صفحه 4 از 87 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 864
Like Tree6458تشکر

موضوع: عکس های پانوراما Panorama

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

کامیرا
    عکس پانورامای خوبی است.منتها در چسباندن آن در یک نقطه دقت لازم را بکار نبرده اید. انهم در ستون اول جلوی تصویر است که تصویر سمت راست آن کمی به سمت راست چرخیده و همین باعث شده که هم ستون به سمت پایین ضخیمتر شود و هم لبه باغچه در دو طرف ستون همراستا نباشند. هم رنگی و نور عکسها خوب است و خوب کار شده است.

تشکر کرده
    298

Smile دریاچه پارک ملت

یک پانوراما از دریاچه پارک ملت. میله جلوی تصویر بخاطر نزدیکی زیاد به دوربین دارای یک خم غیر طبیعی است و البته تعداد شات ها هم خیلی زیاد نبود (6 تا فکر کنم) و بهمین خاطر خمیدگی آن زیاد همگن نیست. چسباندن عکسها بخاطر حرکت قایق ها با دست و در فتوشاپ انجام شده، چون در نرم افزارهای اتوماتیک قابلیت شناسایی قایق های متحرک را نداشت. البته در این عکس هم یکی از قایق ها دوبار تکرار شده که البته معلوم نیست. این عکس که اینجا نشان داده شده برای کم شدن حجمش به شدت فشرده شده است و بخاطر همین کیفیت خوبی ندارد. عکس اصلی را این لینک ببینید.

ویرایش توسط M.R.Shahbazi : Wednesday 8 June 2005 در ساعت 14:10

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

بندرعباس، پارک ساحلی دولت
    آب دریا عقب بود. یه مقدار رفتم جلو ، پشت به دریا کردم و چند تا شات گرفتم. اون کوه هم که توی عکسه کوه گنو هست.
    طبق معمول نظرات و انتقاد ها رو بگید لطفا.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kamira
    بندرعباس، پارک ساحلی دولت
    آب دریا عقب بود. یه مقدار رفتم جلو ، پشت به دریا کردم و چند تا شات گرفتم. اون کوه هم که توی عکسه کوه گنو هست.
    طبق معمول نظرات و انتقاد ها رو بگید لطفا.

fiبه نظر من عكس قشنگيست با توجه به اينكه رنگ دريا با آسمان تقيبا يكي شده تبريك ميگم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

بابا این تاپیک چرا تعطیل شده؟ خیلی بحث میشه اینجا راه انداخت. آقای شهبازی اینجا را دریابید!
    این عکس پانوراما از یه روستای کوچیک توی استان هرمزگان هست. قسمت پایین عکس اور اکسپوز شده. البته میشه جبرانش کردو منتها فعلا نسخه بتا رو گذاشتم اینجا البته سایز اصلی پنج برابر بزرگتره.

صادق طاهری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

kamiraجناب : پايين عكس شما آندر اكسپوز شده.
    اين هم يه پانوراما از روستاي هزاران ساله نايبند (ماسوله كوير) در پاي مرتفع ترين كوه كوير مركزي ايران و داراي بهترين مركبات در ايران جالبه بدونين اين روستا با عكسي كه 103 سال پيش گرفته شده تفاوتي نداره.
    منتظر نظراتتون هستم.

ویرایش توسط morytab : Friday 29 July 2005 در ساعت 11:28
    Maysam.P و MahBaz تشکر می‌کنند.
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

ممنو ن دوست عزیز. اشتباه لپی بود! عکس خیلی قشنگیه. خودتون گرفتید ؟
    ویرایش توسط kamira : Friday 29 July 2005 در ساعت 13:55
    صادق طاهری

تشکر کرده
    298

جناب بدرام، عکس بسیار زیبایی بود. از لحاظ تکنیکی هم خیلی زیبا کار شده بود، یکدستی بین عکسها و و مونتاژ دقیق. ضمنا منظره بسیار زیبا و فکر انگیزی را هم انتخاب نموده اید.
    جناب Kamira: عکس شما از لحاظ مستقیم در آوردن خط افق عکس خوبی است. مشکل آندر اکسپوز پاسسن تصویر و نیز وگنتینگ گوشه ها در آسمان را که باعث تیره تر شدن ناحیه بالایی آسمان شده اگر حل نمایید عکس خیلی بهتری می شود. عالی بود.

ضمنا ممنون که این تاپیک را دوباره احیا کردید. این زمینه از عکاسی بسیار جالب و خاطره بر انگیز است و من خودم هر چند وقت یکبار عکسهای پانورامایم بخصوص آنها را که به MOV تبدیل کرده ام، در کوئیک تایم بصورت سه بعدی نگاه می کنم، و دقایقی در حال و هوای همان محیط غوطه ور می شوم. عکسهای پانوراما به نظر من مثل فیلمی است که حرکت و زمان آن در ذهن خودمان پردازش می شود و از این لحاظ خیلی جالب و زیبا هستند. منتظر دیدن کارهای بیشتری از دوستان هستیم.

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان عزیز :)
    یه سوالی داشتم که مدتهاست تو ذهنم هستش و خدا رو شکر اینجا میتونم بپرسم . میخواستم بدونم بهترین فاصله کانونی واسه مرج کردن یک عکس پاناروما چند هستش ؟ من شنیدم با زوم 50 بهترین حالت رو برای مرج خواهیم داشت درسته ؟؟؟ ( ببخشید ممکنه سوال پیش پا افتاده ای باشه ولی خوب دوست دارم بدونم )
    اولین تجربه پانارامای خودم رو هم اینجا میذارم خوشحال میشم دوستان کمکم کنند .
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

Thumbs up

سلام
    منم کلی با عکاسی پانوراما حال میکنم اینم یکی از عکسامه که همین یکی دو هفته پیش گرفتم . البته یه کم فلو شده . اینجا هم بزرگراه شیخ زایده... خواهشا نظر بدین

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    :: I want to live till i die , no more , no less ::
    Sh.Jahansooz

صفحه 4 از 87 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ... آخرینآخرین