نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By EditorIR
  • 1 Post By naser_2200

موضوع: تفاوت قیمت دوربین فیلم برداری ایران با دبی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض تفاوت قیمت دوربین فیلم برداری ایران با دبی

شاید کمی تکراری باشه سوال ولی هر چی گشتم به نتجه قطعی نرسیدم . می خوام بدونم تفاوت قیمت دوربین های حرفه ای فیلم برداری مثل pd170 150 /fx1/ gl2/z1 و...... در دبی با ایران چه قدره و ارزش خرید از اون ور آب رو داره یا نه ممنون می شم کسانی که قیمت و اطلا عات دارن کمک کنند .ممنووووووووووووووووون

كاربر جديد shayan225 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: تفاوت قیمت دوربین فیلم برداری ایران با دبی

تفاوت آنچنانی نداره حد اكثر 30-40 هزار تومن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: تفاوت قیمت دوربین فیلم برداری ایران با دبی

سلام من الان دوبی هستم این قیمتا رو همین امروز گرفتم 2007 - nov- 03
    راستی الان درهم 255 تومان هست برای محاسبه قیمت های درهمی رو ضربدر 255 كنید ریالیش بدست میاد:biggrin:

SR42 - 1999 DHS
    SR62 - 2299 DHS
    SR82 - 2599 DHS
    SR200 - 3099 DHS
    SR300 - 3399 DHS
    SR5E - 3799 DHS

البته اینا رو از نمایندگی گرفتم بعضی مغازه های متفرقه پایین تر بود مثلا

SR42 - 1750 DHS
    SR62 - ؟ DHS جاهای دیگه ندیدم
    SR82 - 2150 DHS
    SR200 - 2800 DHS
    SR5E - ؟ DHS جاهای دیگه ندیدم
    كه البته فكر كنم دارن زیر فروشی میكنن نظر شما چیه یعنی فرق دیگه ای هم داره - اگه چیزی به نظرتون میاد برای قیمت های پایینشون بگید

خودمم می خوام یه دونه بخرم من برام مهمه كه كیفیتش خوب باشه اصلا نگاه كردن و ادیت فعلا برام مهم نیست میخوام فقط ارشیو كنم برای بعدها و اینكه برای آرشیو هم خوب یه هارد 200 میخرم . خودم فكر میكنم طرفای 700 بتونم پول بدم و SR300 رو پسندیدم راستی سرعت ارسال فایل ها به هارد كامپیوتر خیلی برام مهمه حال و حوصله كپچر و از این حرفا ندارم در ضمن با این سیستم های دربوغی ما ( 1.8 پنتیوم با 256 تا رم و كارت گرافیك 64 ) اگه بهترین كارت كپچر ها رو هم داشته باشیم باید بزاریم در كوزه ابشو بخوریم بخاطر همین فعلا فقط میخوام فیلم بگیرم و بدون هیچ افتی و با سرعت بالا بریزمشون رو هارد - اگه كسی تو همین مایه ها چیز بهتری برام سراغ داره یه راهنمایی بكنه

راستی رفتم نمایندگی كانون سراغ canon HG10 ولی مثل اینكه هنوز اینجا نیومده نمی دونم اگه بیاد چند میشه مغازه داره گفت اروپا اومده معلوم نیست كی بیاد گفت ده بیست روز دیگه سر بزن - یعنی میاد منتظر بشم - اخه قیمتم برام مهمه
    ویرایش توسط ahmad_rhmy : Saturday 3 November 2007 در ساعت 23:41 دلیل: نمایش امضای من

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

آقا بلاخره Canon HG10 اینجا اومد:biggrin:

دوربین فیلمبرداری هارددیسک +فول اچ دی

ولی خیلی گرون میگه : 4300 درهم یعنی 1,0965,00 تومان بابا چه خبره مگه :confused:

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

تجهیزات حرفه ای در دبی همیشه یا گران تر است و یا مثل ایران. بازار تجهیزات حرفه ای ارزان چند سالی است که در آسیای شرقی (مالزی ، سنگاپور ، تایلند و تایوان) به راه افتاده. معمولا تمام وارد کنندگان تجهیزات حرفه ای ویدئو از این کشورها خرید می کنند. بدون گارانتی البته. دوربین 170 سونی در ایران 2700000 هزار تومان است. در انگلیس خدود 3 میلیون تومان ، در فرانسه حدود 3 میلیون تومان. در دبی حدود 3 میلیون و 300 هزار تومان و در سنگاپور حدود 2 میلیون تومان. ابن تفاوت قیمت به عواملی مثل مسافت ترانزیت کالا (ابن کالاها همه از آسیای شرقی می آیند) ، مالیات و بهره مستقیم ، فروش عمده ، سیستم خدمات پس از فروش و گارانتی (گارانتی سونی حرفه ای در اروپا اینطوری است که زنگ می زنی و می گویی دوربینم خراب شده ، ظرف 2 تا 4 ساعت می آیند در خانه و یک دوربین زاپاس می دهند دستت و دوربینت را می برند و حد اكثر ظرف 7 روز تعمیر می کنند.! باور کنید. اسم این خدمات برای سیستم دی وی سیلور ساپورت است و برای سیستم های دیگر مثل دوربین عكاسی و دیتا پروژكتور و... پرایم ساپورت. قابل توجه نمایندگی های وطنی!) ، پک های اختصاصی فروشگاه ها و مسایلی مثل این است. در مرود سونی خصوصا چون در ایران وارد کننده رسمی و گارانتی دارد ، بهتر است از ایران خرید کنید.
    M.R.Shahbazi تشکر می‌کند.
    DSLR: fuji finePIX S2pro / 17-35mm & 28-200mm lenz
    SLR: Nikon f5
    Camcorder: Panasonic-AG - DVX100B / JVC - HD110 / Sony Dxc50 WSP
    Editing : AVID Liquid pro / Apple Finalcut pro / Avid Studio news cutter

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بله عزیز من خیلی تفاوت داره.لطفا دوستان علکی نظر ندن تا وقتی که اطلاع ندارن.من خودم pd170 از دبی گرفتم دو میلیون و پانصد .آیا این تفاوت 30 یا 40 هزار تومنه؟؟؟؟؟ البته باید بدونی از کجا بخری.در ضمن اگه کمی واردتر باشی میتونی بری شارجه و از کشتی هایی که بار استوک میارن به صورت دسته دوم با یک سوم قیمت بخری .دبی یه شهر الکترونیک داره .اونجا قیمتاش مناسبه

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolsm نمایش پست ها
    بله عزیز من خیلی تفاوت داره.لطفا دوستان علکی نظر ندن تا وقتی که اطلاع ندارن.من خودم pd170 از دبی گرفتم دو میلیون و پانصد .آیا این تفاوت 30 یا 40 هزار تومنه؟؟؟؟؟ البته باید بدونی از کجا بخری.در ضمن اگه کمی واردتر باشی میتونی بری شارجه و از کشتی هایی که بار استوک میارن به صورت دسته دوم با یک سوم قیمت بخری .دبی یه شهر الکترونیک داره .اونجا قیمتاش مناسبه
    با سلام
    با توجه به تاریخ پست فکر کنم الان تفاوت همون 30-40 تومان باشد.;)
    Navids تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی