صفحه 68 از 69 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 671 تا 680 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Last.Game نمایش پست ها
    من یک دوربین Nikon D5300 با لنز 140-18 دارم. میخوام که بصورت شخصی و تفریحی در داخل منزل عکاسی کودک انجام دهم. حداقل تجهیزات مورد نیاز با حداقل قیمت چه چیزهایی می باشد.

لازم به ذکر است که هدفم این هست که عکسهای کیفیت نسیتا مطلوبی داشته و یا لااقل عکاسی ام، رو به پیشرفت نیز باشد.

این تاپیک ، متروکه شده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

سلام
    سوال شما یک مقدار کلی هست، حداقل تجهیزات و حداقل قیمت می شه چراغ مطالعه!
    بهتر هست مقدار هزینه رو هم ذکر می فرمودید
    اما معمولا با یکی دوتا فلاش چینی با پایه و چتر شروع می کنند البته دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند
    موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_T نمایش پست ها
    سلام
    سوال شما یک مقدار کلی هست، حداقل تجهیزات و حداقل قیمت می شه چراغ مطالعه!
    بهتر هست مقدار هزینه رو هم ذکر می فرمودید
    اما معمولا با یکی دوتا فلاش چینی با پایه و چتر شروع می کنند البته دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند
    موفق باشید
    خب فرمایش شما هم صحیح هست.

منظورم از حداقل امکانات چیزی هست که نتیجه کار هم نسبتا خوب باشه (هر چند که همین جمله هم فکر کنم کلی باشه)

هزینه حدود 700-800

البته شما به فلش اشاره کردید؛
    آیا فلش برای چشم کودک و نوزاد مشکلی ایجاد نمیکنه؟!
    Ramin_T تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

خب فرمایش شما هم صحیح هست.

منظورم از حداقل امکانات چیزی هست که نتیجه کار هم نسبتا خوب باشه (هر چند که همین جمله هم فکر کنم کلی باشه)

هزینه حدود 700-800

البته شما به فلش اشاره کردید؛
    سلام
    درمورد نوزادان من نشنیدم ثابت شده باشه که ضرر داره اما چون احتمال شوک عصبی می ره معمولا برای نوزادان استفاده نمی شه از فلاش.
    اگر فقط برای عکاسی بخواهید به نظر من فلاش به نورهای ثابت ارجحیت داره ،تحرک کودکان زیاده در نتیجه نورهای ثابت دست شما را برای استفاده از سرعت های بالا محدود می کنه.
    بعضی از دوستان ترجیح می دهند با یک ست معمولا سه تایی از کیت فلاشهای ارزان قیمت شروع به کار کنند اما نظر من اینه که می تونید یکی یکی به تعداد فلاشهاتون اضافه کنید و با پیشرفت در این زمینه نیازهای خودتون هم بیشتر می شناسید.
    بااین بوجه می توانید یک فلاش چینی و پایه با یک چتر یا سافت باکس تهیه کنید و برای نور پر کننده هم از یک رفلکتور یا یک ورق مقوای سفید یا یونولیت... استفاده کنید.
    و در پایان این رو بدانید که با تجربه و دانش می شود نتایج خوبی گرفت و بیشترین استفاده را از وسایل و امکانات برد .
    موفق باشید
    p30sis و Last.Game تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_T نمایش پست ها
    سلام
    درمورد نوزادان من نشنیدم ثابت شده باشه که ضرر داره اما چون احتمال شوک عصبی می ره معمولا برای نوزادان استفاده نمی شه از فلاش.
    اگر فقط برای عکاسی بخواهید به نظر من فلاش به نورهای ثابت ارجحیت داره ،تحرک کودکان زیاده در نتیجه نورهای ثابت دست شما را برای استفاده از سرعت های بالا محدود می کنه.
    بعضی از دوستان ترجیح می دهند با یک ست معمولا سه تایی از کیت فلاشهای ارزان قیمت شروع به کار کنند اما نظر من اینه که می تونید یکی یکی به تعداد فلاشهاتون اضافه کنید و با پیشرفت در این زمینه نیازهای خودتون هم بیشتر می شناسید.
    بااین بوجه می توانید یک فلاش چینی و پایه با یک چتر یا سافت باکس تهیه کنید و برای نور پر کننده هم از یک رفلکتور یا یک ورق مقوای سفید یا یونولیت... استفاده کنید.
    و در پایان این رو بدانید که با تجربه و دانش می شود نتایج خوبی گرفت و بیشترین استفاده را از وسایل و امکانات برد .
    موفق باشید
    ممنون از توضیحاتتون.

میتونید برند خاصی برای فلش به من معرفی کنید که با شرایط من هم همخوانی داشته باشه (از نظر بودجه)

در ضمن. یک فلش 200 ژول فعلا کافی هست (با توجه به توصیه حضرتعالی ، مبنی بر تهیه یک فلش در ابتدای کار)
    Ramin_T تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

خیر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

ممنون از توضیحاتتون.

میتونید برند خاصی برای فلش به من معرفی کنید که با شرایط من هم همخوانی داشته باشه (از نظر بودجه)

در ضمن. یک فلش 200 ژول فعلا کافی هست (با توجه به توصیه حضرتعالی ، مبنی بر تهیه یک فلش در ابتدای کار)
    سلام
    اول یک نکته که عرایض بنده فقط نظر شخصیه و نمی شه به عنوان قانون در نظر گرفت، ممکنه یک نفر با چند صد هزار تومان به نتیجه دلخواه برسه و شخص دیگر با چندین میلیون هم رضایت کافی نداشته باشه .
    این رو هم در نظر داشته باشید که تک فلاش دست شما را برای نور پردازی های مختلف بسته نگه می دارد مخصوصا اگر بخواهید بکگراند را نیز نور پردازی کنید. بیشتر نظرم این است که تک تک اضافه کردن سبب آگاهی بیشتر از نیاز خود خواهید شد و به مرور زمان وسایلی را که بیشتر احتیاج دارید تهیه خواهید کرد همچنین بحث بودجه هم هست.
    در مورد فلاشهای چینی نظر بر این هست که تفاوتی ندارند هر چند مثل خرید هندوانست ممکنه یکی بخره و سالها خراب نشه و دیگری بلافاصله بعد از خرید خراب بشه شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش هم که تو کشور ما معلومه...!
    من خودم ترجیح می دهم فلاشم حداقل فن داشته باشه تا جلوی داغ شدن رو بگیره اما ممکنه شخصی در مدت زمان زیادی نخواهد استفاده کند در نتیجه ممکنه لزومی نداشته باشه ، می گویند مارک گودکس بد نیست نسبت به قیمت من خودم استفاده نکردم اما تعریفش رو شنیدم
    p30sis و Last.Game تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

سلام
    من دوربینم فوجی xt2 هست برای عکاسی بهتر در منزل میخوام 2 شاخه فلش استودیویی یا یه کیت بخرم
    بدون در نظر گرفتن بحث ttl اصولا میشه از فوجی فلش هایی مثل گوداکس رو استفاده کرد ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

سلام دوستان
    آیا استودیو خانگی منع قانونی دارد؟ یا احتمال بوجود آمدن از طرف اماکن ... وجود دارد؟
    این سوال که من پرسیدم رو چند تاپیک قبل پرسده بودند ولی کسی جواب نداده بود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام. دوستان من در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت میکنم و میخوام یک استودیو خانگی راه اندازی کنم. شیوه کار من اینه که باید با استفاده از پرده کروماکی ویدیو تولید کنم. اما من هنوز نمیدونم که دقیقا باید چه دوربینی تهیه کنم و از کجا پرده سبز بگیرم و مهم تر از همه نورپردازی باید به چه ترتیبی باشه که بتونم با کیفیت مناسب نورپردازی کنم با پرده کروماکی.
    البته عده ای از همکاران که در این زمینه کار میکنن به من گفتن که میتونی با وسایل حداقلی هم بیایی و اقدام به تولید ویدیو کنی اما من فکر میکنم که کیفیت ویدیوها پایین میاد. میخواستم از عزیزان خواهش کنم که در این زمینه به من کمک کنن و راهنمایی کنن که من با چه وسایلی میتونم یک استودیو خانگی برای تولید ویدیوهای با کیفیت درست کنم؟
    راستی یک دوربینی هم دارم که DSLR هستش حالا من نمیدونم که ایا اون دوربین مناسب فیلمربردار با پرده کروماکی هست یا خیر؟!!! کیفیت ویدیوها برای من خیلی اهمیت داره چون من این ویدیوها رو برنامه شبیه تلگرام که برای کاربران سایتم هست آپلود میکنم و میخوام که کیفیت مناسبی داشته باشه. مرسی.
    ویرایش توسط M.Mobin : Thursday 17 May 2018 در ساعت 13:47 دلیل: حذف لینک تجاری

صفحه 68 از 69 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 آخرینآخرین