صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
Like Tree24تشکر

موضوع: کمک به یک آماتور برای انتخاب Digital Slr

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: کمک به یک آماتور برای انتخاب Digital Slr

اما فقط این لنز ارزان رو من قبول دارم رو هر دوربینی. نو حدود 80 دلار دست دوم هم 40 یا 50 دلار پیدا میكنی كه اصلا پولی نیست تو این دور و زمانه. هر موقع هم خواستی بفروشی مشتری داره. مخصوصا اونور شاد باشی
    .
    .
    Canon EF 50mm f/1.8 II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

اونجا از این آفر های عجیب هم هست :

http://cgi.ebay.com/Canon-EOS-40D-Di...QQcmdZViewItem
    یکی از عجیب ترین آفر هایی میشه که تا به حال دیدم...:biggrin:
    فروشنده powerseller هست و توی ماه گذشته نزدیک به 850 تا فیدبک مثبت داشته
    شاید اگه با فروشنده صحبت کردم این کیس رو در نظر بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    سلام.....

آیا به روز بودن دوربین مهمه؟؟؟؟

اگه این طور نیست الان بهترین زمان برای خرید 30D است. دوربینی با ارزش و کم قیمت.
    اینم پیشنهاد من:
    Canon EOS 30D+لنز کیت 135-28
    برای پرتره و ماکرو Canon EF 100mm f/2.8 Macro
    برای cityescape همSigma 10_20
    به روز بودن دوربین برام مهمه... می خوام چیزی بگیرم که حداقل 3 سال بتونم راحت باهاش کار کنم
    از توی review هایی که خوندم 40d رو انتخاب کردم که به نظرم بین دوربین های سری eos چیز نسبتا خوبی بود
    در رابطه با لنز هم توی آخرین پست نوشتم که تصمیم گرفتم که حداقل با هزینه ای که می کفنم یک لنز خوب بگیرم به جای این که با همون مقدار هزینه 3 تا لنز متوسط بگیرم...:)

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

دقت كرده ايد كه در اين مجموعه، اثري از باطري دوربين نيست! بعيد ميدونم كسي كه به كوچكترين جزئيات اشاره كرده.... باطري رو از قلم انداخته باشه.... يا اون رو پيش فرض تلقي كرده باشه
    Kaveh Ghobadi، EHSAN2، Gt_Max و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظرم آقای فرهاد خان پیشنهاد های درستی میده. بنظر من هم 40دی انتخاب صحیحی است اما بدون لنز های خوب اصل خرید واسه 40 دی میره زیره سوال. من اگر جای شما بودم با خرید 40دی سعی میكردم شده 1 لنز خوب بخرم اینكارو میكردم ولی پولش رو واسه دو یا 3تا لنز تقسیم نمیكردم. در مورد خرید اینترنتی هم حق با شماست واسه اینكه مشكلی پیش بیاد همیشه جوایگو نیستند. قیمت های خیابان هم معمولا بالاتره(بدون احتساب هزینه پست خرید اینترنتی كه یه داستان جداست و شما بهتر از من میدونی) اما شما جایی هستی كه حق انتخاب داری. این لیست رو یه نگاهی بنداز اطلاعات بدی توش نیست. اگر نتونی واسه 40 دی لنزهای خوب بگیری منطق میگه باید بری سراغ 30دی یا 400 دی ...... به این لینك هم نگاه كن اطلاعات خوبی داره. خوش باشی....
    http://www.lensplay.com/lenses/lens_list.php
    از نظر خرید اینترنتی آمازون یه خورده اذیت می کنه یعنی توی ارسال مشکلی نداره ولی سر مسایل وارانتی و غیره یه خورده اذیت می کنه و بعضی وقت ها اصلا اون چیزی رو که می خواید براتون ارسال نمیکنه ! :biggrin:
    توضیحاتی رو که دادی رو قبول دارم و خودم هم به همین نتیجه رسیدم که برای دوربینی که دارم تهیه می کنم به جای 3 تا لنز معمولی 1 لنز خوب بخرم که کیفیت بالا تری بهم بده و بتونم برای مدت طولانی نگهش دارم...

راستش من اطلاعات زیادی در رابطه با لنز های اس ال آر ندارم ولی توی همین یک روز این تاپیک مجبورم کرد کلی اطلاعات جدید یاد بگیرم...
    ولی یکی از لنز هایی که 100% خریداری می کنم Canon EF 50mm f/1.8 II یا Canon EF 50mm f/1.4 هست...:)
    QashQai تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    دقت كرده ايد كه در اين مجموعه، اثري از باطري دوربين نيست! بعيد ميدونم كسي كه به كوچكترين جزئيات اشاره كرده.... باطري رو از قلم انداخته باشه.... يا اون رو پيش فرض تلقي كرده باشه
    این موضوع رو خودم هم اول متوجه شدم و تعجب کردم که چطور چارجر باتری ماشین توی لیست هست ولی خوب باتری شامل نشده...
    ولی این اطلاعات کامل لیست هستش

Items Included with
    the Canon 40D:

* EOS 40D Body
    * Eyecup Ef
    * Wide Strap EW-100DBII
    * Video Cable VC-100
    * Cable IFC-400PCU
    * Battery Pack NB-2LH
    * Battery Charger CB-2LW
    * EOS Digital Solution Disk and Instruction Manual
    * IS & Macro Booklets

Items Included with
    PRO PKG:

* Tamron AF 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Autofocus Lens
    * Tamron Telephoto AF 75-300mm f/4.0-5.6 LD Macro Autofocus Lens
    * Titanium .45x Wide Angle Lens
    * 2GB Compact Flash Card
    * USB Compact Flash Card Reader
    * Deluxe All Weather Proof Carrying Case
    * Deluxe Video & Photo Tripod
    * Table Top Tripod
    * Canon Lens Cap
    * Canon Strap
    * Canon USB Cable
    * Canon Audio/Visual Cable
    * Professional 3 Pc. Lens Cleaning Kit

با این حال باید تماس بگیرم با خود فروشنده صحبت کنم ولی اگه درست باشه یکی از بهترین deal های که می تونستم در نظر بگیرم...
    Amir Mohebi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

البته با توجه به قیمت.... ممكنه سنسور هم بای دیفالت روش نباشه:::big grin:::(شوخی)
    .
    ولی یه نكته تو این دوربین ها باطری گرچه هزینه زیادی نیست اما بسیار مهم! من باطری دوم رو كه میخواستم بگیرم 3 تا باطری رو پس فرستادم چون دوربین رو اون باطری ها پیام خطا میداد(باطری شارژ میشد.دوربین روشن میشد اما Random پیام خطا میداد ولی رو باطری فابریكش نه! جالب اونجاست كه تمام Spec باطری دوم با باطری فابریك میخوند! فروشنده وقتی دید من كوتاه نمیام از تو یه جعبه آكبند 40 دی باطری فابریك اون دوربین رو داد و من دیگه هیچ پیام خطایی از باطری دوم ندیدم(با باطری فابریك خودم مشكل نداشتم). تاریخ اون باطری ها هم Expire نشده بود البته خودش با این حرف كه ممكنه این باطری های 30دی بوده (در حالی كه تمام مشخصات با باطری 40 دی میخوند)قضیه رو جلو دیگران رفع و رجوع كرد(از كسانی كه 30 دی دارند میشه پرسید كه شكل ظاهری هر دو باطری یكی هست یا نه.... من نمیدونم)...............همه این موارد رو گفتم كه در هر صورت تو خرید باطری دقت بشه:cool:

كاربر آشنا lind آواتار ها
    تشکر کرده
    158

پس بالاخره ملت دارن سر کیسه رو شل میکنن!!
    مهدی بیگمرادی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    البته با توجه به قیمت.... ممكنه سنسور هم بای دیفالت روش نباشه:::big grin:::(شوخی)
    .
    ولی یه نكته تو این دوربین ها باطری گرچه هزینه زیادی نیست اما بسیار مهم! من باطری دوم رو كه میخواستم بگیرم 3 تا باطری رو پس فرستادم چون دوربین رو اون باطری ها پیام خطا میداد(باطری شارژ میشد.دوربین روشن میشد اما Random پیام خطا میداد ولی رو باطری فابریكش نه! جالب اونجاست كه تمام Spec باطری دوم با باطری فابریك میخوند! فروشنده وقتی دید من كوتاه نمیام از تو یه جعبه آكبند 40 دی باطری فابریك اون دوربین رو داد و من دیگه هیچ پیام خطایی از باطری دوم ندیدم(با باطری فابریك خودم مشكل نداشتم). تاریخ اون باطری ها هم Expire نشده بود البته خودش با این حرف كه ممكنه این باطری های 30دی بوده (در حالی كه تمام مشخصات با باطری 40 دی میخوند)قضیه رو جلو دیگران رفع و رجوع كرد(از كسانی كه 30 دی دارند میشه پرسید كه شكل ظاهری هر دو باطری یكی هست یا نه.... من نمیدونم)...............همه این موارد رو گفتم كه در هر صورت تو خرید باطری دقت بشه:cool:
    این طور که توی توضیحات نوشته شده بسته بندی شده خود کارخانه هست...
    در ربطه با باتری هم راه جالبی رو گفتی شاید همین رو امتحان کنم !:biggrin:

نقل قول نوشته اصلی توسط lind نمایش پست ها
    پس بالاخره ملت دارن سر کیسه رو شل میکنن!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2