صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88
Like Tree209تشکر

موضوع: Pentax K20D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ: Pentax K20D

چیزی كه در Pentax K20D بنظرم خیلی جالب اومده, داشتن یك خاصیت به ظاهر كمتاست كه هنوز برایم كاملا توجیه نشده آنهم وجود فیلتر فرا سیر پویاست! طبق گفته برسی اخیر ذكر شده كه دوربین دارای( HDR (3 Type میباشه در زیر تقسیم بندی فیلترهای دیجیتال از آن یاد شده, كه واقعا اگر معادل یا حتی نزدیك به كاری باشه كه Photomatrix انجام میده باشه واقعا یك قدم بزرگ از طرف پنتاكس میباشه. از اولین روزی كه با فرا سیر پویا كار كردم, همیشه آرزو داشتم تا به جای تنظیمات متعدد مثل اُتو بركت بعد هم زحمت در نرم افزار پسگیرایش, كاش یك دكمه این مد به دوربین اضافه میشد. حالا باید دید كه آیا این واقعا همان فرا سیر پویای موعود هست یا یك كلاه شرعی.

نكته ای كه هنوز باعث تاسفه سرعت پایین سینك برای فلاشه.

مسئله مهم دیگری كه نباید فراموش بشه, حالا كه ك 20 در راه و قیمت ك10 پایین رفته شاید موقعیت خوبی باشه برای كسانی كه می خواند با پول كم صاحب یك دوربین خوب بشند بطور جدی به ك 10 یك نگاهی بیاندازند بخصوص اگه از قبل لنزهای خوب آسائی پنتاكس را صاحب بودید(K-mount) كه قابل نصب روی بدنه دیجیتال هستند.
    reza_Bahman و ashkan 78 تشکر می‌کنند.
    زندگی بسان شطرنج مینماید..روزی كه گفتم شطرنج نمیدانم, همه خواستند تا آنرا به من بیاموزند.وقتی گفتم شطرنج را میدانم, همه به مات كردنم بسیج شدند.....

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

"كمتا" ، "فیلتر فرا سیر" ، "پسگیرا" ، "خوب آسا"
    . . . چه اصطلاحات جالبي كمتر شنيده بودم يا در واقع نشنيده بودم ... ممنون
    (ببخشيد كه آف تاپيكه)
    shabab تشکر می‌کند.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    یه کم مشکوکه! ولی نورنگار تو صفحه اصلی سایتش، Samsung GX-10 که معادل Pentax k10D هست رو قیمت زده 660! البته به همراه دو تا لنز...
    کد:
    http://www.digihouse.ir
    شک داشتم، با نورنگار تماس گرفتم و نورنگار تایید کرد؛
    Samsung GX-10 به همراه لنزهای 55-18 و 200-50 با گارانتی و بیمه به قیمت 660 هزار تومان.
    55-18 که یه لنز 50، 60 دلاریه، 200-50 هم 200 الی 250 دلار قیمت داره.
    با این حساب بدنه کمتر از 400 هزار تومان درمی‌آد که خیلی عالیه. این ارزونترین بدنه‌ایه که می‌شه خرید، بدنه ای که در واقع Pentax k10D است در لباس GX-10 ...
    Amir Mohebi، EHSAN2، Mashhadi Vahid و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

]
    خوبه !

توی اینترنت با یك لنز 55-18 می شه 670 دلار خریدش. احتمالا چون ایرانی ها معمولا سراغ سامسونگ نمی رن یه جورایی روی دستشون ............
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 4 February 2008 در ساعت 16:14
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Pentax K20D

سلام

شک داشتم، با نورنگار تماس گرفتم و نورنگار تایید کرد؛
    Samsung GX-10 به همراه لنزهای 55-18 و 200-50 با گارانتی و بیمه به قیمت 660 هزار تومان.
    55-18 که یه لنز 50، 60 دلاریه، 200-50 هم 200 الی 250 دلار قیمت داره.
    با این حساب بدنه کمتر از 400 هزار تومان درمی‌آد که خیلی عالیه. این ارزونترین بدنه‌ایه که می‌شه خرید، بدنه ای که در واقع Pentax k10D است در لباس GX-10 ...
    احمد عزیز, ممنون از این خبرت, احیانا" نمیدانی لنزهای همراهش اشنایدرند یا پنتاكس (سامسونگ كه نیست..!!؟؟)

واقعا" قیمتش عالیه, بخصوص كه در واقع نسخه كره ایه چنان بدنه خفنیه!!!

فقط حیف كه اگر همچین بدنه ای رو بخریم, صاحب اول و آخرش خودشیم :::big grin:::

حیف كه من نیكونی شدم ....:cool:

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    خوبه !
    ................ احتمالا چون ایرانی ها معمولا سراغ سامسونگ نمی رن یه جورایی روی دستشون ............
    ولی همین سایت داره مدل Pro815 سامسونگ را با اون قیافه بدشكل و غول هیبتش به قیمت 450 میده (كه البته اونهم به نسبت قیمت روزهای اولش خیلی كمه, ولی الآن دیگه فكر نكنم حتی با این قیمت مشتریی داشته باشه).
    Ahmad Reza تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

احمد عزیز, ممنون از این خبرت, احیانا" نمیدانی لنزهای همراهش اشنایدرند یا پنتاكس (سامسونگ كه نیست..!!؟؟)

واقعا" قیمتش عالیه, بخصوص كه در واقع نسخه كره ایه چنان بدنه خفنیه!!!

فقط حیف كه اگر همچین بدنه ای رو بخریم, صاحب اول و آخرش خودشیم :::big grin:::

حیف كه من نیكونی شدم ....:cool:
    سلام
    وحید جان فکر می کنم لنز ها اشنایدر باشند, مطمئن نیستم, ولی می شه سوال کرد...
    من هم معتقدم قیمت خیلی وسوسه کننده و جذاب هست؛ اگر کسی بتونه با لوگوی سامسونگ کنار بیاد! با مبلغ خیلی خوب صاحب یک بدنه بسیار عالی و دو عدد لنز مناسب شده. اگرچه حق باشماست و فروش مجدد مشکل خواهد بود ولی قیمت 400 تومان برای چنین بدنه ای ارزش ریسک کردن را خواهد داشت...
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

چند روزی است بد جور درگیر جشنواره فیلم فجر هستم.نبودم...

مثل اینكه همه با نام نشان Samsung مشكل دارند!

زیاد به نام نشان بدنه اهمیت ندهید.تازه اینكه سامسونگ بسیار خوشنام ( حداقل در بسیاریاز كشور ها از جمله ایران ) است.

و بعد اینكه وقتی شما دارید با این پول صاحب تكنولوژی پنتاكس ( و سونی البته ! ) می شوید به نظرم بسیار هم عالی است....

خلاصه اینكه بدنه و قیمت مناسبی است...
    light_darkness و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    .

و بعد اینكه وقتی شما دارید با این پول صاحب تكنولوژی پنتاكس ( و سونی البته ! ) می شوید به نظرم بسیار هم عالی است....

خلاصه اینكه بدنه و قیمت مناسبی است...

فراموش نكنید كه این بهترین بدنه پنتاكسه و اسم سمسونگ هم باید به عنوان زینت ازش تقدیر بشه چرا كه اونها هستند كه سنسور پنتاكس رو میسازند.
    بدنه دوربین از نوع ضد آب و هوا (متشابه با سری 1D Canon ساخته شده , درای تمیز كن سخت افزاری سنسوره و باز هم فراموش نكنید كه همه لنزههای Pentax K mount باهاش بصورت منوئل همسازی دارند پس اگه یه سر برید به جنوب میدان توپخونه (كه اسمش نك زبونم گیر كرده - و مطمعن باشید با ماشین شخصی نرید كه پارك در اون پاركینگ زیرزمینی در ضلع شرقی واقعا خودكشیه) می تونید با دستی پر از لنزها قدیمی ولی خیلی خوب و با كیفیت و ارزان باز گردید. با قیمت ارائه شده, حتی به عنوان بدنه دوم برای عكاسان حرفه ای هم كاملا قابل استفاده است.

حالا ینها مشگل اینه كه اگه فروشنده هم از این سایت استفاده بكنه, مطمئن باشید تا حالا قیمت رفته بالا...
    زندگی بسان شطرنج مینماید..روزی كه گفتم شطرنج نمیدانم, همه خواستند تا آنرا به من بیاموزند.وقتی گفتم شطرنج را میدانم, همه به مات كردنم بسیج شدند.....

كاربر همراه avang777 آواتار ها
    تشکر کرده
    380

با سلام خدمت استاد گرامی جناب قبادی
    من مدتی را برای خرید دوربین dslr صرف جمع آوری اطلاعات در مورد این دوربینها و مقایسه آنها كردم و در نهایت با توجه به بودجه ام كنون 350 را انتخاب كردم. اما همیشه در همین مدت از دوربینهای پنتاكس خوشم آمده بود. مثلا k100d را كه دیدم در مقایسه با بقیه نویز خیلی پایینی داشت. حالا به نظر شما این سامسونگ همان كارایی و كیفیت پنتاكسها را چه از نظر كیفیت ساخت و چه از نظر كیفیت تصویر دارد؟ سایتtrustedreviews كه آن را از پنتاكس k10d هم بیشتر قبول داشت. یعنی واقعا همین طور است؟ یا من همان 350 را بخرم؟
    لطفا نظر خود را در مورد این دوربین و لنزهای آن و شاید تكمیل آنها در آینده كامل بفرمایید تا بتوانم تصمیمی مناسب بگیرم ضمن اینكه مشكلی هم با نام سامسونگ ندارم و برای من تصویر ارائه شده توسط دوربین مهم است نه نام دوربین.
    از اینكه وقت گرانبهای خودتان رادر این وضعیت كمبود وقت به این مسئله اختصاص میدهید تشكر می كنم.
    در ضمن آیا خرید اینترنتی از سایت مذكور را تایید می فرمایید؟
    موفق باشید
    ویرایش توسط avang777 : Tuesday 5 February 2008 در ساعت 09:43
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط avang777 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد گرامی جناب قبادی
    من مدتی را برای خرید دوربین dslr صرف جمع آوری اطلاعات در مورد این دوربینها و مقایسه آنها كردم و در نهایت با توجه به بودجه ام كنون 350 را انتخاب كردم. اما همیشه در همین مدت از دوربینهای پنتاكس خوشم آمده بود. مثلا k100d را كه دیدم در مقایسه با بقیه نویز خیلی پایینی داشت. حالا به نظر شما این سامسونگ همان كارایی و كیفیت پنتاكسها را چه از نظر كیفیت ساخت و چه از نظر كیفیت تصویر دارد؟ سایتtrustedreviews كه آن را از پنتاكس k10d هم بیشتر قبول داشت. یعنی واقعا همین طور است؟ یا من همان 350 را بخرم؟
    لطفا نظر خود را در مورد این دوربین و لنزهای آن و شاید تكمیل آنها در آینده كامل بفرمایید تا بتوانم تصمیمی مناسب بگیرم ضمن اینكه مشكلی هم با نام سامسونگ ندارم و برای من تصویر ارائه شده توسط دوربین مهم است نه نام دوربین.
    از اینكه وقت گرانبهای خودتان رادر این وضعیت كمبود وقت به این مسئله اختصاص میدهید تشكر می كنم.
    در ضمن آیا خرید اینترنتی از سایت مذكور را تایید می فرمایید؟
    موفق باشید
    والله دوربین بد وجود ندارد.

همه خوب هستند.این سامسونگ و یا پنتاكس هم دوربین های خوبی هستند.خرید دوربین بسیار آسان است اگر نیازهایمان را بخوبی بشناسیم و بدانیم از یك دوربین چه می خواهیم.كسی نیست كه مثلا هنگام خریدن اتومبیل در بین چند خودرو گیر كند مگر ایكه اطلاعات درستی از خودرو نداشته باشد.

مثلا یك خبرنگار خیلی م به سراغ این دوربنی می رود.

یك كسی كه نیازدارد لنز های جور واجور ارزان و گران و با كیفیت داشته باشد به همراه تجهیزات جانبی ( البته در ایران ) كمتر به سراغ این بدنه می رود.

اما بدنه ی ارزشمندی است.

بدنه های نیكون و كانن مثل پراید و پیكان هستند در هر كجا كه باشی می توانید لوزام جانبی و لنز های آن را خریداری كنید.تنوع چشم گیر است.لوزام آن همیه محیا است.تعمیرات آن ساده تر از بقیه است ( به علت فراوانی و تكرار زیاد )

خلاصه اگر می خواهید هم رنگ جماعت باشید كانن و نیكون بهتر است.

اما اگر قصد فقط هیمن بدنه است و بعد از این دیگر لنز و لوازم دیگری نمی خواهید ( كه خیلی بعید است ) انتخاب خوبی است.

به تازگی هم در این برند و برند همزادش ( پنتاكس ) تنوع بیشتر شده است.هم از نظر لوزام جانبی و هم لنز.

سامسونگ در ایران نمایندگی معتبری دارد همین طور پنتاكس.كه شاید نوید روز هایی را بدهد كه این دو برند محبوب تر شوند.

در مورد خرید اینترنتی چه از این فروشگاه و چه بقیه جاها نظری ندارم ( مگراینكه از آنجا خرید كرده باشم و به نظرم مورد تایید باشد )
    light_darkness و avang777 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین