صفحه 5 از 17 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 165
Like Tree517تشکر

موضوع: آخرین قیمت رسانه‌های ذخیره‌سازی کامپیوتر

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

پیش فرض پاسخ: آخرین قیمت رسانه‌های ذخیره‌سازی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    Caviar Green است.

يك ترابايت 32 مگ اش 73.000 تومان و 64 مگ اش حدود 85.000 تومان است. بايد بدانيد كه از كجا خريد كنيد.
    فرهاد خان تقاوت قیمت قابل توجه هست. جسارتا فکر کنم یک خط از امضایتان را هم بابت روشنگری در مورد مغازه ها صرف کنید.

صرف نظر از خرید هارد شما، برخی فروشنده ها جوری سود میکشن روی جنس که دیگه نمیشه معامله بهش گفت. بیشتر عبارت دزدی در موردشون صدق میکنه.
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    فرهاد خان تقاوت قیمت قابل توجه هست. جسارتا فکر کنم یک خط از امضایتان را هم بابت روشنگری در مورد مغازه ها صرف کنید.

صرف نظر از خرید هارد شما، برخی فروشنده ها جوری سود میکشن روی جنس که دیگه نمیشه معامله بهش گفت. بیشتر عبارت دزدی در موردشون صدق میکنه.
    دقيقا اوضاع بلبشويي است. هرچه محصول جديد تر و تازه وارد تر به بازار باشد اين تفاوت ها بيشتر است.

همين هارد را من در اينترنت و در سايتهاي فروش قطعات كامپيوتر ايراني و گاهي تلفني اول سرچ كردم (براي خريد هر محصولي بسته به اهميت و قيمتش از يك روز تا چند هفته اول تحقيق و قيمت گيري مي كنم) قيمت ها از 111 هزار تومان تا 120.000 تومان متغير بود.

بعد امروز به بازار كامپيوتر ايران مراجعه كردم. به دليل نسبتا جديد بودن محصول اغلب نداشتند . بعضي به نداريم اكتفا مي كنند و برخي اصرار دارند كه داريم ولي دست به تلفن مي شوند. اولين فروشگاه گفت 118 تومان. عرض كردم خير اين قيمت ها نيست. گفت چند قيمت داريد عرض كردم 109 ( همينجوري حدودي پروندم) گفت صبر كنيد زنگ بزنم و بعد از 3 تماس فرمودند بله پايين آمده است (:biggrin: ) و همان 109 مي توانم بدهم. اين صد در صد يعني پاي تلفن قيمت كمتري بهش داده اند كه همان قيمت را فورا قبول مي كند. گفتم مرسي بر مي گردم. مغازه ي بعدي از اول شروع به تلفن زدن كرد ولي هر كاري كرد قيمت بهش ندادم و فقط گفتم قيمت دارم. ايشان هم پس از تماس چهارم (احتمالا با همان مغازه اي كه مغازه ي اول هم باهاش صحبت كرده بود) گفتند 107. من هم بلافاصله گفتم مي خواهم چون مطمئن بودم ايشان فهميده اند كه من قيمت دارم و بالا نخواهند گفت. جالب اينجا بود كه بعد از خريد، ايشان فاكتور همكار را نشانم داد كه 106 باهاش حساب كرده بود :biggrin:

البته اين را بگويم كه اين كار (خريد به اين روش ها) براي من يك هابي است وگرنه چند هزار تومان بالا و پايين براي كسي مهم نيست. من از اين نوع challenge لذت مي برم
    A_Maddah، MZITech، raffi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

با سلام

بنده همین هارد رو 2 هفته پیش خریدم 105000 تومان.از همان پاساژ ایران طبقه دوم.

آقا فرهاد فکر کنم اگر پایین تر قیمت میدادین ارزانتر هم میخریدید.:biggrin:

نکته در مورد این هارد اینکه از فیش های قدیمی پاور ها نمی شود استفاده کرد .از این مدل جدید هاست که تخته.باید از تبدیل استفاده کنید اگر پاورتان این خروجی را ندارد.

موفق باشید
    farhad44 تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

پیش فرض پاسخ : پاسخ: آخرین قیمت رسانه‌های ذخیره‌سازی کامپیوتر

سلام
    تصمیم دارم یک هارد اکسترنال محکم و قابل اعتماد بگیرم (ترجیحا 500 گیگ که 2.5 اینچیش ارزون باشه و فعلا هم برام کافیه) یکی از دوستان یک مدل ضد ضربه TRANSCEND خریده که خیلی ازش راضیه حدود 85 قیمت داده. میخوام بدونم کسی از مدل های TRANSCEND تجربه ای داشته؟ آیا مدل بهتری سراغ داری؟

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام
    تصمیم دارم یک هارد اکسترنال محکم و قابل اعتماد بگیرم (ترجیحا 500 گیگ که 2.5 اینچیش ارزون باشه و فعلا هم برام کافیه) یکی از دوستان یک مدل ضد ضربه TRANSCEND خریده که خیلی ازش راضیه حدود 85 قیمت داده. میخوام بدونم کسی از مدل های TRANSCEND تجربه ای داشته؟ آیا مدل بهتری سراغ داری؟
    ما تو شركت سه تا از اين هارد داريم راستش خودم تا حالا نكوبيدم زمين ببينم چي ميشه اما تستي رو كه گذرونده حاكي از اينه كه سقوط از ارتفاع 1.5 متري براش هيچ مشكلي به وجود نمياره. پيشنهاد ميكنم مدل ضد ضربه هيتاچي رو هم بررسي كنيد كمي گرونتره ولي واقعا ضدضربه بودنش ثابت شده يه سرچي بكنيد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

دیسک سخت خارجی FreeAgent Go™ 640GB‎ سی گیت 95 تومان خریداری شد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

هارد Transcend 640GB با کلی چونه 89.5 خریداری شد.

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

قابل توجه :
    من هم هارد Transcend 640GB خریدم ولی اتصال usb اش دوگانه است یعنی به دو درگاه usb همزمان برای اتصال نیاز دارد که این یعنی درد سر مطلق ! (واحتمالا مصرف برق بالاتر)
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    قابل توجه :
    من هم هارد Transcend 640GB خریدم ولی اتصال usb اش دوگانه است یعنی به دو درگاه usb همزمان برای اتصال نیاز دارد که این یعنی درد سر مطلق ! (واحتمالا مصرف برق بالاتر)
    من فقط يكي از پورت هاي usb رو وصل مي كنم. مشكلي هم نداشتم. براي بعضي از نوت بوك هايي كه پورت usb جربان كافي رو فراهم نمي كنه بايد هر دو پورت رو وصل كنيد

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    قابل توجه :
    دوست عزیز وجود دو پورت usb برای تامین برق مورد نیاز هارد اکسترنال شماست..
    توصیه من به دوستان دیگه خرید از مارک ها و برند های معروفتر هست ، چون کاربران بیشتری دارن و قیمت هاشون معقول تره و پشتیبانی بیشتری دارند.

نکته : برای کسانیکه هارد اکسترنال خارجی می خوان بگیرند دو نوع هارد موجود ، هاردهایی که برق خودشون رو از طریق Usb تامین می کنند و هارد هایی که دارای آداپتور مستقل هستند برای کسایی که مشکل حمل ونقل نداردن و بخصوص کابرانی که با pc کار می کنند نوع آداپتور دارش خوبه البته باید توجه داشته باشید که تفاوت ابعاد واندازه دو نوع هارد فاحش هست ، در ضمن اگر مایه و هزینه دارین نوع lan دار برای جابجایی و ترنسفر اطلاعات خیلی بهتره و می شه در مدت زمان بسیار کمی ده ها گیگابایت اطلاعات رو جابجا کرد در حالیکه در مدل usb زمان بسار بیشتری می خواد.
    مارک های western digital و seagate مارک های خوبین
    ویرایش توسط radioheadz : Monday 26 July 2010 در ساعت 21:23

صفحه 5 از 17 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین