نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Rofougaran

موضوع: درخواست کمک

525
    525 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض درخواست کمک

با سلام خدمت شما . من قصد خرید یک دوربین فیلمبرداری را دارم. بعد از پرس و جو و جستجوهای نسبتآ فراوان بین 4 مدل از سونی مردد میباشم. لطفآ به سوالاتی بنده دارم پاسخ فرمایید .تا بتوانم مناسبترین مدل را خریداری کنم.
    1- ابتدآ کدام مارک را برای خرید مناسب میدانید . ازجهات قیمت ، ضمانت ، خدمات پس از فروش ، امکانات متناسب با آن قیمت و ....
    2- معایب اساسی دوربین های هارد دارد چیست؟ آیا بدسکتور شدن یا سایر ایراداتی که برای هاردهای کامپیوتر پیش می آید برای هاردهای دوربین ها هم وجود دارد؟
    3- به نظر شما آیا خرید دوربینهای مینی دی وی بهتر است یا هارد دیسکی ها (با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی دوربینها)؟ لطفآ با رعایت تمام جوانب بفرمایید ؟
    4- ضبط صدای دالبی دیجیتال 5.1 کانل کیفیتش بالاست یا صدای استریو؟
    5- حسگر ClearVid CMOS بهتر است یا Advanced HAD CCD (پوشش تمام ديود)؟
    6- حداقل فاصله کانونی مناسب چه مقدار است؟
    7- خروجي HDMI چیست؟
    8- از بین 4 مدل زیرشما کدام را پیشنهاد میکنید ؟
    Sony dcr –sr62 با هارد 30 گیگ – قیمت 5190000 تومان – با امتیاز (نوشته شده درسایت): 25/9
    Sony dcr- sr82 با هارد60 گیگ - قیمت 5790000 تومان– با امتیاز (نوشته شده درسایت):5/8
    Sony dcr- dr42 با هارد 30 گیگ – قیمت 449000 تومان– با امتیاز (نوشته شده درسایت):9
    Sony dcr-hc48 می نی دی وی - قیمت 3490000تومان – با امتیاز (نوشته شده درسایت):5/8
    9- هر راهنمایی دیگری که به ذهنتان میرسد. اگر تا حداکثر قیمت 500- 600 هزار تومان دوربین هارد دار مارک دیگری سراغ دارید که بهتر باشد بفرمایید؟
    با تشکر ار راهنمایی شما Saeidfm2005@yahoo.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: درخواست کمک

دوست عزیز
    پاسخ تمامی سوالات شما به کرات در در تاپیکهای مربوط به دوربینهای فیلمبرداری موجود است.باور کنید سوالای شما چند خطه ولی جواب به همشون به اندازه کل فروم مطلب میخواد.لطفا یه کوچولو وقت بذارید اون تاپیکها رو مرور کنید ضرر نمی کنید.در صورت لزوم باز دوستان در پاسخگویی در خدمتیم.
    فقط عرض کنم در مورد فرمت HDMI مقاله بسیار خوبی به قلم جناب آقای قبادی در قسمت مقالات سایت آماده شده که توصیه میکنم مطالعه کنید: http://www.akkasee.com/articles/12256
    ممنون
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.