صفحه 75 از 87 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 864
Like Tree6458تشکر

موضوع: عکس های پانوراما Panorama

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

سلام...
    درخواست کمک از دوستان
    یک فضای 7 * 7 متر در اختیار هست که در وسط این فضا حجمی(یک ماکت بزرگ) با ابعاد 2 * 3 متر در ارتفاع 2 متر وجود داره چطور میتونم عکسی پانوراما از دورتادور این حجم بگیرم!
    به صورتی که تمام زوایا و ابعاد ماکت پیدا باشد!
    ضمنا فقط چند روز فرصت دارم!
    itsa_fineday تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    سلام...
    درخواست کمک از دوستان
    یک فضای 7 * 7 متر در اختیار هست که در وسط این فضا حجمی(یک ماکت بزرگ) با ابعاد 2 * 3 متر در ارتفاع 2 متر وجود داره چطور میتونم عکسی پانوراما از دورتادور این حجم بگیرم!
    اون چیزی که مد نظر شماست به عکاسی پانوراما مربوط نمی شود. عکاسی 3D است. که گویا علاوه بر گرفتن تعدادی عکس باید یک سری کارهایش را هم با نرم افزارهای سه بعدی ساز انجام داد. در ضمن در ابعاد چیزی که شما باید عکاسی کنی تا الان هیچ نمونه ای ندیدم! :)
    اکثر نمونه ها صنعتی و تجاری و مربوط به اقلامی بسیار کوچتر بوده اند. احتمالا کار بسیار سختی در پیش خواهید داشت.
    masoudfk و itsa_fineday تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه itsa_fineday آواتار ها
    تشکر کرده
    505

سلام...
    درخواست کمک از دوستان

3D | Tehran24.com

یه نگاه به برج ازادی در این تصویر بندازین .. واسه منم سوال بود چه جوری میشه عکس سه بعدی به این صورت گرفت ...
    masoudfk تشکر می‌کند.

كاربر آشنا emad zare آواتار ها
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط itsa_fineday نمایش پست ها
    عکس زیباست !
    جناب عماد اگر امکانش هست در رابطه با عکس یه توضیح بدن .. در رابطه با زاویه عکس ها و نوع دوختشون ... ایا لنز فیش ای بوده ؟
    سلام دوست عزیز... با لنز 18-55 بوده با تعداد زیاد عکس و با فرمت raw ... اول باز کزدن عکس ها در کمرا را و تنظیمات اولیه و تبدیل کردن به فایل .tif .. و بعد بردنشون به نرم افزار Autopano Giga 2.6 ... و تبدیل کردنشون به یک فایل پانوراما 360 درجه.. خروجی گرفتن مناسب و مابقی کارها در فوتوشاپ... امیدوارم توضیحات مفید باشه.. زیاد تو توضیح دادن مثل دوستان حرفه ای نیستم...
    MahBaz و itsa_fineday تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1366

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    اون چیزی که مد نظر شماست به عکاسی پانوراما مربوط نمی شود. عکاسی 3D است. که گویا علاوه بر گرفتن تعدادی عکس باید یک سری کارهایش را هم با نرم افزارهای سه بعدی ساز انجام داد. در ضمن در ابعاد چیزی که شما باید عکاسی کنی تا الان هیچ نمونه ای ندیدم! :)
    اکثر نمونه ها صنعتی و تجاری و مربوط به اقلامی بسیار کوچتر بوده اند. احتمالا کار بسیار سختی در پیش خواهید داشت.
    در کنار این ماکت فضاهای دیگری هم وجود داره که بصورت پانورامای 360 درجه کار کردم و خروجی کار هم خیلی خوب بود اما این قسمت اش رو خیلی درگیرم چون نحوه ثبت رو نمیدونم!
    مثلا میشه با ابزاری مثل تراولینگ فیلمسازی بدور ماکت چرخید و عکس گرفت اما خروجی کار رو چه کنم؟ پانوراما یک نودال پوینت داره اما به این روش اصلا!!
    نمونه های کوچک رو میشه براحتی دوربین رو بدور سوژه چرخوند و عکس گرفت اما اینجا نه!
    دنبال اون فوت کوزه گری ایه هستم!! :)

تشکر کرده
    1366

نقل قول نوشته اصلی توسط itsa_fineday نمایش پست ها
    3D | Tehran24.com

یه نگاه به برج ازادی در این تصویر بندازین .. واسه منم سوال بود چه جوری میشه عکس سه بعدی به این صورت گرفت ...
    ممنونم
    اما برا برج آزادی بخاطر بزرگی و عظمت سازه مجبور بودن با فاصله عکس بگیرن و فضای آزاد دور برج هم زیاده اما من در این مورد هم محدودیت دارم علاوه بر این نمیدونم برای من اینجوری اجرا شد یا کلا اینطوریه کار به زیبایی کارهای پانورامای 360 نبود!! چون تصاویر تعدادش کم بود و فواصل بین اونها یه کم زیاد بود و برا همین در چرخش ها فاصله زیادی رو طی می کرد!
    اما کسی از نحوه اجرای این کار میدونه؟ شاید بتونم به این وسیله به نتیجه برسم!!!
    itsa_fineday تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohsenbgh آواتار ها
    تشکر کرده
    1694

شالیزار های کلات نادر

نام: Panorama 5.jpg نمایش: 1058 اندازه: 234.9 کیلو بایت

حاصل 9 شات عمودی
    moriss، ahmad.abaee، vahidbahrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    People Remember You Only For The Problems You Solved And The Problems You Created

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

در کنار این ماکت فضاهای دیگری هم وجود داره که بصورت پانورامای 360 درجه کار کردم و خروجی کار هم خیلی خوب بود اما این قسمت اش رو خیلی درگیرم چون نحوه ثبت رو نمیدونم!
    مثلا میشه با ابزاری مثل تراولینگ فیلمسازی بدور ماکت چرخید و عکس گرفت اما خروجی کار رو چه کنم؟ پانوراما یک نودال پوینت داره اما به این روش اصلا!!
    نمونه های کوچک رو میشه براحتی دوربین رو بدور سوژه چرخوند و عکس گرفت اما اینجا نه!
    دنبال اون فوت کوزه گری ایه هستم!! :)
    دوست عزیز، من که نوشته ام خروجی مورد نظر شما هیچ ارتباطی به پانوراما و پانورامای 360 درجه ندارد!
    متد مد نظر شما ترکیبی از تعدادی عکس است که اکثرا با ربات مخصوص گرفته می شود و مستقیم به نرم افزار مخصوص داده می شود. شاید بتوانید می توانید وجوه را در نرم افزار سه بعدی سازی مثل 3D max هم تعریف کنید و از تعداد مناسبی عکس دو بعدی یک خروجی سه بعدی بگیرید. در کل هیچ شباهتی به عکس پانوراما ندارد. در نت ویدئو های زیادی برای این مورد موجود است که می توانید استفاده نمایید.
    masoudfk و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

نام: IMG_8395s.jpg نمایش: 1264 اندازه: 216.8 کیلو بایت

HDR_Panorama متشکل از 15 شات

كاربر آشنا rezaa_100156 آواتار ها
    تشکر کرده
    67

پیش فرض روش کار

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    با سلام. ممنون میشم در مورد نرم افزاری که افکت دادین و اگر با فتوشاپ کار شده فیلترهایی که استفاده شده و یا لایه هایی که جدا شده توضیحی بفرماپید.

صفحه 75 از 87 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین