نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Hc یا Gs

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Hc یا Gs

سلام دوستان

کسانی که با دوربینهای سونی و پاناسونیک کار کرده اند ،کدامیک از سریهای HC در سونی (منظورم HC 32 تا HC 42) و سری GS در پاناسونیک (GS120 و GS200) رو بهتر میدونند؟

من کاری به رتبه در سایتهایی مثل camcorderinfo.com ندارم جون اونها پارامترهای متعددی رو مثل طراحی بدنه و .. رو در نظر میگیرند.

من میخوام بدونم کسانی که با این مدلها کار کرده انداز لحاظ کیفیت تصویر و بخصوص شفافیت و باز بودن رنگها از کدامیک راضی اند؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

نقل قول نوشته اصلی توسط HappyBoy
    سلام دوستان

کسانی که با دوربینهای سونی و پاناسونیک کار کرده اند ،کدامیک از سریهای HC در سونی (منظورم HC 32 تا HC 42) و سری GS در پاناسونیک (GS120 و GS200) رو بهتر میدونند؟

من کاری به رتبه در سایتهایی مثل camcorderinfo.com ندارم جون اونها پارامترهای متعددی رو مثل طراحی بدنه و .. رو در نظر میگیرند.

من میخوام بدونم کسانی که با این مدلها کار کرده انداز لحاظ کیفیت تصویر و بخصوص شفافیت و باز بودن رنگها از کدامیک راضی اند؟
    من شخصا GS را بخاطر سه CCD بودن آن ترجیح میدهم. یکی از مسایل مهم در ویدئو فیلمبرداری خوب در نور کم است که این دوربین ها بخاطر داشتن سه سنسور اینکار را با کیفیت بهتری انجام می دهند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

ولی ضاهرا جی اس ها هم مثل مدلای قبلی پاناسونیک یه مقدار تو ضبط صدا (از نظر کیفیت) مشکل دارن.!؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

چرا اینجا اینقدر سوت وکوره؟؟؟
    هیشکی حال جواب دادن نداره؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

در جواب حسام که میگه چرا اینجا اینقدر سوت و کوره باید بگم که :
    شاید بعضی ها نمیدونند که دوربینهایی مثل جی اس 120 و یا جی اس 200 رو باید جزو کدام دسته از دوربینها
    قرار بدند حرفه ای یا آماتور ؟
    باید دوستان دیگه ای که از این دوربینها استفاده میکنند بهتر وبیشتر از مزایا ومعایب دوربین خود بگویند.

كاربر همراه 2004 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

ولی من شنیدم که جی اس 120 و جی اس های ÷ایین تر تو نور کافی عملکرد خوبی دارن(بهتر از سونی) ولی تو نور کم
    سونی ها بهترن...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

در کل در نور کافی جی اس ها بهتر از سونی اند ولی در نور کم اصلا خوب نیستن هر چند هیچ دوربینی خوب نیست ولی سونی درین مورد حداقل از پاناسونیک بهتره

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

البته دراین میان باید دوربین های 3 CCD پاناسونیک مثل GS120, GS70, GS150 و چند مدل دیگر را استثناء کرد. چون این دوربینها دارای 3 سنسور تصویر می باشند و سطح جمع آوری نورشان بیشتر است و انتظار می رود در نور کم دارای تصاویر کم نویزتری باشند. من در مرورهای فنی سایتهای مختلف هم تایید این موضوع را دیده ام. برای مقایسه یکی از بهترین این سایتها
    www.camcorderinfo.com میباشد. یکی از مشکلات اصلی GS ها باتری ضعیف آنها است که شما را مجبور به خرید باتری یدکی برای مسافرت می کند.
    دوربین های سونی دارای باتری قوی ، کیفیت تصاویر زنده در نور مناسب و نیز پورتهای خروجی کامل بخصوص DV in/ou و AV in/out می باشند.