صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45
Like Tree25تشکر

موضوع: چاپ روی Cd و Dvd با چاپگر های جوهر افشان

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض پاسخ: چاپ روی Cd و Dvd با چاپگر های جوهر افشان

من ميخوام يه سري دي وي دي مالتي مديا و آموزشي رو به صورت محدود براي چند موسسه آماده كنم رو همين حساب هم واسه حفظ كلاس كار خودم نميتونم سي دي و دي وي دي رو همينجوري بدم دست اونا.. ميبايست يه چاپ يا ليبل بخوره روش... شما چه راه حلي واسم داري.. راستي همه جاپ ها مثل هم نيست كه بدم بيرون واسم تعداد بزنه و بسته به نوع كار بايد ليبل يا چاپ مخصوص بزنم.. شما چه پيشنهادي ميكني؟؟؟ تعداد زياد هم نيست
    خب حالا بهتر شد.
    به نظر من 3 راه حل داريد.
    1- استفاده از سي دي هاي قابل پرينت
    2- استفاده از برچسب هاي دايکات خورده و آماده چاپ و پرينت روي اونا
    3-چاپ يه ليبل سي دي با تيراژ بالا(چاپ افست) با طرحي که محلي براي نوشتن عنوان سي دي داشته باشه.

در مورد گزينه دو:
    يه سري کاغذ پشت چسب دار با سايز تقريبي 13*28 تو بازار هست که براي 2 سي دي دايکات شده و مي شه خيلي راحت روش پرينت گرفت و ليبل ها رو کند و روي سي دي چسبوند که خودم از اين روش هم استفاده کردم.
    و اگه من جاي شما بودم گزينه 3 رو انتخاب مي کردم چون هزينه کمتري داره و کيفيت چاپ و کاغذ هم بالاتره.
    موفق باشيد
    Amin.M.1986 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

برای اینکار باید یه اپسون تی 50 با مخزن بخری و بعد از سی دی پرینتیبل استفاده کنی
    این معقول ترین راه برای این تیراژ هستش و البته شکیل ترین راه
    حواست باشه تی 50 رو حتما با مخزن خوب تهیه کنی
    Amin.M.1986 تشکر می‌کند.

كاربر جديد Amin.M.1986 آواتار ها
    تشکر کرده
    8

دوستان ممنون از لطفتون.. من مشکلم با سی دی قابل چاپ اینه که همین جا خوندم که با رطوبت رنگ هاش با هم قاطی میشه.. تو این چند مورد که گفتید کدومش از بقیه بهتره؟؟؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.M.1986 نمایش پست ها
    دوستان ممنون از لطفتون.. من مشکلم با سی دی قابل چاپ اینه که همین جا خوندم که با رطوبت رنگ هاش با هم قاطی میشه.. تو این چند مورد که گفتید کدومش از بقیه بهتره؟؟؟
    از یک اسپری فیکس کننده ( مورد استفاده نقاشان تابلو ) استفاده کنید این مورد به کمترین میزان خواهد رسید ( البته برای تیراژ محدود معقول است و برای تیراژ بالا چاپ افست...
    Amin.M.1986 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ببین گلم راه اصلیش استفاده از یو وی هست که هم این مشکل رو حل میکنه هم کار رو با کیفیت و براق میکنه هم این مشکل رو حل میکنه اما شما چه کنی!! شما از همون دستگاه که گفتم با مخزن استفاده کن اما تو مخزنش جای جوهر دای از جوهر پیگمنت استفاده کن که اینجوری حتی مایع سفید کننده هم روش بریزید اتفاقی نمی افته !!!!!!!!!! خوبه مشکلت اینجوری حل میشه ! برو حالشو ببر!!!
    Amin.M.1986 تشکر می‌کند.

كاربر جديد Amin.M.1986 آواتار ها
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط (omid) نمایش پست ها
    ببین گلم راه اصلیش استفاده از یو وی هست که هم این مشکل رو حل میکنه هم کار رو با کیفیت و براق میکنه هم این مشکل رو حل میکنه اما شما چه کنی!! شما از همون دستگاه که گفتم با مخزن استفاده کن اما تو مخزنش جای جوهر دای از جوهر پیگمنت استفاده کن که اینجوری حتی مایع سفید کننده هم روش بریزید اتفاقی نمی افته !!!!!!!!!! خوبه مشکلت اینجوری حل میشه ! برو حالشو ببر!!!
    ممنون... قیمت رو هم داری بهم بگی؟؟؟

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

همون تی 50 بخر من دارم راضی هستم چاپ رو سی دی هم خوب میزنه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbil نمایش پست ها
    لطفا جواب بديد خواهشاً
    در ضمن بدليل اينكه سيستمم مشكل داره نتونستم درست تايب كنم
    خب عزیز دل برادر همون تی 50 رو بخر بعد روش مخزن بزار بعدش تو مخزنش جوهر پیگمنت بریز مشکل حل میشه چرا اخه ار 800 اونایی هم که میگن رو تی 50 پیگمنت سوار نمیشه با شرمندگی باید بگم که بی سوادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: چاپ روی Cd و Dvd با چاپگر های جوهر افشان

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbil نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اولا که تشکر از جوابتون
    دوما هر شرکت چند نوع پرینتر میزنه
    به نظر شما چرا هر پرینتری روش مشخصات یه نوع جوهر رو نوشته؟
    دلیلش اینه که هر پرینتر با یه نوع جوهر سازگاره البته اپسون اینجوریه کنون هر دو نوع جوهر رو ساپورت میکنه
    مثلا من یه چند کاره دارم که روش زده dura brite ultra ink حالا اگه توی اینتر نت درباره این جوهر تحقیق کنید متوجه میشید که این نوع جوهر پیگمنت هستش
    حتی روی جعبه پرینترم هم پیگمنت درج شده
    البته این رو باید بگم که پرینترهایی که پیگمنت رو ساپورت میکنن هدشون سوراخهای درشت تری داره که باعث جریان درست جوهر پیگمنت در هد میشه
    این رو هم بگم که در پرینترهای پیگمنت ساپورت میشه از جوهر دای استفاده کرد ولی در پرینترهای دای ساپورت نمیشه از جوهر پیگمنت استفاده کرد
    اگه در حرفام موردی وجود داره خوشحال میشم منو از اشتباهم آگاه کنید
    من هم با نوشته شما موافقم از جوهر پیگمنت بهتر است در پرینتر دای استفاده نشه البته بهتره نه اینکه نمیشه (به قول امید جان منم بیسواد :) ) چون ساختار هد یا همان سوراخهاشون فرق داره دوستانی که مایلند می تونند امتحان کنند فقط یه مشکل کوچیک داره اونم تعداد هد کیلنشون بالا میره :) هدشون چنتا نازلش میگیره باز توکانن چنتا دونه نازل به چشم نمیاد چون بیشتر از 1200 تا نازل داره اما اپسون 180 تا بیشتر نداره پس بیشتر نشون میده باز اگر شک دارین این عکس را براتون میزارم برای هد کانن 5 رنگ است
    که 2تا رنگ مشکی داره 1 مشکی دای و1 مشکی پیگمنت که نازل رنگهای دای کنار هم و نازل پیگمنت با ابعاد بزرگتر تنهاست
    یه شوخی امیدوارم به دل نگیرین(این شرکت کانن خیلی بی سواده . آخه چرا وقتی پیگمنت با دای فرق نداره الکی براش یه ردیف بزرگتر گذاشته خوب از همون نازلهای دای استفاده میکرد ازدست این ژاپنها...
    به هر حال تجربه کردن هم یه لذتی داره من که هم r270 epson وهم canon ip5200 به علت استفاده پیگمنت بجای دای به ملکوت پیوستن شما هم امتحان کنید به دوستان اطلاع بدین چون همانطور که دوستان گفتن با هیچی پاک نمیشه حتی با
    پاور کلینر نانو یا اینک تک پس وای به روزی که هد خشک بشه یعنی همون بلائی که سره من آمد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام بر دوستان محترم
    یه سوال داشتم
    یه پرینتر 9500 دارم که تازه روش سینی 12 تایی برای چاپ روی سی دی گرفتم
    می خواستم بدونم برای هد دستگاه این سی نی ضرر داره یا نه و
    اینکه برنامه خاصی هستش که بتونیم راحت چاپ بزنیم یا باید از همون طریق فتوشاپ انجام بشه

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین