نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Mashhadi Vahid

موضوع: انتخاب مموري براي دوربين 710 كنون و انواع آنها

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض انتخاب مموري براي دوربين 710 كنون و انواع آنها

سلام
    من يك دوربين Canon Powershot A710IS دارم .
    با توجه به اينكه گاهي اوقات عكسهاي زيادي رو ميگيرم ميخواهم يك رم 1 گيگ به بالا خريداري كنم .
    رم كنوني من دو عدد رم 512MB Microsim از نوع MMS كه به خوبي كار ميكرد .
    الان وضعيت بازار و نيز توي انجمن رو كه ديدم مصمم شدم كه ترنسنت بگيرم طبق بررسي به نتيجه زبر رسيدم .
    - رم ها با سه گروه سرعت Normal Speedو 80X Speed و 155X Speed ميباشند و يك گروه جديد هم به اسم SDHC هست كه سرعتش رو ننوشتن ولي ميگن با حداكثر سرعت هست .

با توجه به نوع دوربين و اينكه بيشتر عكاسي ميكنم تا فيلم برداري (‌ با اين دوربين )‌ به نظر شما با چه سرعتي بگيرم كه مناسب كار من باشه (‌ فكر نكنم دوربين من با 155X توي ذخيره عكس بدون فلاش كه الان 1 ثانيه طول ميكشه شاهكاري باشه (‌ فيلم رو نميدونم )‌ )‌

اگر سرعت واقعا محسوس هست نظر دوستان در مورد SDHC هاي 4 گيگي ترنسنت با قيمت 50 تومان چيست ‌؟
    بين 2 گيگ 38 توماني و 2 گيگ 22 توماني (‌سرعت 80 X و 150X كدوم بهتره كه هزينه الكي نباشه )‌

اين دوربين تو راهنماش گفته بهترين مموري 512 كه من يك گيگ هم تست كردم كار كرد . نظر شما 4 گيگي هم پشتباني ميكنه يا خير ؟‌

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: انتخاب مموري براي دوربين 710 كنون و انواع آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1979 نمایش پست ها
    سلام
    من يك دوربين Canon Powershot A710IS دارم .
    با توجه به اينكه گاهي اوقات عكسهاي زيادي رو ميگيرم ميخواهم يك رم 1 گيگ به بالا خريداري كنم .
    رم كنوني من دو عدد رم 512MB Microsim از نوع MMS كه به خوبي كار ميكرد .
    الان وضعيت بازار و نيز توي انجمن رو كه ديدم مصمم شدم كه ترنسنت بگيرم طبق بررسي به نتيجه زبر رسيدم .

- رم ها با سه گروه سرعت Normal Speedو 80X Speed و 155X Speed ميباشند و يك گروه جديد هم به اسم SDHC هست كه سرعتش رو ننوشتن ولي ميگن با حداكثر سرعت هست .

1- با توجه به نوع دوربين و اينكه بيشتر عكاسي ميكنم تا فيلم برداري (‌ با اين دوربين )‌ به نظر شما با چه سرعتي بگيرم كه مناسب كار من باشه (‌ فكر نكنم دوربين من با 155X توي ذخيره عكس بدون فلاش كه الان 1 ثانيه طول ميكشه شاهكاري باشه (‌ فيلم رو نميدونم )‌ )‌

2- اگر سرعت واقعا محسوس هست نظر دوستان در مورد SDHC هاي 4 گيگي ترنسنت با قيمت 50 تومان چيست ‌؟
    بين 2 گيگ 38 توماني و 2 گيگ 22 توماني (‌سرعت 80 X و 150X كدوم بهتره كه هزينه الكي نباشه )‌

3- اين دوربين تو راهنماش گفته بهترين مموري 512 كه من يك گيگ هم تست كردم كار كرد . نظر شما 4 گيگي هم پشتباني ميكنه يا خير ؟‌

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    سلام
    1- باور كنید چندان تفاوت محسوسی در دوربین من و شما ندارند!!! آن مشكل تاخیر 1 ثانیه ای هم به خود دوربین بر می گردد و با مموری فرقی نخواهد كرد.

2- اگر SD-HC ترنسند 4 گیگ 50 تومان باشد, واقعا" ارزش خریدن را دارد و در خریدش شك نكنید (البته اگر اصل باشد).
    SD-HC توشیبا هم 4 گیگش 39 تومانه و بسیار عالیه!!

3- به احتمال 99% مشكلی پیش نخواهد آمد, ولی باز هم احتیاطا" جلوی فروشنده تست كنید و رزولوشن دوربین را هم روی مثلا" دو مگاپیكسل بذارید و ببینید رقم ظرفیت باقیمانده عكس روی كارت حافظه درست و عقلانی است یا نه و كمی هم با آن فیلم و عكس بگیرید (در همانجا).

4- تاپیك مربوط به كارت حافظه:
    بحثی در مورد كارتهای حافظه و ...
    omid1979 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri