صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
Like Tree64تشکر

موضوع: اجاره ی لنز !

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: اجاره ی لنز !

خوب هر كسی می تواند برای اینكه اطمینان خاطر داشته باشد آن تضمینی را كه فكر می كند بهتر است بگیرد...

اما اینكه مثلا با یك فیلمساز كه احیانا دو تا جایزه بین المللی دارد و 10 تا 15 تا جایزه داخلی و كلی آدم سر شناسی است و احتمالا هم از طرف یكی از كارگردان های مطرح سینما معرفی شده است اینطور رفتار شود و آن فرد در دلش بگوید نكنه فكر كردن می خوام دوربین ها رو بدزدم؟و پول 15 روز اجاره را پیش پیش بدهد به نظرم زیاد مناسب نیست.

بسیاری از این دوستان ( اجاره دهندگان ) حتی نمی توانند دوربین ها را روشن كنند !

اما هر كس می تواند آنطور كه خاطرش آسوده است رفتار كند.شاید با داشتن یك كشو پر از شناسنامه خیال اش راحت باشد كه شاید روزی دوربین را پس دهند!

و یكی هم اعتبار بیشتری از شناسنامه برایش مهم است...

آدرس رو حتما باید بگردم و پیدا كنم.

اما توی خیابان تركمنستان ( تخت طاووس ) یك مركزی بود الان شماره اش در دسترس نیست.اما جز آدم های خوب هستند...
    light_darkness تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

اجاره دهنده وسایل فیلمبرداری بسیار زیاد است.... در مجلات مربوط به فیلم و سینما آگهی دارند و می‌توانید ردشون رو از دفاتر فیلمسازی و تبلیغات و اینها بگیرید....
    Kaveh Ghobadi و EHSAN2 تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

عجیبه کسی که از طرف کارگردانی مطرح معرفی شده، چنین برخوردی باهاش شده! من بعد از یه معرفی ساده‌ی تلفنی، بدون چک و فقط با شناسنامه وسیله کرایه می‌کنم.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepanz نمایش پست ها
    عجیبه کسی که از طرف کارگردانی مطرح معرفی شده، چنین برخوردی باهاش شده! من بعد از یه معرفی ساده‌ی تلفنی، بدون چک و فقط با شناسنامه وسیله کرایه می‌کنم.
    بعله...!

اینجا است كه یك سوال مهم شكل می گیره و اون اینكه : از كجا؟

وقتی شما به عنوان یك دوست تجربه خوبی از یك اجاره دهنده دارید آنجا را به بنده و دوستان دیگر معرفی می كنید.قطعا آن فرد آدم حسابی و انسان درستی بوده كه توانسته رضایت شما را جلب كند.پس قطعا اگر بنده نوعی با ایشان مثل شما رفتار كنم همان نتیجه را خواهم گرفت.پس از شما درخواست می كنم آدرس و شماره آنها را به بنده نیز بدهید.

اما اگر انسان زیاد خوبی نباشد بنده مجبور می شوم از ایشان بد بگویم و به كسی هم توصیه نكنم.

این شرط تجارت است...!

ولی این وسط یك مشكلی است و آن هم به نام نیاز!

وقتی شما یك وسیله خاص نیاز دارد.و احیانا آن وسیله در انحصار چند شركت و شخص خاص است و غیر آنها كسی این لوازم را در دسترس ندارد و احیانا آدم های زیاد خوبی هم نیستند.و شما وقت ندارید بروید تهران را زیر رو كنید و یا زمان مناسبی نیست.مجبور می شود به خواسته های این آدم ها هر چه كه باشد تن دهید.به قول معروف به ساز ایشان برقصید و كلی منت كه چون فلانی تماس گرفته این ها را به شما می دهم و اگر نه از پیش رزرو شده بود.اینها در تهران فقط همین جا وجود دارند و جای دیگر گیرتان نمی آید!( انگار فقط همان ها ساخته شده اند ) و از این دست بازار گرمی ها و در نهایت بگویند اگر می شود گرایه 15 روز را جلو تر بدهید تا میز ادیت هم برایتان رزرو شود و اگر نه قول نمی دهم در آن تاریخ میز خالی داشته باشیم....

بله دوست عزیز...

هم آدم خوب گیر می آید و هم آدم نا خوب نا جور ... .... .... ...
    paya، A_Maddah، yaghoobi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

اقای قبادی منظورتون من نیودم که؟ (اون ادمای بد !)
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    Sony DSLR-A700 + VG-C70AM
    Carl Zeiss 16-80 F3.5-4.5, Sony 16-105 F3.5-5.6, Minolta 100-400 APO, Sony 50mm F1.4, Konica Minolta AF 28-75 F2.8, Minolta 75-300 F4.5-5.6

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط qavemm نمایش پست ها
    اقای قبادی منظورتون من نیودم که؟ (اون ادمای بد !)
    کاوه جان شما که عزیز ما هستی...

ما ارادتمند شما هستیم عزیز....شما جز آدم خوب خوب ها هستی عزیز...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

پیش فرض پاسخ : پاسخ: اجاره ی لنز !

با سلام
    میدونم این تاپیک دیگه خیلی قدیمیه اما خودم به یه مشکل مشابه برخوردم و جوابش رو پیدا نکردم

میخواستم بدونم که هنوز هم جایی برای اجاره تجهیزات عکاسی وجود نداره یا اینکه این کار انجام میشه

یکی از دوستان میگفت در زمان های خیلی دور خانه عکاسان این کار رو میکرده اما الان نمیکنه
    barca007 و Dante تشکر می‌کنند.

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    با سلام
    میدونم این تاپیک دیگه خیلی قدیمیه اما خودم به یه مشکل مشابه برخوردم و جوابش رو پیدا نکردم

میخواستم بدونم که هنوز هم جایی برای اجاره تجهیزات عکاسی وجود نداره یا اینکه این کار انجام میشه

یکی از دوستان میگفت در زمان های خیلی دور خانه عکاسان این کار رو میکرده اما الان نمیکنه

جایی هست لنز کرایه یا اجاره بده ؟؟؟
    ممنون
    EOS 3000 N/EOS 5D ii/EOS 6D/24-105 F4/135 F2/50 F1.8STM

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

سلام
    دوستان جایی سرغ دارند برای اجاره لنز ؟ نیکون 24-70 یا 24-120 مورد نیاز است به مدت یک هفته .
    مرسی
    Nikon D750

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

من یک دوربین معمولی کامپت 400 -500 هزار تومنی برای چند روز احتیاج دارم می دونید از کجا می تونم کرایه کنم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین