صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
Like Tree15تشکر

موضوع: فلاش چتری

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض فلاش چتری

سلام بعد از فروختن استودیوی آماتوریم (۲ تا فلاش رو میگم).حالا بسرم زده که یک ست فلاش چتری جمع و جور بگیرم .کارم در بزرگترین اندازه سر انسان است .یک چیزی باشه که توی کیف کوچیک جا بشه حمل و نقلش راحت باشه و سرهم بندی هم راحت باشه .
    صرفنظر از قیمت شما چی پیشنهاد میدین
    متشکرم

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: فلاش چتری

سلام جناب خلیلی
    راستش من سه ست فلاش می شناسم که بصورت کیت بوده و دارای کیف هم می باشند . یکی جی تی ال 160 ژول بود که من تا 360 هزار تومن هم دیدم و یکی دیگه 160 ژول اس اند اس بو د که بدنه مناسبی نداشت و اطلاعاتی که من کسب کردم این بود که اگه لامپ های فلاشتان مدت طولانی روشن بمونه بدنه که از جنس پلاستیکی بود مثلا شیدر را تحمل نمی کرد آب میشد که راستش برای خرید فلاش تجربه خوبی بود وشما هم هنگام خرید به این موضوع توجه کنید این ست هم 400 هزار تومن بود و کیف هم داشت .
    یه ست 200 ژول فتون هم بود که با کیف می شد 650 تومن .
    راستی یه چیز دیگه . کیف یدک هم جداگانه برای ست فلاش موجود بود که از 50 به بالا هم قیمت داشتم (البته نمونه 35 تومنی هم بود )
    ادرس هم معلومه ناصر خسرو پاساز پگاه و مغازه های اطراف پاساز که قیمت کمتر را من در اونجا ها دیدیم .
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Friday 26 October 2007 در ساعت 22:57
    rezakh تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    2259

اینایی که گفتی لینک نداره ؟ برند خاصی نداره ؟
    برانکالر چطوره ؟

تشکر کرده
    13944

سلام آقای خلیلی
    جناب خلیلی اگه مشکل مالی نیست بران کالر مشخصا بهتر است .
    من فلاش های التونم الان سه سال است در استو دیو کار می کنه . همین فلاشهایی که در آواتارم می بینی . این ادرس رونگاهی کن .
    کد:
    http://www.altontrading.com/Product.aspx?p=product&cat=23
    این هم لینک فلاشی رو که به شما گفتم نخرید چون بدنه ضعیفی دارد
    کد:
    http://www.altontrading.com/moreinfo.aspx?k=70
    آقا شرمنده از اینکه نمی تونم لینک رو بصورت کد بدم چون بلد نیستم . از مدیران محترم هم بابت این موضوع معذرت می خوام
    ویرایش توسط infinity : Monday 29 October 2007 در ساعت 12:08 دلیل: قرار دادن لینک در تگ کد
    rezakh تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه mahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1183

با سلام

آقا رضا من خودمو در حدی نمی بینم که بخواهم راهنمایی کنم
    عرایض بنده فقط تجربه شخصی هست وقتی می خواستم فلاش استودیویی بگیرم بهترین موردی که برای من بود S&s بود فلاشهای برون کالر می شه گفت بهترین فلاش هست ولی برای من که زیاد با فلاش کار نمی کنم مثل استودیوها .s&s خیلی خوبه و یک فرق دیگه هم که داره میگفتند برون کالر دمای رنگی ثابت تری داره تاs&s . برون کالر تا حدود 100 کلوین بالا یا پائین تر است ولی S&s حدود 200 یا 300 کلوین بالا یا پائین تر است که در عکاسی دیجیتال مشکلی نیست
    البته در دراز مدت و حجم کار بالا برون کالر بهتر است والبته لوازم جانبی و قیمت خود فلاشها هم 3 یا 4 برابر S&s
    هست مثلا لامپ برونکالر 95000 تومان ویک مدلش 270000 تومان ولی S&s 27000 تومان
    ست سه تایی 300 ژول برون کالر 1950000 تومان ولی S&s 750000 تومان
    راستی مولتی بلیتز هم یک ست سه تایی 160 ژول داره با حدود قیمت 1200000 که زیاد جالب نبود

به نظر من شما 3 شاخه 200 یا 300 ژول S&s بگیرید هم کارتونو راه می ندازه و هم پشیمان نمی شو ید
    من خودم S&s دارم برای تست خواستید در خدمتتون هستم

ببخشید زیاد نو شتم
    rezakh، A_Maddah و Shazdeh تشکر می‌کنند.
    مهیار سیاسی

تشکر کرده
    2259

مهیار جان و اقا اسدالله خیلی خوشحالم که شما جواب دادید.
    خوب من معمولا دنبال چیزهای جمع و جور هستم .اما اصلا هیچ نوع تجربه ای رو راجع به فلاش چتری ندارم .
    ببینید من کارم انسان قدی نیست یا اشیای بزرگ .نهایتا یک شی نیم در نیم متر یا سردیس انسان .
    یک ست جمع و جور پیشنهاد بدید که دیفیوزر هم داشته باشه .دقیقا چه چیزهای برای یک استودیویی کوچکی که من گفتم لازمه (فلاش ها و متعلقات فقط)
    پیشاپیش از دوستان بسیار خوبم متشکرم

تشکر کرده
    13944

سلام جناب خلیلی
    راستش من هم جی تی ال کار نکردم فقط دیدم .اما اونایی که دارند راضی بودند . راستی هنگام خرید هم به پشت فلاشهات نگاه کن ببیین میزان قدرت فلاشهات چطوری کم می شه مثل این تابش ها نباشه که فقط سه درجه تغییر قدرت فلاش داره .
    در خصوص دیفیوزر هم مشکلی نداری ست فلاش را انتخاب که کردی سافت باکس و چتر هم انتخابشون اختیاری است .
    بنظر من همین یه ست 160 برای نیاز های شما کافی است .چون کار شما با فلاش هایتان هم کم است به رادیو فلاش نیاز ندارید .البته کار شما نسبت به آتلیه منظورم بود .
    اگه هم خواستی رادیو فلاش بخری یه نوایی بده که بهت بگم چیکار کنی که مثل من نشی
    rezakh و poker تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه mahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1183

با سلام

رضا جان تا اونجایی که من می دونم Jtl زیاد جالب نبود با توجه به اینکه قیمتش زیاد با S&s فرق نمی کنه فکر نمی کنم خریدش منطقی باشه حتی ظاهرشم اینو ثابت می کنه
    اما 160 ژول اگر اشتباه نکنم فن خنک کننده نداره که باعث می شه عمر دستگاه رو پائین بیاره و مصرف لامپ رو زیاد می کنه ولی از نظر اندازه خیلی کوچکتره ولی 200 با 300 یک اندازه است و تا 1/16 می تونی قدرتشو کم کنی
    در ضمن اینو مد نظر داشته باش که هرچی قدرت فلاش بالا تر باشه با دیافراگم بالاتری می تونید عکاسی کنید البته اگر احتیاج پیدا کنید و اگر روزی خواستید عکاسی قدی یا اجسام بزرگ انجام دهید کارتون رو راه می ندازه
    چون چیزی نیست که راحت بشه عوضش کرد سعی کن اگر میتونی 200 یا 300 ژول بگیری ( البته این نظر بنده است)

انشا الله از خریدی که می کنی راضی باشی
    rezakh و A_Maddah تشکر می‌کنند.
    مهیار سیاسی

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

جناب خلیلی! پیشنهاد می کنم مجله عکس را نگاهی بیندازید، پر است از تبلیغ انواع و اقسام فلش و تشکیلاتش به همراه نام و نشان و شماره و...
    rezakh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13944

سلام جناب خلیلی
    شما اگه فلاش 160 جمع و جور و با کیف می خواهی 160 ژول جی تی ال موجود در بازار هست .همانطور که مهیار خان هم گفتند جی تی ال 160 ژول فن ندارد . اما ا شما می توانید 150 اس اند اس هم فکر کنید د .این مورد رو خودم هم دارم و در اتلیه استفاده می کنم البته 150 ژول رو فقط برای نور بالا سر استفاده می مکنم . فن هم ندارد .(راستش از جی تی ال که دیدم خوشم نیومد براهمین اس اند اس خریدم )
    راستی اس اند اس و التون و ویستار هیچ فرقی با هم ندارند همشون یکی هستند (سگ زرد .........)
    اما اگه 200ژول بگیری که مطمئنا بهتر خواهد بود هم از نظر فن دار بودنش هم از نظر احتیاجات اینده . البته با قیمت 750 هزار تومن .با تمام مخلفاتش .فکر کنم از نظر قیمتی با 160 ژول جی تی ال 380 تومنی تفاوت خواهد داشت .
    rezakh تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین