این دوربینها است. البته در دوربینهای جدیدتر نیکون این مشکلات کمتر شده است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام
    با تشكر از بذل توجه شما

من هم در مورد كانن A 95 تعريف زياد شنيده ام گويا در شرايط نور كم ( داخل اتاق ) و ايزوهاي بالا عكسهايش كمي نويز دارد.
    براي من عكاسي در اين شرايط ( نور اتاق ) كمي مهم است . مهمتر از عكاسي در نور روز . به نظر شما سوني چطور است ؟
    در ضمن منظور من از عالي بهترين كيفيت ممكن در حد 300000 تومان است .

aty
    aty آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط arad
    سلام
    دنبال يك دوربين بودم كه مشخصات زير رو داشته باشد از دوستان خواهش مي كنم در اين زمينه راهنماييم كنند

زوم متوسط
    لنز عالي
    كيفيت عكاسي در شب و داخل اتاق عالي
    در نور روز خوب تا عالي
    رزلوشن دست كم 4 مگا پيكسل
    و قيمتش حدود 3000000 ريال
    در ضمن برايم مهم است كه ساخت كشور معتبري باشد
    با تشكر بيكران
    در ضمن در بازار دوربينهايي كه ارزان قيمت هستند به دو دسته تقسيم مي شوند آنهايي كه Cmos هستند و آنهايي كه ‍ccd هستند فرق آنها چيست و اگر مجبور شويد از اين سري دوربينها انتخاب كنيد كدام را ترجيح مي دهيد چرا؟
    با تشكر مجدد .
    [B][SIZE=4]

در تحقیقاتی که من کردم a80 canon با این مشخصات است .ولی گیر نمیاد.خودم هم می خوام بخرم 85 ان زیاد است.اگر جایی داشت به من بگین .

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین