صفحه 102 از 225 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 152 202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

سلام

من به حرف های آرش جان یه چیز دیگه هم اضافه کنم علاوه بر فیلمبرداری، وزن زیاد S200EXR (بدون باتری 835 گرم) هم باعث می شه خیلی ها به سمت این دوربین نروند هر چند که دوربین بسیار خوبی است. البته آدم به هر چیزی بالاخره عادت می کنه ولی برای من همین SX20 هم اول سنگین بود تازه بهش عادت کردم.
    arash1988 تشکر می‌کند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها
    FujiFilm FinePix S200EXR نام کاملش هست، قیمتش هم حدود 420 تا 460 هزار تومن هست. به نظر من از هر لحاظ یکی از بهترین SLR-Lke ها است. لنز با تله بلند و کیفیت خوب، سنسور بزرگ و عالی (نسبت به دوربین های هم رده) و امکانات کاربردی زیاد. تنها محدودیتش شاید در فیلمبرداری باشد که به نظر من در عمل مشکل خاصی ایجاد نمیکند.
    ممنون از توضیحاتتون این دوربین ساخت ژاپنه یا کشور دیگه ای میزنه؟ مثل اینکه گیر آوردن دوربینای فوجی کار آسونی نیست درسته؟ کیفیت فیلمبرداری s200 قابل قبوله به نظرتون؟ خیلی تفاوت داره با کیفیت hd?

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Ali Farajian نمایش پست ها
    سلام

من به حرف های آرش جان یه چیز دیگه هم اضافه کنم علاوه بر فیلمبرداری، وزن زیاد S200EXR (بدون باتری 835 گرم) هم باعث می شه خیلی ها به سمت این دوربین نروند هر چند که دوربین بسیار خوبی است. البته آدم به هر چیزی بالاخره عادت می کنه ولی برای من همین SX20 هم اول سنگین بود تازه بهش عادت کردم.
    بین دوربین شما و s200 شک دارم

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaa نمایش پست ها
    ممنون آقای Rostamiani.. نمیدوستم fz38 صفحه نمایش گردان نداره و فلش خارجی نمی خوره!!! ولی خیلی جمع و جور تر از کنونه واقعا.. شما راضی هستی از دوربینت؟ بعضی از دوستان مثل اینکه از باتریش زیاد راضی نبودن.. توی این سایتی که معرفی کردین به نظر نویز پاناسونیک کمتره اما یه جا دیگه تو این سایت که یک عکس رو از کشتی انداخته بودن به نظر sx20 بهتر عمل کرده بود!!!:confused:
    من که خیلی راضیم
    تنضیمات دستیش خیلی بیشتر از چیزیه که فکر می کردم
    حتی توی فیلمبرداری هم حالت P و A و S و M وداره
    RAW رو هم ساپورت می کنه. مثلا یکی از عکسام یک طرفش تاریک افتاده بود، به راحتی تو فوتوشاپ Brightness رو زیاد کردم درست شد

باتریشم خیلی با دوامه، ولی نمی تونم با بقیه مقایسه کنم :)

در مورد عکس هم باید از یک منظره با یک زوم عکس بگیرین تا مقایسه کنید. من یک عکس پر نویز از G11 دیدم که کلا ازش نا امید شدم
    در ضمن اگه براتون مهمه باید بگم این دوربین ساخت ژاپنه :)
    ویرایش توسط rostamiani : Tuesday 23 March 2010 در ساعت 11:10

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

ممنون از توضیحاتتون این دوربین ساخت ژاپنه یا کشور دیگه ای میزنه؟ مثل اینکه گیر آوردن دوربینای فوجی کار آسونی نیست درسته؟ کیفیت فیلمبرداری s200 قابل قبوله به نظرتون؟ خیلی تفاوت داره با کیفیت hd?
    تا جایی که من دیده ام ساخت ژاپنش یا وجود ندارد یا در بازار نیست، هرچند به نظر من این موضوع هیچ ربطی به کیفیت ساخت ندارد. شاید گیر آوردنش به سادگی دیگر دوربین ها نباشد اما آنقدرها هم که از نوشته شما بر می آید سخت نیست. کیفیتش خوب است، اما به هر حال در سایز 640x480 و نه HD. تفاوتش محسوس است اما تاثیرش در تصمیم نهایی بستگی به خودتان دارد. امکان فیلمبرداری اش را برای ثبت لحظات میخواهید یا برای ضبط کلیپ کوتاهی که آن را در کامپیوتر ویرایش کنید و رویش افکت بگذارید؟
    آرش شاهکار

تشکر کرده
    380

pooyaa تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها
    تا جایی که من دیده ام ساخت ژاپنش یا وجود ندارد یا در بازار نیست، هرچند به نظر من این موضوع هیچ ربطی به کیفیت ساخت ندارد. شاید گیر آوردنش به سادگی دیگر دوربین ها نباشد اما آنقدرها هم که از نوشته شما بر می آید سخت نیست. کیفیتش خوب است، اما به هر حال در سایز 640x480 و نه HD. تفاوتش محسوس است اما تاثیرش در تصمیم نهایی بستگی به خودتان دارد. امکان فیلمبرداری اش را برای ثبت لحظات میخواهید یا برای ضبط کلیپ کوتاهی که آن را در کامپیوتر ویرایش کنید و رویش افکت بگذارید؟
    والا همون کلیپ های کوتاه.. اما نمیخوام احتیاج به ویرایش داشته باشه!! چون زیاد وارد نیسم به این کارا امروز میرم جمهوری ببینم پیدا میشه یا نه! ولی توی نت از s100 بیشتر تعریف شده گویا...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

مرسی دوربین fz38 نسبت به sx20 canon ظاهر بهتری داره به نظرم! واقعا گیر افتادم بین s100/20, sx20 ,fz38

تشکر کرده
    380

مرسی دوربین fz38 نسبت به sx20 canon ظاهر بهتری داره به نظرم! واقعا گیر افتادم بین s100/20, sx20 ,fz38
    اول ببین کدوم برات مهم تره :
    عکسبرداری با فرمت RAW
    فیلمبرداری HD
    عکس با نویز کمتر :)
    راحتی حمل و نقل
    عکس گرفتن با یک دست
    صفحه نمایش متحرک ولی کوچکتر !
    زوم دستی

بعد برو بازار دوربینا رو ببین و از هر کدوم بیشتر خوشت اومد بخر
    زیادم سخت نگیر .همه این دوربینا خوبن :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام.. دوستان من دیشب بالاخره همون sx20 رو گرفتم! همین اول بسم الله مشکل داره! وقتی دوربین خاموشه و آروم به جلو یا عقب تکونش میدم تق تق صدا میده (صدا از داخل خود دوربین یا لنز باید باشه) می خواستم ببینم دوستانی که این دوربین رو دارن دوربین اونا هم همچین صدایی میده یا نه!!!! به نمایندگی زنگ زدم گفت فردا بیارش بدیم شرکت (آفومار) ببینیم چشه!! :confused: