صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 683 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام قصد دارم یک استودیو عکاسی حرفه ای بزنم و میخوام که با دکور خیلی خوب و تجهیزات کامل باشه ممکنه راهنمایی کنید.
    مرسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام و عرض ادب. وقت دوستان گرامی بخیر . من.فقط یک راهنمایی کوچیک میخوام. ممنون میشم لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من قصد دارم از فرشهای 4 و 6 متری عکس بگیرم..دوربین 80 d دارم. و اینکه از یک نفر فلاش استودیویی Godox qs 400 , Godox qs 600 ژول خریداری کردم ..آیا با این 2 شاخه فلاش میتونم عکاسی از فرش رو انجام بدم یا با یک عدد هم میشه عکاسی کرد یا حتما باید 3 شاخه فلاش یا 2 شاخه فلاش باشه؟.چه نوع سافت باکس یا چتری رو باید برای نورپردازی خریداری کنم.آیا سافت باکس 80*120 گودکس یا 70*100 مناسب این کار هست؟ لطفا بفرمایید چه تجهیزاتی کلا برای عکاسی از فرش باید تهیه کنم که قیمتشم زیاد نشه. در حد خیلی معقول ؟ ممنون میشم اگر فقط اسم تجهیزات رو به من بفرمایید ؟ با تشکر و احترام

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnew نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب. وقت دوستان گرامی بخیر . من.فقط یک راهنمایی کوچیک میخوام. ممنون میشم لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من قصد دارم از فرشهای 4 و 6 متری عکس بگیرم..دوربین 80 d دارم. و اینکه از یک نفر فلاش استودیویی Godox qs 400 , Godox qs 600 ژول خریداری کردم ..آیا با این 2 شاخه فلاش میتونم عکاسی از فرش رو انجام بدم یا با یک عدد هم میشه عکاسی کرد یا حتما باید 3 شاخه فلاش یا 2 شاخه فلاش باشه؟.چه نوع سافت باکس یا چتری رو باید برای نورپردازی خریداری کنم.آیا سافت باکس 80*120 گودکس یا 70*100 مناسب این کار هست؟ لطفا بفرمایید چه تجهیزاتی کلا برای عکاسی از فرش باید تهیه کنم که قیمتشم زیاد نشه. در حد خیلی معقول ؟ ممنون میشم اگر فقط اسم تجهیزات رو به من بفرمایید ؟ با تشکر و احترام
    آقا همون وسایل کارت رو راه میندازه . چندتا فیلم آموزشی سرچ کن تو یوتیوب ببین همین کفایت میکنه برات
    sahneh32 تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69