صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 377 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر جديد
    تشکر کرده
    92

خب من بعد از مدتها غيبت به اين فروم برگشتم

چندوقتيه اين دوربين رو دارم ولي كيفيت عكسهاش چنگي به دل نميزنه. من پاناسونيك FZ8 هم دارم كه در مقايسه با اين كيفيت عكسها خيلي بهتره

بگذريم

20 صفحه آخر اين تاپيك رو خوندم در مورد HDR‌صحبتي نشده بود. آيا اين دوربين قابليت عكاسي HDR‌داره يا نه؟

-----

البته انگار اين تاپيك رو از زير خروارها خاك بيرون كشيدم !!
    ویرایش توسط moriss : Tuesday 12 November 2013 در ساعت 07:59
    Panasonic Lumix FZ8 black
    Canon EOS 450D / Kiss X2

كاربر همراه mohammad-reza آواتار ها
    تشکر کرده
    5483

دوست عزیز 450d هم قابلیت ثبت hdr دارد
    باید به منو بروید روی کلمه aeb بروید میتونید استاپ رو تنظیم کنید
    moriss تشکر می‌کند.

كاربر جديد Shayan.Ariyana آواتار ها
    تشکر کرده
    10

درود بر اساتید عزیز، دوربین من هم به مشکل پیکسل قرمز یا مرده بر خرده، با هزار مشکل این دوربین رو خریداری کردم حالا هم از شانس من این مشکل پیش امده. کمی در این مورد سرچ کردم ، راه Sensor Clean خود دستگاه رو پیشنهاد داده بودند ، تست کردم ، هنوز این 3 4 پیکسل شـــوم روی LCD دیده میشن مخصوصا زمانی که روی Live View - AF کنم کاملا دیده مشن اما تو عکس تقریبا 60 70 درصد بهتر شدن ، لا اقل دیگه قرمز رنگ نیستند! و به زحمت میشه پیداشون کرد. این مشکل از کجاست؟ و برای حل کاملش چه کاری باید کرد؟ اگر نیاز باشه بره گارانتی چه مدت دستگاه باید بخوابه اونجا؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بدرود.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.Ariyana نمایش پست ها
    درود بر اساتید عزیز، دوربین من هم به مشکل پیکسل قرمز یا مرده بر خرده، با هزار مشکل این دوربین رو خریداری کردم حالا هم از شانس من این مشکل پیش امده. کمی در این مورد سرچ کردم ، راه Sensor Clean خود دستگاه رو پیشنهاد داده بودند ، تست کردم ، هنوز این 3 4 پیکسل شـــوم روی LCD دیده میشن مخصوصا زمانی که روی Live View - AF کنم کاملا دیده مشن اما تو عکس تقریبا 60 70 درصد بهتر شدن ، لا اقل دیگه قرمز رنگ نیستند! و به زحمت میشه پیداشون کرد. این مشکل از کجاست؟ و برای حل کاملش چه کاری باید کرد؟ اگر نیاز باشه بره گارانتی چه مدت دستگاه باید بخوابه اونجا؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بدرود.
    فکرکنم برای بیشتری از این سوالاتتون، تاپیک پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین جای مناسبتری باشه. البته باید یک مقدار صبر داشته باشین این روزا گویا جناب قاسمی حسابی سرشون شلوغه
    Shayan.Ariyana تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    10

درود دوستان
    450D من با لنز 24 - 70 تامرون هست که لرزش گیر نداره. برای عکاسی در شب و کلا نور کم خیلی به مشکل میخورم حتما باید رو سه پایه باشه وگرنه عکس تار و کشیده میشه، سوالم از اساتید این هست که ایم مشکل به دلیل باز بودن دیاف در نور کم هست یا به دلیل نداشتن لرزش گیر در لنز؟ اگر 18-55 IS بگیرم بازهم این مشکل هست؟ یا کمتر میشه؟ من یادمه حتی با دوربین سری G خیلی بهتر در شب و نور کم عکس می گرفتم ، الان با این لنز فکر می کنم از سرعت 1/8 کوچکتریم لرزشی رو تو عکس ثبت میکنه و می دونید چـــــــــقدر اعصاب خرد کن هست این موضوع.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.Ariyana نمایش پست ها
    درود دوستان
    450D من با لنز 24 - 70 تامرون هست که لرزش گیر نداره. برای عکاسی در شب و کلا نور کم خیلی به مشکل میخورم حتما باید رو سه پایه باشه وگرنه عکس تار و کشیده میشه، سوالم از اساتید این هست که ایم مشکل به دلیل باز بودن دیاف در نور کم هست یا به دلیل نداشتن لرزش گیر در لنز؟ اگر 18-55 IS بگیرم بازهم این مشکل هست؟ یا کمتر میشه؟ من یادمه حتی با دوربین سری G خیلی بهتر در شب و نور کم عکس می گرفتم ، الان با این لنز فکر می کنم از سرعت 1/8 کوچکتریم لرزشی رو تو عکس ثبت میکنه و می دونید چـــــــــقدر اعصاب خرد کن هست این موضوع.
    دوست عزیز جهت تار نشدن عکس در عکاسی روی دست بهتر است سرعت بالاتر از 1/160 انجام گردد بدیهی است در تنظیم این سرعت در شب نیازمند بالابردن ایزو حتی با آپرچر باز خواهید بود حتی با گرانترین لنزها هم بدون اضافه کردن ایزو مشکل رفع نخواهد شد(در نور کم) بنابراین یا از فلاش استفاده کنید-یا ایزو بالاتر باشد که بالارفتن ایزو منجر به ایجاد نویز خواهد شد
    سری G شما هم احتماا خودکار ایزو را بالاتر انتخاب میکرده است
    moriss، morteza khademy و Shayan.Ariyana تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    دوست عزیز جهت تار نشدن عکس در عکاسی روی دست بهتر است سرعت بالاتر از 1/160 انجام گردد بدیهی است در تنظیم این سرعت در شب نیازمند بالابردن ایزو حتی با آپرچر باز خواهید بود حتی با گرانترین لنزها هم بدون اضافه کردن ایزو مشکل رفع نخواهد شد(در نور کم) بنابراین یا از فلاش استفاده کنید-یا ایزو بالاتر باشد که بالارفتن ایزو منجر به ایجاد نویز خواهد شد
    سری G شما هم احتماا خودکار ایزو را بالاتر انتخاب میکرده است
    درود دوست عزیز. ایزو 450 در حالت معمول تا 1600 هست، برای رسوندن اون به 6400 چه کار باید کرد؟ چون توی مشخصات نوشته آپ تو 6400 - 32000! اما فقط تا 1600 موجوده

صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38