صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
Like Tree91تشکر

موضوع: برای آتلیه و عکاسی مجالس(فقط در فضای آتلیه) کدام دوربین بهتر است ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: برای آتلیه و عکاسی مجالس(فقط در فضای آتلیه) کدام دوربین بهتر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    ببخشید حرف تو حرف میارم

یكی از دوستان در باره دوربین :Canon EOS 400D و لنز Sigma 28-70mm f2.8 EX Pro برای كار مجالس و آتلیه از من راهنمایی خواسته نظرتون چیه؟

به نظرتون 700 تومن واسه این تركیب چطوره؟(دست دوم با شات كم)

به نظرم فلاش canon 430 واسه این كار مناسبه.می خوام بدونم فكرم درسته یا نه
    دوست عزیز...

مگر شما عینا همین سوال را به صورت كامل تر در این تاپیك نپرسیده بودید؟

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6333

مگر بنده و دوستان در حال جواب دادن به شما نیستیم؟

قصد شما از مطرح كردن دوباره آن چیست؟

به نظر شما این توهین به پاسخ دهندگان نیست؟

بعد انتظار دارید زود پاسخ بگیرید.متاسفانه با این رویه كه كابران تازه وارد در پیش گرفته اند بنده دیگر تمایلی برای شركت در بحث ها و راهنمایی ندارم.انگار 100 بار مطرح كردن یك سوال باعث می شود جواب های جور وا جور دریافت كنید.اگر دنبال یك جواب هستید كه در دل شما است و دوست دارید بشنوید بله لنز خوبی است دوربین خوبی است خوب دیگر مطرح كردن سوال چه دلیلی دارد؟

لطفا قدری به دیگران و وقتی كه برای پاسخ دادن به شما صرف می كنند احترام بگذارید.

جدیدا احساس می كنم وقتی كه برای پاسخ دادن می گذارم بیشتر وقت تلف كردن است.....
    pouya1 و Super Oli تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: برای آتلیه و عکاسی مجالس(فقط در فضای آتلیه) کدام دوربین بهتر است ؟

با عرض پوزش

این سوال رو من نپرسیده بودم.اما همین الان دیدم جای دیگه مطرح شده عینه همین
    تا اومدم اصلاح كنم (امكان حذف كه نیست؟)دیدم شما جواب دادید لطفا مدیران حذفش كنند

همین مشكل دیشبم پیش اومده بود سر K20d
    من بازم عذرخواهی میكنم ببخشید
    درواقع همون دوستمون گویا به علت جمعه بودن این سوال رو از طرق مختلف پرسیدن از من تو پیام خصوصی پرسیدن و من نمیدونستم كه تو فروم هم پرسیده شده همونجا هم تاكید كرده بودم كه از شما بپرسن اصلا نمیدونم چرا از من پرسیدن
    اما اشتباه از من بوده كه خوب دقت نكردم می دونم كه كار بسیار با ارزشی می كنید كه به سوالات ما جواب می دید با اشتباه یك نفر دلسر نشید ما هم كم كم به شرایط اینجا عادت می كنیم و كمتر درد سر درست میكنیم.قول میدمممممم
    ویرایش توسط mreza1001 : Saturday 26 January 2008 در ساعت 01:58
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    با عرض پوزش

این سوال رو من نپرسیده بودم.اما همین الان دیدم جای دیگه مطرح شده عینه همین
    تا اومدم اصلاح كنم (امكان حذف كه نیست؟)دیدم شما جواب دادید لطفا مدیران حذفش كنند

همین مشكل دیشبم پیش اومده بود سر K20d
    من بازم عذرخواهی میكنم ببخشید
    درواقع همون دوستمون گویا به علت جمعه بودن این سوال رو از طرق مختلف پرسیدن از من تو پیام خصوصی پرسیدن و من نمیدونستم كه تو فروم هم پرسیده شده همونجا هم تاكید كرده بودم كه از شما بپرسن اصلا نمیدونم چرا از من پرسیدن
    اما اشتباه از من بوده كه خوب دقت نكردم می دونم كه كار بسیار با ارزشی می كنید كه به سوالات ما جواب می دید با اشتباه یك نفر دلسر نشید ما هم كم كم به شرایط اینجا عادت می كنیم و كمتر درد سر درست میكنیم.قول میدمممممم
    خواهش می كنم...

من فكر كردم اول سوال رو شما پرسیده اید...

اون دوست عزیز باید توجه داشته باشند كه یك بحث را در 100 جا نپرسیند و دایما آن را تكرار نكنند.

متاسفانه این روز ها این موارد تشدید شده است.روزانه 20 تا 30 پیام خصوصی وارد صندوق بنده می شود كه وقت پاسخ دادن هم نیست.

نمی شود هم صندوق را بست ، بقیه دوستان و نزدیكان با مشكل مواجه می شوند.باید ساخت و مدارا كرد.ایكاش یك بلك لیستی چیزی برای صندوق طراحی می شد.

بنده از شما پوزش می طلبم كه فكر كردم آن هم سوال شما است...
    Super Oli و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Proshot
    Guest

درود بر همه دوستان و اساتید محترم از جمله امیرعلی و آرش عزیز که حسابی با راهنمائیشون مارو یاری کردن.
    بالاخره بعد از کلی داستان و تکوندن خودم تونستم یه KIT 5D بگیرم که با لنز 105-24 همراه بود.
    راستش همونطور که آرش عزیز گفته بود detail تصاویر در 5d حتی در بدترین حالت نورپردازی توسط منه آماتور ، منو شگفت زده کرد! به جرات میگم که از نظر دقت مخصوصا در نشت سایه ها بطور کلی از d200 قبلی من بهتره.(ضمنا من اصلا تعصبی به برند ندارم و این یکی و میتونین از استاد عزیزم امیر خان محبی بپرسین) :::big grin:::
    راستش چند روز پیش فرصتی پیش اومد که d300 رو هم در مقایسه با 5d محکی بزنم که خوب بازم به این نتیجه رسیدم که حالا حالاها تا وضع مالیم شگفت انگیز نشده به زندگی زیره یه سقف با جناب 5d ادامه بدم و بهانه گیری و بذارم کنار :(
    ولی خوب بازم یه سوال برای من حل نشده باقی موند (البته بذارین به حساب فقر ضریب هوشی من :::big grin:::)
    و اون اینکه :
    از چند عکاس خوب تصاویری و دیدم که از نظر شفافیت بسیار بسیار از عکسهای من بالاتر بودن و متاسفانه نتونستم بفهمم تجهیزاتشون چیه! و آخرش نفهمیدم که این شفافیت ناشی از پراسس قوی انجام شده بر روی عکسشون بوده یا اینکه از تجهیزاتشونه و شایدم از هر دو ؟!
    و اگه واقعا از پراسس خوب این عکاسها بوده ، کجا میتونم چه بصورت خصوصی و یا بصورت عمومی این عملیات و بصورت کاملا حرفه ایی یاد بگیرم؟؟
    بازم از همتوت ممنون که برای امثال من وقت گرانبهاتونو صرف میکنین.
    ویرایش توسط Proshot : Thursday 15 May 2008 در ساعت 11:09
    Amir Mohebi تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    دوست عزیز مبارک باشد .انشالله که عکس های خوب بگیری و بقول معروف خیرش را ببینی .
    دوست عزیز اگر 5Dبا قیمت دو میلیون و خورده ای عکس بهتر از ذوربین یک ملیون صدی D200 نگیره که دیگه خرید 5D رو نمی شد توجیه کرد و پول دور ریختن می شد .
    اما در خصوص سوالتون .هم عکاس خوب و هم تجهیزات خوب و هم پروسس خوب در خروجی خوب دخیل هستند .

اما در خصوص اموزش ویرایش .رفتن به کلاسهای آموزشی فتوشاپ خوب است ولی شما را به یک حرفه ای در خصوص پروسس تبدیل نمی کند .بهترین راه داشتن دوستان خوب و ماهر در پروسس است که شما الحمدلله کم ندارید . خدا انشالله به همه دوستان حرفه ای وقت آزاد بدهد .
    یک مورد هم در خصوص تعصب برندی بگم .به شخصه از این تعصبات بی مورد ناخرسندم .به نظرم یک عکاس اگر پول داشته باشه باید از هر دو برند خوب دوربین ها .بدنه و لنز داشته باشد .تجربه در عکاسی با دو برند به شخص عکاس کمک می کند که عکاس بداند استفاده از کدام بدنه برای رسیدن به نتیجه بهتر (عکس بهتر) مناسب می باشد .
    اگر روزی وضعیت مالی خوبی پیدا کنم لحظه ای در خرید CANON 30D و لنز 100 - 400 درنگ نخواهم کرد .
    Persian، Kaveh Ghobadi، Amir Tavakoli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3