صفحه 19 از 69 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

بالاخره دو عدد سافت باکس پرتابل رو در ابعاد 80در 120 و 60 در 90 گرفتم.
    اون رینگی رو که تبدیل از رینگ بوئر -اگر اشتباه نکنم - به میله برای استفاده از فلاشهای اسپیدلایت رو هم روش گذاشتم.
    نتیجه کار خیلی خوب از آب در آمد.
    سعی میکنم عکسی از اون تبدیل رو براتون بزارم.

پ.ن: امید جان دیگه استاد بلافصل تجهیزات آتلیه ای خانگی شدی.منتظر فیگورهای و ایده های بعدی پسر گلت هستیم.
    ارادت داریم برادر مسلمی گرامی.
    خوشحال میشم هر نوع طرح و ایده ایی پیاده و اجرا کردید نمونه ایی هم برامون بذارید. مسلما هم بنده و هم دوستان دیگه خوشحال میشن از طرحهای شما استفاده کنن.
    من شدیدا منتظر عکسهایی از این طرحهای خوبتون هستم.
    nadersharp و NetNegar تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر جديد alfa126 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام دوستان. من نیاز به سافت اکس پرتابلی دارم که دارای تبدیل و رابط مخصوص فلاشهای هات شو باشه.
    نمونه هاش تو سایت فوتوفلکس دیده میشه.
    اگه دوستان تهیه کردن قیمت و ادرس فروشگاه یا فروشگاه آنلاین درصورت وجود رو بدن.
    با تشکر
    NetNegar تشکر می‌کند.
    علی فلاح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    با اجازه دوستان این مورد رو که خودم تجربه ش کردم بیان میکنم.
    من با چسب آهن فون رو به لوله چسبوندم و بسیار هم محکم شد. البته من از لوله های فلزی سبک که در برقکاری برای عبور دادن سیم استفاده میکنن استفاده کردم.
    و چون یه پایه خودم درست کرده بودم و فقط جای یه فون داره در ادامه فون مشکی یه فون سفید هم به انتهای فون مشکی چسبوندم. که هر وقت خواستم فون سفید و استفاده میکنم و هر وقت هم فون مشکی نیاز داشتم فون سفید رو کاملا باز میکنم و اون رو به پشت تا میکنم و فون مشکلیم کاملا در دسترسم هستش.
    البته چون من بیشتر برای تجربه و تمرین استفاده میکنم و کف محیطم هم موکت هستش فون سفید کثیف نمیشه. اما در جاهای دیگه که ممکنه موکت یا فرش نباشه فون سفید خیلی زودتر کثیف میشه.
    ممنون خیلی فکر خوبیه .
    البته فکر میکنم میشه اول سفید رو چسبوند و بعد مشکی رو که اینطوری مشکل کثیف شدن کمتر پیش میاد

دوستان دیگه اگر در مورد سوالاتی که من پرسیدم اطلاعاتی دارید ممنون میشم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

تقدیم به دوستان خوبم... خصوصا امید جان برادر خوبم

رابط یونیمات

این هم قرارگیری فلاش نیسن در مقر

MMehdikhani، mreza1001، ssobhdel و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

تاشو سایز 60در 90 ووووو 80 در 120 پرتابل

و این هم از بسته بندی

و در صورتی که از فلاش ارزان هم استفاده کنید از این چشمی میشه برا تریگر استفاده کرد که بالای یونیمات میشینه.
    MMehdikhani، alfa126، saed_violin و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    تاشو سایز 60در 90 ووووو 80 در 120 پرتابل

و این هم از بسته بندی

و در صورتی که از فلاش ارزان هم استفاده کنید از این چشمی میشه برا تریگر استفاده کرد که بالای یونیمات میشینه.
    نادرخان سلام
    ممنون از اطلاعات خوبتون
    ممنون میشم اگر قیمت و محل خرید را هم برای بنده در پست خصوصی اعلام بفرمایید.
    (توضیح ضروری اینکه اعلام قیمتها توی فروم به نظر بنده باعٍث بازار گرمی برخی بی انصافهایی میشه که فکر میکنن سر گردنه ایستادن.)
    nadersharp و NetNegar تشکر می‌کنند.

Alireza Farshid
    Guest

سلام دوستان
    بنده هم بعد از کلی عکس گرفتن از طبیعت و چیزهای دیگه بالاخره به فکر افتادم که یک استودیو کوچیک خونگی هم داشته باشم و آهسته آهسته به سمت پرتره بیام که البته خیلی خیلی کار سنگین و پر رمز و رازیه.
    بعد از چند ساعت مطالعه همین قسمت و مابقی تالار تجهیزات استودیویی و قیمت گرفتن از چند جا چنتا سوال برام پیش اومد که بهتر دونستم با اساتید هم مطرح کنم و نظرشون رو جویا بشم.
    تصمیم بر این است که یک ست حدود قیمت 400 - 600 تومن تهیه بشه و فضای مورد استفاده هم بیشتر (80%) داخل منزل و بقیه هم احتمالا منزل دوستان و آشنایان و با تهیه یک مبدل 12-220 برای عکاسی پرتره در طبیعت استفاده بشه. قیمت های ست هایی که گرفتم از این قرارند:
    1- ست jtl 160 که 430 قیمت داد ( با توجه به قیمت مناسب بازخورد های خوبی از دوستان در تالار ندیدم و مردد شدم روی این مدل و یک فروشنده هم میگفت باید سافت باکس های خاصی براش بگیری که راحت گیر نمیاد)
    2- ست S&S 200 ژول که شامل 3 تا هد 200 و 3 تا پایه و یک چتر و یک سافت 50-70 و اسنوت و رادیو فلاش میشد بقیمت 600 تومن
    3- ست Answer که 3 عدد هد 170 ژول و 3 تا پایه و 1 سافت 50-70 و اسنوت و رادیو میشه و 570 قیمت دادند
    4-یک ست دیگه که اسمش رو نمیدونم (فکر کنم MJ) 3 تاهد 180 و 3 تا پایه و 2 تا سافت 50-70 و 2 تا چتر و 3 تا کاسه(1 بزرگ و 2 تا کوچک) و رادیو فلاش حدود 590

حالا بنده مردد شدم بین این همه گل چینی .... جیبم با JTl 160 و دلم با ست S&S .....
    دوستان اگه پیشنهاد خرید غیر کیت هم بدند ممنون میشم .....
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

حالا بنده مردد شدم بین این همه گل چینی .... جیبم با JTl 160 و دلم با ست S&S .....
    دوستان اگه پیشنهاد خرید غیر کیت هم بدند ممنون میشم .....
    نمیتونم توصیه حرفه ایی بهتون بکنم. چون خودم واقعا تازه کار هستم.
    اما خودم jtl دارم و تمامی نیازهامو تا حالا برطرف کرده. قدرت اون رو هم تا حالا حتی به نصف هم نرسوندم. ( محیطم کوچیکه )
    سافت باکسش هم رو هم به راحتی و با تلفن خریدم ( ار برادران سلمانی که دوستان در تاپیک نام بردن. )
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، Alireza Farshid و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

Alireza Farshid
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    نمیتونم توصیه حرفه ایی بهتون بکنم. چون خودم واقعا تازه کار هستم.
    اما خودم jtl دارم و تمامی نیازهامو تا حالا برطرف کرده. قدرت اون رو هم تا حالا حتی به نصف هم نرسوندم. ( محیطم کوچیکه )
    سافت باکسش هم رو هم به راحتی و با تلفن خریدم ( ار برادران سلمانی که دوستان در تاپیک نام بردن. )
    ممنون امید جان که محبت فرمودید.
    راستی یک مدل S&S هم هست که 450 قیمت داده اما گفت باید حضوری برم ببینم که الان دارم میرم بسمت فروشگاه. دوستان و اساتید راهنمایی بفرمایید. این هوس استودیو خانگی بدجوری داره جیبمون رو تهدید میکنه
    yaghoobi و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ببخشید
    منم انگار جذب استدیو خونگی شدم!
    چندتا سوال:

1.برای بک گراند از چی باید استفاده کرد؟ باید نور را منعکس نکنه؟ نوع پارچه خاصی هست؟ ارزون ترینش چیه؟ از چیزهایی که توی خونه هست میشه استفاده کرد مثل چادر یا پارچه خاص؟
    2.چتر عکاسی با اون چتر های خونگی فرق میکنه؟ نمیشه از اون ها استفاده کرد؟
    3. اگه بخواهیم برای بعضی از نورها از چراغ مطالعه استفاده کنیم مشکلی داره؟ برای رنگ چراغ مطالعه ها میگم؟ چه لامپی درونش قرار بدیم؟ هالوژنی یا رشته ای؟
    4. تقریبا فاصله دوربین تا سوژه چقدر باشه مناسبه؟
    ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 19 از 69 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین